infoblog dresscloud

DressCloud z naszej perspektywy

Witajcie Clouders! 👨‍💻

W tym poście zapraszam Was na nasze krzesła, ponieważ pokażę Wam jak DressCloud wygląda z naszej perspektywy. Jesteście chętne odkryć tajemniczą zakładkę i funkcje administracji? To zapraszam!

Wygląd strony
Ogólnie strony DressCloud wyglądają dla nas tak samo jak dla Was. Jedynie na stronie głównej przy Waszych postach mamy dodatkowe przyciski na ocenianie/usuwanie chmurek.

Po kliknięciu na ilość gwiazdek, chmurka zostanie oceniona, a Wy otrzymacie powiadomienie oraz kryształki. Kiedy klikniemy na przycisk X otworzy nam się okienko gdzie wybieramy powód, dlaczego ta chmurka zostanie ukryta/usunięta oraz dodatkowe pole gdzie możemy jeszcze coś dopisać. Poza tym obok ikonki kategorii mamy jeszcze znaczek w kształcie "etykietky", który nas informuje, że w tej chmurce jest zamarkowany produkt. 😊 Te wszystkie funkcje mamy także w menu, kiedy otworzymy chmurkę.

Nasze biuro
Jak już babsi kilka razy wspomniała na Instagramie, mamy własną zakładkę, w której mamy różne funkcje do zarządzania. Wygląda to tak:

Ogólne
Tutaj mamy możliwość wysyłania powiadomień do wszystkich Clouders. Kiedy otrzymałyście powiadomienie o nowym wpisie na blogu, to właśnie z tego miejsce je wysłałem do Was. 😊

Drugą rzeczą co mamy tutaj jest wyszukiwarka Clouders, przez którą po wyborze Clouder mamy następujące informacje oraz funkcje:
1. Dane i możliwość usunięcia konta
2. Ilość posiadanych/dostępnych kryształków
3. Możliwość dodania kryształków do historii (np. rekompensaty, konkursy itp.)
4. Lista ostrzeżeń za łamanie regulaminu oraz wysyłanie nowego ostrzeżenia.

Alerty
Tutaj trafiają wszystkie Wasze zgłoszone chmurki, komentarze itd.

Ukryte treści
Jeżeli w krótkim czasie wiele z Was zgłosi np. tą samą chmurkę to zostanie ona automatycznie ukryta i trafi w tą zakładkę. Po naszym sprawdzeniu zostanie usunięta albo stanie się znów widoczna.

Zaufane
Tutaj potwierdzamy wnioski o profil zaufany lub też jeśli zmieniacie swoje dane w ustawieniach.

Aktualne swopy
Jak już nazwa mówi za siebie, wyświetlają się tutaj wszystkie aktywne swopy wraz z liczbą Clouders, które go licytują oraz Top 5 ofert. Przez tą zakładkę również dodaję nowe swopy.

Zakończone swopy
Kiedy swop się zakończy trafia w zakładkę "zakończone swopy" i pozostanie tam do momentu aż Clouder, która go wygrała doda chmurkę. Mamy tutaj funkcje sprawdzenia Clouders pod kątem zdublowanych kont, utworzonych fake kont do oddawania fajne oraz zdublowanych chmurek. Poza tym zmieniamy tutaj status danego swopa (W przygotowaniu, wysłany itd.)

Recenzje do potwierdzenia
Tutaj sprawdzamy i potwierdzamy lub odrzucamy Wasze recenzje swopów.

Picture of the day
Jak już babsi Wam raz opowiadała na Instagramie, znajduję się tu lista chmurek, które w zeszłym dniu otrzymały najwięcej fajne.

Królowa DC
W tym miejscu potwierdzamy lub odrzucamy Wasze zgłoszenia na Królową DressCloud

Nowe Marki/Produkty
Kiedy dodacie nową markę i/lub produkt do katalogu to znajdzie się w tej zakładce. To miejsce jest królestwem ann, która głównie zajmuje się katalogiem produktów.

Posty na Instagramie
Tutaj trafiają zgłoszenia o nagrodę za wspomnienie o DressCloud na Waszym profilach na Instagramie.

Poprawa oceny
Jeżeli zgłosicie błędną ocene Waszej chmurki, to trafi ona w tą zakładkę, gdzie sprawdzamy czy zgłoszenie było uzasadnione.

----

I to w sumie tyle! Teraz już wiecie jak wygląda DressCloud z naszej perspektywy. Koniecznie dajcie znać co Was najbardziej zaskoczyło, lub jak Wy sobie wyobrażalyście jak to nasze "Biuro" może wyglądać i jakie w nim mamy funkcje? 🤔

Do zobaczenia w kolejnym poście,
Wasz rodzynek Kornel ❤️


39

Komentarze

albo założ konto i udzielaj się w komentarzach.