Jakie pomadki, szminki polecacie w Rossmannie?
Strona 2 / 2
![francescaa](http://dcstatic.pl/pp/s_no_pp.png)
No cóż, z Rossmana mam pomadki Rimmel Kate Moss, Lasting Finish i całkiem mi odpowiadają, choć mam dwa rożne kolory i jeden zachowuje się lepiej drugi gorzej... innych niestety nie znam, na pewno zawiodłam się na jakichś bublach z Manhattanu i z Eveline; co do Waszych opinii to widzę, że zdania są mocno podzielone, a i okazuje się, że najdroższe nie znaczy, że najlepsze Może spróbuję którąś z polecanych przez Was z Wibo (o ile upoluję odpowiedni kolor), ale na Rouge Velvet na pewno się nie skuszę.
![Cormi](http://dcstatic.pl/pp/s_Cormi.jpg?v=1489999687)
To akurat nie z Rossmanna, a z Hebe - pomadka Catrice Ombre Two Tone. Ja się zakochałam!
W Hebe jest teraz promocja 1+1, każdego dnia jest promocja na inną markę i jakoś na dniach ma być właśnie promocja na Catrice. Także jakby ktoś był zainteresowany to polecam.
![stasiaki29](http://dcstatic.pl/pp/s_stasiaki29.jpg?v=1527154253)
Kupiłam dzisiaj Million Dollar Lips od Wibo i u mnie się nie sprawdził. Dostałam go prosto z szafki, ale ile tam leżał to nie mam pojęcia. Konsystencja jest jakaś taka 'zaschnięta' i żeby pomalować jedną warstwą całe usta potrzebowałam ok. 10 machnięć (włożenie i wyciągnięcie patyczka). Dla mnie to tragedia... Możliwe, że trafiłam na wadliwy egzemplarz. 👎
![aneczkai](http://dcstatic.pl/pp/s_aneczkai_1440661647.jpg)
To chyba tak się stało bo ja też kupiłam i ma normalna konsystencje która się dobrze rozprowadza
![nazwa001](http://dcstatic.pl/pp/s_nazwa001.jpeg?v=1666111453)
U mnie Million Dolar Lips tez sie fajnie sprawdza, chociaz szybciej sie zjada niz Lovely Extra Lasting. I ładnie się nakłada, więc pewnie masz wadliwy egzemplarz @stasiaki29
![NelehFly](http://dcstatic.pl/pp/s_NelehFly_1453826190.jpg)
Ja też polecam million dolar lips,
k lips też jest bardzo okej, jednak dla mnie ma trochę dziwne kolory
![Reina](http://dcstatic.pl/pp/s_Reina_1487777794.png)
Jak napisze krótko to nikt nigdy mnie nie zrozumie... To, że pomadka nie ściera się tak szybko jak kremowa pomadka czy błyszczyk to dla mnie nie jest jeszcze trwała pomadka. A ta się ściera i to dość szybko i brzydko nawet jeśli nic się nie pije, nie je. Te dwie pomadki akurat jak na pomadki matowe w płynie to nie są zbyt trwałe. I jedyne jakie znam, które brzydko pachną. Ja jak tylko kupiłam bourjois rouge edition velvet to byłam zachwycona bo wydawało mi się, że jest trwała (tylko, że nie miałam żadnego porównania), bo wcześniej używałam tylko zwykłych kremowych pomadek.