pandora rozmiar bransoletka

kngslk

Hej!
Potrzebuję określić swój rozmiar bransoletki pandora, co wcale nie jest tak łatwe jakby się wydawało... Może i panikuję, ale dostanę ją na prezent i nie chcę, żeby leżała na półce przez źle dobrany rozmiar. Fajnie jakby się wypowiedziały osoby, które użytkują bransoletki od dawna. Mowa o kolekcji moments, tej najpopularniejszej bransoletce.

Rozmiar nadgarstka 15cm -> pandora sugeruje dodanie 2cm, czyli rozmiar 17.
W sklepie mierzyłam 17 i 18, obie w porządku, 17 ciaśniejsza, 18 luźniejsza. Pani w sklepie zasugerowała, ze rozmiar 18 na pewno będzie dobry. No ale poczytałam w internecie i podobno te bransoletki się trochę rozciągają pod wpływem ciężaru charmsów. (według Pani w sklepie, bransoletki się prawie nie rozciągają max 0,5cm, ale internet mówi co innego)
Przy 18 boję się, że rozciągnie mi się tak, że będzie mi spadać, a przy 17 boję się, że jak włożę kilka charmsów to będzie za ciasna. ((

Jakie macie doświadczenia z tymi rozmiarami? Wiem, że powinnam to "wyczuć" sama, bo to tak jakby pytać was jaki rozmiar buta powinnam kupić, ale może jednak ktoś z doświadczeniem w użytkowaniu mi pomoże .

Fabuleux

Ja mam rozmiar nadgarstka ok 16 cm wzięłam 17cm bransoletkę i jest idealna Mi Pani w sklepie mówiła, że bransoletka jest idealna jak jest miejsce na kciuk bo się i tak lekko rozciągnie tak wybrałam rozmiar i służy mi już 4 lata

aneta6bk

Ja kupowałam mamie i wzięłam tak jak proponują 2 rozmiary większe. Teraz ma taką dość luźną (nosi może z 5 charmsów) i ja osobiście kupując jeszcze raz wzięłabym tylko o rozmiar większą

kngslk
aneta6bk • 11 miesięcy temu
Ja kupowałam mamie i wzięłam tak jak proponują 2 rozmiary większe. Teraz ma taką dość luźną (nosi może z 5 charmsów) i ja osobiście kupując jeszcze raz wzięłabym tylko o rozmiar większą ;)

@aneta6bk właśnie u mnie pani zmierzyła 15cm, a potem zaproponowała rozmiar 18 więc aż 3cm

Ania95

Kiedy ja kupowałam, Pani sprawdzała wsuwając dwa palce (wskazujący i środkowy), jeśli się ciasno mieściły to rozmiar jest ok.Wydaje mi się, że z każdym nowym charmsem pod wpływem ciężaru trochę się rozciąga, ale koraliki trzeba dodać do średnicy i nie czuje żeby mi bardziej "latała" na ręce. To zależy od Ciebie, czy lubisz bransoletki luźniejsze czy nie.

aneta6bk
aneta6bk • 11 miesięcy temu
Ja kupowałam mamie i wzięłam tak jak proponują 2 rozmiary większe. Teraz ma taką dość luźną (nosi może z 5 charmsów) i ja osobiście kupując jeszcze raz wzięłabym tylko o rozmiar większą ;)

kngslk • 11 miesięcy temu
@aneta6bk właśnie u mnie pani zmierzyła 15cm, a potem zaproponowała rozmiar 18 więc aż 3cm :(

Ja lubię ciasne branosletki, nie wiem jak Ty. Nawet bez charmsów Ci się rozciągnie po kilku dniach noszenia, także według mnie aż trzy to zdecydowanie za dużo...

kngslk

hop

Wojasowa

17😁

1

Przepraszamy, ten temat został zamknięty.