zużywamy razem - akcja denkowanie! STYCZEŃ - DBAMY O BUZIĘ!

kngslk

Hej dziewczyny! Wiem, że wiele z was nadal walczy z ogromnymi zapasami, niezużywanymi próbkami i tak dalej. Ja jestem już na dobrej drodze, ale do braku zapasów też mi nadal brakuje. Pomyślałam, że może zrobimy tutaj akcję zużywamy razem? Wiem, że był kiedyś podobny temat z próbkami i bardzo dobrze się tu przyjął! Dajcie znać, czy ktoś z was byłby chętny do wspólnej motywacji! Proponuję coś w stylu miesięcznych akcji np. - w miesiącu x dbamy o włosy - odkopujemy produkty z zapasów do włosów, wszystkie zapomniane saszetki, oleje. W miesiącu y np. dbamy o ciało - szczególnie zwracamy uwagę na peelingi, balsamowanie i masaż ciała. Podobne akcje mogą być z próbkami, woskami/świecami, dbaniem od wewnątrz - czyli np. picie dziennie ziół, suplementów. Akcja ma na celu porządek w zapasach, organizację, wyrzucenie przeterminowanych kosmetyków, zużycie resztek, nie kupowanie produktów, których zapas mamy największy.

Czekam na was odzew, czy są jakieś chętne .

GRUDZIEŃ - zużywamy saszetki! jednorazowe maseczki, odżywki do włosów, sole do kąpieli, próbki i wszystko co można podciągnąć pod tą kategorię!
Przy okazji pomyślcie o tym, ile śmieci generują takie jednorazowe kosmetyki (a maseczki w płachcie x2) i spróbujcie znaleźć swoich ulubieńców w większych (może szklanych) opakowaniach!
STYCZEŃ - wspólnie wybrałyśmy kategorię "organizujemy kolorówkę". Wyrzucamy wszystko co jest nieświeże i stare. Co w dobrym stanie, ale nie używamy oddajemy komuś, kto zużyje. Ogarniamy szczególnie daty ważności i robimy porządny rachunek sumienia. Nie dokupujemy do zapasów. Mile widziane zdjęcia toaletki, miejsca na przechowywanie kosmetyków i ciekawe pomysły na ich organizację. Jeżeli chcecie można się podzielić listą "zapasów", które zostały po organizacji. Zaczynamy od Nowego Roku.
LUTY - wspólnie wybrałyśmy kategorię "dbamy o paznokcie" - dla każdego oznacza to co innego. Stosujemy odżywki, wcieramy olejki, może zaczynamy jakąś suplementacje (najlepiej po badaniach i kontakcie z lekarzem). Dla chętnych: odstawiamy hybrydy, odstawiamy żele, robimy miesiąc przerwy. Mile widziane porządki w zapach z kategorii paznokcie . Kremujemy ręce i paznokcie!
MARZEC -maseczkujemy - zużywamy wszystkie maseczki z zapasów! Czekam na zdjęcia pustych saszetek, malejących zapasów, pustych opakowań itd . Dodatkowo zachęcam do tworzenia domowych maseczek i dzielenia się przepisami!
KWIECIEŃ - (głosowanie strona 26/27) ponownie wygrały maseczki! Do dzieła!
MAJ - (głosowanie strona 43)dbamy o ciało! masaż, peeling, szczotkowanie na sucho! Domowe peelingi, maski, oleje! Dzielcie się przepisami, efektami! Może czas na lekko opalające kosmetyki?
CZERWIEC - (głosowanie strona 50!) dbamy o włosy! maski, odżywki, oleje, wcierki, peelingi, płukanki! wszystko idzie w ruch!
LIPIEC - DBAMY O STOPY I DŁONIE
SIERPIEŃ - ponownie wybrałyście w głosowaniu maseczki!
WRZESIEŃ - zużywamy zapachy - wody toaletowe, mgiełki, perfumetki, dezodoranty, odświeżacze powietrza, itp! dorzucamy woski, saszetki zapachowe i wszystko co wam się kojarzy w tym temacie!
PAŹDZIERNIK - ponownie, bezkonkurencyjnie wygrały maseczki
LISTOPAD - niewielką przewagą wygrały peelingi! 😍
GRUDZIEŃ - (głosowanie, strona 92) w grudniu wspólnie zużywamy próbki! świąteczne czyszczenie szafek ze wszystkich saszetek!
STYCZEŃ 2020 (str.99)
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA ZAANGAŻOWANIE, TO JUŻ ROK WSPÓLNEGO ZUŻYWANIA
W styczniu dbamy o buzię! zużywamy i organizujemy wszystko! kremy, pianki, żele, peelingi! przyznać się, ile macie otwartych kremów do buzi?! dziękujemy @ksanaru za propozycję kategorii, która wygrała bezkonkurencyjnie

nostami
madziek1 • 1 miesiąc temu
Próbka #1

@madziek1 jak ten krem? bo ja dostałam na niego uczulenia xdd

OrzechOwa235

Miniaturka olejku arganowego do włosów 5ml

OrzechOwa235
madziek1
madziek1 • 1 miesiąc temu
Próbka #1

nostami • 1 miesiąc temu
@madziek1 jak ten krem? bo ja dostałam na niego uczulenia xdd

@nostami dla mnie był świetny

mysia302

Wczorajsze próbki zużyte

mysia302
mysia302

Dzisiejsza

mysia302
Sesil95

#5 Próbka esencji

Sesil95
beataa1995

próbka nr 1

beataa1995
OrzechOwa235

Czy miniaturki kosmetyków też zaliczają się pod próbki?

Sesil95
OrzechOwa235 • 1 miesiąc temu
Czy miniaturki kosmetyków też zaliczają się pod próbki?

tak

Sherifka89

ja dziś zdenkowałam próbkę od mokosh jutro chmurka

winiusia

Kolejne próbeczki zdenkowane.

winiusia winiusia
OrzechOwa235
OrzechOwa235 • 1 miesiąc temu
Czy miniaturki kosmetyków też zaliczają się pod próbki?

Sesil95 • 1 miesiąc temu
tak :)

Dziękuję 😍

lubietox3

Większa próbka Organique oraz szampon-balsam Sylveco - obydwie super

lubietox3
Sherifka89

dziś wzięłam się za próbkę od oriflame NOVAGE, że jutro uda mi się wrzucić chmurkę

Sherifka89

#3 mokosha rewelacyjny krem

Sherifka89
OrzechOwa235

Kolejne dwie próbki zużyte

OrzechOwa235 OrzechOwa235
kngslk

#1 #2

Sesil95

#6 Próbka kremu

Sesil95
ksanaru

#2

margaret19

Próbka #1
Krem do rąk z woskiem pszczelim, miodem i nagietkiem

margaret19

albo założ konto i udzielaj się na forum.