gdzie jechać?

kngslk

to znowu ja, z kolejną prośbą o pomoc...
Dziewczyny planuje z chłopakiem wyjazd w góry na jakieś 3-4 dni. Fajnie jakby to było nie za daleko - najbardziej celuje w Wisłę lub Ustroń. Znacie coś godnego polecenia i w przystępnej cenie?

cynamonek

Ja w Wiśle polecam "Allegro" na Krzywej 7. Super pokoik,właściciel i blisko całkiem do centrum jak i innych atrakcji. Byłam też w Abbie - Kopydło nie pamietam numeru - choć nieco dalej za Krzywą i tam też super. W obu wypadkach całkiem przystępna cena

kngslk
cynamonek • 3 lata temu
Ja w Wiśle polecam "Allegro" na Krzywej 7. Super pokoik,właściciel i blisko całkiem do centrum jak i innych atrakcji. :) Byłam też w Abbie - Kopydło nie pamietam numeru - choć nieco dalej za Krzywą i tam też super. W obu wypadkach całkiem przystępna cena :)

dziękuję, na pewno sprawdzę!

eendoorfin

To i ja chętnie poczytam, bo też planuję wyjazd w tym kierunku

ajlaajk

Zapraszam w moje tereny.. Zakopane i okolice !

ajlaajk
ajlaajk • 3 lata temu
Zapraszam w moje tereny.. Zakopane i okolice !

kngslk • 3 lata temu
*** Odpowiedż została usunięta. ***

To może innym razem się uda udanego wypoczynku

kimmie

nie jestem mistrzem z geografii ale moze Świeradów Zdrój? bajecznie tam jest, no i mozna zlapac czasem calkiem tani nocleg ( my majowkę spedzalismy w osrodku Kaja i bylismy mega zadowoleni). na brak atrakcji i miejscowek do zwiedzania tez nie narzekalismy

Sonrisaa

Byłam tam w tamtym tygodniu! Bardzo polecam Karolowy Dwór, po prostu przeuroczo tam jest Pyszne jedzenie, świetne pokoje, ja jestem zakochana.

1

Przepraszamy, ten temat został zamknięty.