Vikusiaa

Vikusiaa

Od niedawna zamieszkuje Gliwice, z chęcią poznam koleżanki z okolic!
Uwielbiam gotować, szczególnie dla ludzi. Największą radość sprawia mi dopieszczanie podniebień bliskich oraz znajomych. Czy jest coś piękniejszego, niż ze smakiem najedzony człowiek pełen uśmiechu i pyszności?
Chcesz testować różne produkty?
Zerknij tutaj-->http://tiny.pl/gslg2
Staram się używać kosmetyków wyłącznie naturalnych i o dobrych składach, m.in. Vianek, Sylveco, Natura Siberica, Mohosh etc. i mam ich w duuużym zapasie Oczywiście gdy dostanę się do testów, zostanę obdarowana lub mam taki kaprys-sięgam po te 'gorsze' kosmetyki.
O dziwo od niedawna staram się robić sobie hybrydy, nie wychodzi mi to najlepiej ale trening czyni mistrzem, a przynajmniej w to wierzę.
Uwielbiam srebrną biżuterię i nie noszę rzeczy które nie są zrobione w 100% ze srebra, oprócz ukochanego zegarka który jest zrobiony ze stali
Czerń króluje w mojej szafie, mój ukochany kolor! Wypiera wszelkie inne kolory Grafit i ciemny granat to moi wrogowie, jestem bardzo zła gdy przypadkowo kupię ubranie w takim kolorze (zazwyczaj internetowo). Połączenie czerni z tymi kolorami wygląda, jakby dany element ubioru był sprany co jest bardzo niechlujne i czego nie lubię.
Cenię sobie ludzi szczerych, lojalnych, uczciwych i przyjacielskich
Moje hobby Gotowanie Ulubiona książka Dużo jest fajnych książek! Ulubiony film Nietykalni Ulubione perfumy TTA Kosmetyk NR 1 Nie da się wybrać tylko jednego Kolor ❤ Czerń Ulubiony sklep Vianek Typ cery Mieszana
Ostatnio online 10 dni temuProfil założony rok temu

14517k158476


Chmurki (145)
Swopy (1)
Obserwatorzy (76)
Wyróżnienia 
Oznaczenia (14)
Filtruj posty
Filtruj według kategorii
Stylizations
Ubrania
Obuwie
Akcesoria
Torebki
Bizuteria
Fryzury
Kosmetyki
Makeup
Paznokcie
Moje dziecko
Mój Mężczyzna
Inspiracje
To i owo