Jak stosować i kiedy używać NABU?

Zastanawiasz się, jak poprawnie korzystać z NABU? Chcesz wiedzieć, czy także Ty możesz uzyskać efekt botoksu w zaledwie 30 sekund? Dowiedz się, jak stosować i kiedy używać innowacyjnej metody aplikacji serum!

infoblog dresscloud

NABU – czym jest?

Na początek odpowiedzmy sobie na pytanie, czym w ogóle jest NABU. To połączenie nano-nebulizatora i zaawansowanego serum anti-aging, które działa natychmiast i wnika w głąb skóry aż cztery razy lepiej od innych kosmetyków. W serum znajduje się wysoko skoncentrowana dawka składników aktywnych, które działają już na poziomie komórkowym!

Z kolei urządzenie NABU PROFESSIONAL jest wielkości smartfona i potrzebuje tylko 30 sekund, aby skutecznie wprowadzić serum do głębszych warstw skóry.

NABU – jak stosować?

Używanie NABU jest bajecznie proste i poradzi sobie z nim każdy. Urządzenie ma niezwykle poręczny kształt, który jest dopasowany do rozmiarów dłoni. Wystarczy jeden prosty ruch, aby je uruchomić.

Bardzo ważny jest kierunek rozpylania preparatu. Intuicyjnie większość osób robi to od dołu twarzy do góry, ale w przypadku NABU taki sposób aplikacji się nie sprawdzi. Serum należy rozpylać z góry twarzy, starając się nie wdychać powstałej pary. Właściwa aplikacja jest kluczowa dla optymalnego wchłaniania i działania serum.

Czas aplikacji wynosi zaledwie 30 sekund. Nie powinno się używać NABU częściej niż cztery razy dziennie. Efekt jego działania utrzymuje się nawet do 4–6 godzin. Efekt zauważalny jest już po pierwszym użyciu.

Wysoka wydajność

NABU cechuje się wysoką wydajnością. Jedna butelka serum wystarcza na 30 dni przy stosowaniu 3–4 razy każdego dnia. Sam nebulizator nie musi być kupowany przy każdej nowej butelce – będzie służyć przez wiele lat bez żadnych problemów!

Ile czasu można stosować NABU?

Czy stosowanie NABU ma jakiś limit? Czy po zużyciu jednego opakowania serum trzeba sobie zrobić przerwę? Odpowiedź brzmi: nie!

NABU to produkt, który został kompleksowo przebadany. Zupełnie bezpieczny dla skóry, może być stosowany w każdym wieku i na każdym rodzaju cery. Nie ma absolutnie żadnych przeciwwskazań co do tego, aby korzystać z niego każdego dnia, a wręcz jest to zalecane!

Regularność w pielęgnacji skóry jest bardzo ważna, tylko nią można uzyskać założone cele. Pomijanie aplikacji NABU sprawia, że substancje aktywne mają utrudnione zadanie. Dlatego to takie ważne, aby sięgać po nie każdego dnia! To tylko 30 sekund na każdą aplikację, nie więcej niż 2 minuty dziennie. Chyba możesz zainwestować ten czas w siebie?

Czy z NABU można stosować inne serum?

Nano-nebulizator NABU w zestawie z odpowiednio skomponowanym serum przeciwstarzeniowym to nie przypadek. Takie połączenie gwarantuje nie tylko wysoką skuteczność preparatu, ale przede wszystkim bezpieczeństwo jego stosowania! Z NABU można więc używać tylko oryginalnego serum.

W kosmetykach pielęgnacyjnych często znajdują się składniki, które nie powinny być wprowadzane w głąb skóry. Wśród nich można wymienić np. olejki eteryczne. Mają doskonałe właściwości pielęgnacyjne, ale aplikowane bezpośrednio na skórę powodują podrażnienia, zaczerwienienia. Teraz pomyśl, co stałoby się z Twoją skórą, jeśli wprowadziłabyś do jej wnętrza drażniącą substancję?

Do tego dochodzi kwestia większych cząsteczek. Serum NABU jest dostosowane do wnikania w głębokie warstwy skóry – składniki aktywne mają odpowiednio małe cząsteczki, co nie jest tak oczywiste w przypadku innych produktów.

Bezpieczeństwo NABU poświadczają liczne testy oraz badania, które zostały wykonane na przestrzeni lat:

  • Raport Bezpieczeństwa BM/035/02/2022;
  • badanie mikrobiologiczne AR-21-ST-159531-01;
  • badanie stabilności i kompatybilności AR-21-ST-165425-01;
  • badanie dermatologiczne płatkowe P/951/01/2021;
  • test konserwacji AR-21-ST-166974-01.

Nie zaleca się aplikowania w głębokie warstwy skóry nawet czystej wody – bez badań mikrobiologicznych nie można stwierdzić, czy na pewno jest ona całkowicie bezpieczna i pozbawiona potencjalnie szkodliwych zanieczyszczeń.

Jak widać, użycie NABU nie jest trudne! Odpowiednia pielęgnacja jest w zasięgu ręki – wystarczy, że po nią sięgniesz!

Artykuł partnera

Komentarze

albo założ konto i udzielaj się w komentarzach.