monpij12

monpij12

Ostatnio online 5 godzin temuProfil założony 5 miesięcy temu
45252k5094661

Cześć miło mi że zawitałaś na mój profil 😀 Jestem Monia i mam 32 lata. Pracuję w administracji ale obecnie jestem spełniającą sie mamą na macierzyńskim. Na codzien szukam nowych wyzwań i inspiracji na każdym kroku - bo rownież zajmujac sie domem mozna miec czas i checi by sie spełniać. Najwiecej ucze sie od swojego dziecka w wolnym czasie lubie szukać nowinek modowych i kosmetycznych,czytać dobra książkę spacerowac po lesie i rozwiązywać krzyżowki. Kocham gotować szczególnie dla bliskich i w tej sferze uwielbiam eksperymentować. Na codzien jestem towarzyska pogodna cierpliwa i zbyt wrażliwa 😊Tak po krótce.

Z kosmetykow uwielbiam wszystko co ladnie pachnie i wyglada - to ma byc przyjemnosc dla ciala i zmyslow dlatego moja slaboscia sa wszelkiego rodzaju sole perelki olejki i inne do wanny 😊 tam sie zamykam i mam zawsze najprzyjemniejsze chwile dla siebie. Uwielbiam też testować wszelkiego rodzaju kosmetyki do pielęgnacji twarzy.

Moje motto Boże! Proszę, daj mi siłę, abym pogodził się z tym, czego zmienić nie mogę; odwagę, abym zmienił to, co zmienić mogę i mądrość, abym potrafił odróżnić jedno od drugiego.
Moje hobby Krzyżowki i prace plastyczne
Ulubiona książka Ślepnąc od Świateł
Ulubione perfumy Paco Rabanne Lady Million
Kosmetyk NR 1 Podklad do twarzy bourjois
Kolor ❤ Czerwony, różowy, błękitny
Ulubiony sklep Zara
Typ cery Mieszana

Wszystkie chmurki (452)
Wygrane swopy (1)
Wyróżnienia (1)
Oznaczenia (72)
Obserwatorzy (66)
Ulubione Clouders

Filtruj posty
Filtruj według kategorii
Stylizations
Ubrania
Obuwie
Akcesoria
Torebki
Bizuteria
Fryzury
Kosmetyki
Makeup
Paznokcie
Moje dziecko
Mój Mężczyzna
Inspiracje
To i owo