Odznaki DC lista
Strona 996 / 1807
Już myślałam, że mi się nie uda, ale mam 'codziennie coś nowego'. Od razu przepraszam za mój spam przez ostatnie dwa dni, ale zapomniałam o tej odznace 🙈
Sukces, od rana w odznace każda chmurka przechodzi przeze mnie różnica zmniejszyła się że 131 do 130. Co tam, ze wczoraj było 117. Nie ogarniam.
Ja myślałam, że wiem o co chodzi w tej odznace, ale jednak nie wiem 🤣 dalej około 400 mi brakuje 😬
Mnie dzisiaj znowu 138, a wczoraj było 130... Nie mam pojęcia. A krysztalkujecie tez odświeżone chmurki czy tylko nowo dodane?
Właśnie kryształkuje tez odświeżone i nie wiem czy to nie przez to... a Ty kryształkujesz?
Ja tez krysztalkuje I właśnie dzisiaj zaczelam sie zastanawiać czy to nie przez to
Ja kryształkowałam codziennie wszystko jak leci (łącznie z tymi chmurkami co wstawiłam sama) i jakoś się udało. Oczywiście tak jak ktoś już pisał trzeba kryształkować w dniu dodania.
A i nie wiem czemu jak już osiągnęłam maxa czyli tam było około 3000/3000 to i tak odznakę dostałam po jeszcze kolejnym dniu kryształków Ania, widocznie wtedy nie nazbierałam jeszcze 10dni, nie liczyłam.
Czy możecie mi wytłumaczyć o co chodzi z tą odznaką że screenu? Bo ja to rozumiem tak, że jak pojawia się nowa chmurką to muszę kliknąć pierwsza "fajne" i postęp rośnie. Pytam, bo mam wrażenie, że miałam już tutaj 48/50, a znów jest 2 i nie wiem czy to się zeruje po jakimś czasie czy co.
Te 50 kryształków na nowo dodane chmurki musi być w ostatnich 1000 dodanych chmurkach, tak jak jest napisane w opisie odznaki Czyli jeśli nawet miałam 48/50, ale potem powiedzmy dzień nie kryształkowałaś żadnych nowych chmurek (jako pierwsza) to ten licznik sukcesywnie spadał.
Pamiętaj również, że to że w ciągu dnia będziesz mieć 50/50 jeszcze nie gwarantuje odznaki, ponieważ są one przyznawane chwilę po północy. Czyli właśnie o północy musisz wciąż mieć 50/50 w postępie