infoblog dresscloud

Poznaj młodą, polską markę I light you

I light you to młoda, polska marka, której główna działalność opiera się na produkcji naturalnych świec na bazie wosku sojowego i naturalnych olejków eterycznych. Dwie siostry bez pamięci, ale z wzajemnością, zakochane w Matce Naturze i jej przepotężnej sile.

Długo zastanawiałyśmy się, jak sprawić, aby zapach świeżych pomarańczy, kojącej lawendy, czy otulająca woń drzewa różanego zostawały z nami dłużej. Będąc świadomymi, jaka moc drzemie w aromaterapii oraz szukając wyciszenia w zmaganiach z codziennością, metodą prób i błędów, postawiłyśmy na świece sojowe. Od początku wiedziałyśmy, że bardzo zależy nam na tym, aby cały proces produkcji był w naszych rękach. Naszym priorytetem jest dostarczenie świec o najwyższym poziomie jakości, w tej kwestii nie idziemy na ustępstwa i nie znamy kompromisu. Poza tym uwielbiamy się ze sobą spotykać i rozmawiać godzinami, a jak się okazało, to kwestie niezbędne przy tworzeniu nowych kompozycji zapachowych. Morze zapachów i ocean możliwości – to nam daje możliwość produkcji świec sojowych.

Powstawanie nowego zapachu to proces rozłożony na kilka tygodni. Najpierw opowiadamy sobie o wymarzonym zapachu, a później metodą prób i błędów dążymy do tego, aby go stworzyć. Ogromną rolę odgrywa pora roku, zgodnie z rytmem natury, czego innego potrzebujemy latem, kiedy żar leje się z nieba, a noce przynoszą przyjemne odprężenie, na coś zupełnie innego zwracamy uwagę jesienią, czy zimą, kiedy dni są coraz krótsze, a słońca jest jak na lekarstwo. Mieszamy ze sobą olejki w różnych konfiguracjach i proporcjach.

Robimy kilka świec testowych, palimy je w naszych domach, rozdajemy bliskim, słuchamy ich uwag, a wszystko po to, aby mieć pewność, że każdy zapach jest perfekcyjny. Nasze świece są całkowicie naturalne, ich bazą jest wosk sojowy od polskiego producenta, duszę stanowią naturalne olejki eteryczne, a płomień zawdzięczamy drewnianym knotom. Do produkcji naszych świec podchodzimy tak, jak do siebie: z czułością, otwartością, bez pośpiechu, w duchu pet and human friendly. Wierzymy, że aromaterapia zamknięta w naszych słoiczkach to sztuka, dzięki której odnajdziecie balans pomiędzy ciałem i duszą, sercem i rozumem, tym co trwałe i ulotne, a naszym celem jest, aby wszystkie oferowane kompozycje zapachowe oczarowywały już w momencie otwierania paczki.

Nowością, którą przygotowałyśmy na okres jesienno – zimowy jest świeca Mindfulness. Kiedy dni są coraz krótsze, a noce wydają się nie mieć końca, potrzebujemy więcej ciepła i otulenia. I taka właśnie jest nasz nowy zapach ciepły i otulający. Olejek z drzewa różanego działa wyciszająco i odprężająco, wykazuje właściwości antydepresyjne. Zależało nam, aby o tej porze roku każdy znalazł czas dla siebie, pozwolił sobie na wyrozumiałość i serdeczność względem siebie i innych, stąd nazwa Mindfulness, ponieważ przyjemne korzenno – kwiatowe nuty pomogą się skoncentrować na byciu tu i teraz, aby móc zapomnieć o zgiełku otaczającego nas świata.


Wiemy, że kochacie testować, a w dodatku uwielbiacie świeczki, dlatego ta wiadomość powinna Was bardzo pozytywnie zaskoczyć! Od teraz do każdego wysyłanego przez nas swopa dodajemy w prezencie świeczkę o pojemności 60ml Mindfulness od I light you

Co powiecie na taki prezent? Koniecznie dajcie znać jaka jest Wasza ulubiona pora roku na palenie świec! 🕯

Komentarze

albo założ konto i udzielaj się w komentarzach.