Remixshop second hand

JULIANKA

Zobaczcie jaką stronę ostatnio odkryłam

OPIS STRONY
Remix Second Hand jest jednym z największych sklepów internetowych w Europie. Oferujemy markowe ubrania i dodatki wysokiej jakości dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Oprócz używanych produktów możesz również znaleźć nowe produkty z metką i bez metki.

https://remixshop.com/pl

Vikusiaa

Też widziałam tą stronkę, nawet konto sobie utworzyłam. Jest tam możliwość sprzedawania swoich ciuchów, ale dostaje się takie grosze za rzeczy które muszą być nowe lub w idealnym stanie, że gra nie warta świeczki i lepiej wystawić na Vinted/allegro/szafę/olx.

Co do kupowania na tej stronce, to ceny na niektóre rzeczy mają bardzo fajne, dlatego jak już to jestem za kupowaniem tam, nie sprzedawaniem

Kamirai
Vikusiaa • 2 lata temu
Też widziałam tą stronkę, nawet konto sobie utworzyłam. Jest tam możliwość sprzedawania swoich ciuchów, ale dostaje się takie grosze za rzeczy które muszą być nowe lub w idealnym stanie, że gra nie warta świeczki i lepiej wystawić na Vinted/allegro/szafę/olx. Co do kupowania na tej stronce, to ceny na niektóre rzeczy mają bardzo fajne, dlatego jak już to jestem za kupowaniem tam, nie sprzedawaniem :)

dobrze wiedzieć

martulla

Ja już dawno zauważyłam remix. Ale do gustu przypadły mi chyba tylko dwie rzeczy, które były, jak na używane- dość drogie, bo sukienki około 30 zł.
Może kiedyś tam znajdę coś ciekawego. Póki co nie skreślam całkowicie tej stronki.

Edit: miało być 50 zł :p także jak dla mnie za używany ciuch to spora kwota

ikaa

Ceny ubrań tragiczne.. Droższe niż w sieciówkach

Kamirai
martulla • 2 lata temu
Ja już dawno zauważyłam remix. Ale do gustu przypadły mi chyba tylko dwie rzeczy, które były, jak na używane- dość drogie, bo sukienki około 30 zł. Może kiedyś tam znajdę coś ciekawego. Póki co nie skreślam całkowicie tej stronki. Edit: miało być 50 zł :p także jak dla mnie za używany ciuch to spora kwota

Właśnie też zajrzałam i asortyment średnio ciekawy, a ceny niemałe. Chyba wolę wyprzedaże i klasyczne SH stacjonarne

ksanaru

Ostatnio mi się wyświetliła ich reklama na yt i brzmiało interesująco ale z tego co widzę to nie warto

pati2211

Bez szału. Ceny z kosmosu...

TheDream

Ceny są tragiczne jak za używane ubrania, do tego wcale nie są one ładne ani modne. Taniej kupuję w h&m także dla mnie porażka, zresztą te internetowe sh zazwyczaj tak właśnie wyglądają, nie licząc oczywiście stron takich jak vinted czy szafa.

1

albo założ konto i udzielaj się na forum.