Kilka pomysłów na ścianę w sypialni

Pięknie urządzone wnętrze, które wprowadza poczucie harmonii i spokoju, pozwala domownikom utożsamiać się z nastrojem i panującą w nim aurą. Jak jednak osiągnąć taki stan i atmosferę w sypialni, która ma sprzyjać odpoczynkowi, relaksowi i regeneracji sił? Czy istnieją dekoracje, które nie tylko podkreślają styl panujący w tym pomieszczeniu, ale również jednoznacznie wskazują na to, do kogo należy taka przestrzeń? Oto kilka pomysłów na ścianę w sypialni, które warto rozważyć przy aranżowaniu tego wnętrza u siebie!

infoblog dresscloud

Designed by Freepik

Portret z własnego zdjęcia — unikalny dekor o sentymentalnej wartości

Jedną z ciekawych propozycji na ścianę w sypialni jest portret z własnego zdjęcia. Nie trzeba liczyć się z wielotysięczną inwestycją, jaką z pewnością kiedyś trzeba było ponieść, by otrzymać taki personalizowany portret. Obecne możliwości technologiczne umożliwiają nadruk wybranego zdjęcia na płótnie o dowolnej wielkości, dzięki czemu uzyskuje się personalizowaną pamiątkę na całe lata. 

Taki portret można poddać wcześniejszej graficznej obróbce — dzięki niej dokonuje się retuszu zdjęcia bądź wykorzystuje się różne technologiczne filtry, co pozwala uzyskać fotografię czarno-białą, kolaż, karykaturę, ale również wyostrzyć kolory, czy ustawić odpowiedni kadr. W mgnieniu oka gotowy upominek jest wysyłany pod wskazany adres, a Ty możesz cieszyć się unikatową dekoracją w swojej własnej sypialni.

Fototapety w dowolnej stylistyce sposobem na szybką odmianę wnętrza

To kolejny pomysł na ścianę w sypialni. Nie wiąże się z dużym nakładem finansowym, a stanowi idealną alternatywę dla osób, które nie lubią malowania ścian i chcą odświeżyć aranżację bądź dopasować ją do nowego wyposażenia. Ilość motywów jest nieograniczona — w ich wyborze korzysta się zazwyczaj z ogólnodostępnych baz zdjęć, które charakteryzuje bardzo wysoka jakość wykonania i rozdzielczość, dlatego wybrany wzór można wielokrotnie powiększyć i wciąż cieszyć się jego estetyką i detalicznością.

Dekoracyjne naklejki na ścianę

Jeżeli zmiany, jakie chcesz wprowadzić w swojej aranżacji, są raczej kosmetyczne, zamiast gruntownego malowania ścian lub tapetowania możesz zdecydować się na dekoracyjne naklejki do sypialni. Ich aplikacja jest ekspresowa, nie wymaga żadnych artystycznych zdolności, ani specjalnego przygotowania i umożliwiają stworzenie inspirującej kompozycji zgodnie z własnymi upodobaniami i oczekiwaniami. Ten nieduży detal może całkiem odmienić wnętrze, a wspomniana efektowna dekoracja zwiększy atrakcyjność sypialni.

Artykuł partnera

Komentarze

albo założ konto i udzielaj się w komentarzach.