Wstydliwa sprawa.

Strona 2 / 2

kwiatpaproci_old
Nieznany profil
4.66k•9 lat temu

*** Odpowiedź została usunięta. ***

Estrella
Estrella
2k•9 lat temu

Moim zdaniem najrozsądniej byłoby odstawić tabletki. Z tabletkami antykoncepcyjnymi jest tak, że trzeba je dobrac do organizmu, niestety czasami metodą prób i błędów, bo nie ma jednych uniwersalnych i Ty na te konkretne reagujesz źle ale komuś mogą pasować. Ostaw, idź w poniedziałek do lekarza, niech Ci przepisze inne

chloramina
chloramina
1.16k•9 lat temu

Na Twoim miejscu odstawiłabym tabletki! Szczególnie, jeśli nie jesteś pewna co do słuszności decyzji o ich przyjmowaniu. Z jednej strony hormony czasami powodują delikatny obrzęk płuc, który powinien ustąpić po przerwaniu stosowania tabletek. Z drugiej tabletki mogą zwiększać ryzyko występowania zatorów i zakrzepów, więc jeśli objawy nie ustąpią to powinnaś pójść do lekarza. Miałaś wcześniej jakieś problemy z krzepliwością? Oprócz duszności masz jakieś obrzęki lub bóle?
PS pytanie o swoje zdrowie to żaden wstyd

1 2
albo dołącz do nas i udzielaj się na forum.