Zając Wielkanocny 2020

sjemaziomq

Wznawiam Akcję Zajączka 2020 z nowym regulaminem i terminami !

W akcji pomaga mi niezawodna @bow90

Szykujemy sobie paczki o minimalnej wartości 50 zł - koszt przesyłki nie jest w to wliczony !

REGULAMIN:
(Dzięki uprzejmości @mysweet )
1. Aby wziąć udział w zabawie musisz posiadać status "Zaufana".
2. Twój staż na DressCloud nie może wynosić mniej niż 6 miesięcy.
3. Musisz czynnie brać udział w naszym forum - najlepiej posiadać odznakę "Babble Babble".
4. Musisz regularnie dodawać zdjęcia na swój profil i mieć już na nim minimum 100 chmurek.

UWAGA: Aktywne ' świeżynki' też mają szansę wziąć udział w zabawie - wtedy Clouders z mniejszym stażem i mniejszą ilością chmurek są łączone w pary razem, jednak nie biorę odpowiedzialności za niedomówienia między wami, niedostarczenie paczek itd.

KAŻDY, KTO BIERZE UDZIAŁ W AKCJI ZOBOWIĄZUJE SIĘ DO DODANIA ZDJĘCIA PACZUSZKI, KTÓRĄ OTRZYMA OD INNEJ CLOUDERS!

TERMINY:
1. Zgłaszać możemy się do 13 marca (piątek).
2. Bardzo proszę , by zgłaszały się tylko osoby , które NA PEWNO chcą wziąć udział. Mamy bardzo mało czasu , wycofanie się z zabawy nie jest możliwe.
3. Ogłoszenie par nastąpi maksymalnie do 16 marca . (Lista par zostanie opublikowana w tym wątku. Postaram się też do każdej z Was wysłać wiadomość z nickiem osoby, której będziecie robić paczuszkę. A jeśli chodzi o adres i inne szczegóły, to dogadujecie się już same w wiadomościach prywatnych).
4. Czas na przygotowanie paczuszek macie do 30 marca (poniedziałek) i do tego dnia wysyłacie na maila (wielkanoczdresscloud@gmail.com) zdjęcie swojej paczki wraz z nickiem i preferencjami swojej pary. Akceptuje paczuszkę i dopiero wtedy, kiedy Wy i Wasza para macie zaakceptowane paczuszki możecie je wysyłać!!! Dlatego prosimy o niepodawanie swojego adresu przed informacją o akceptacji paczek.

Jak ma wyglądać e-mail, który wysyłacie? W treści wpisujemy swój nick oraz nick swojej pary wraz ze skopiowanym formularzem naszej drugiej połówki W załączniku dodajemy zdjęcie - ważne, żeby było wyraźne. Uwzględniamy na nim głównie kosmetyki i/lub gadżety. Nie musimy umieszczać na nim dodatków, dekoracji, czy kartonu. Będziemy mniej więcej patrzeć czy Wasze paczki są stworzone w odpowiedniej kwocie i z uwzględnieniem informacji zawartych w formularzu Waszej pary

5. Paczki wysyłamy maksymalnie do 6 kwietnia , by zdążyła dojść na czas.

TWORZENIE PACZUSZKI:
1. Przy tworzeniu paczuszki weź pod uwagę preferencję Twojej pary. Staraj się unikać zapachów, których nie lubi, natomiast dobieraj kosmetyki (itp.) pod jej ulubione zapachy. Pamiętaj też o rodzaju cery Twojej pary! Nie kupuj kosmetyków przeznaczonych do cery suchej, jak osoba, której robisz paczuszkę ma np. mieszaną itp.
2. Pamiętaj o tym, aby odpowiednio zapakować Twoją paczuszkę. W kartonik po butach, kosmetykach itd. Nie musisz kupować nowego pudełka, które dodatkowo narazi Cię na koszty, ale zadbaj o to, aby wszystko wyglądało schludnie W końcu ma to być prezent świąteczny Koniecznie owiń kosmetyki folią bąbelkową lub dodaj styropianowe "chrupki", aby nic nie ucierpiało w trakcie podróży.
3. Skoro to świąteczna edycja to... nie może zabraknąć świątecznego klimatu . Pamiętaj też o własnoręcznym liście !
DOBÓR PAR:
Pary będziemy dobierać przede wszystkim na podstawie Waszych preferencji Postaramy się, aby osoba, której będziecie robić paczuszkę miała podobne upodobania co do kolorów, zapachów i innych rzeczy, o których napiszecie w informacjach dodatkowych. Nie zawsze będzie tak, że jest do pary w każdym podrodzaju. Dlatego sprawiedliwiej będzie podobierać pary także pod innymi względami. Jeśli np. same wybrałyście paczkę kosmetyczną, a nie czujecie się na siłach, żeby robić komuś paczkę z gadżetami, to napiszcie o tym w informacjach dodatkowych.


ZGŁOSZENIE:
Wybieram: (podaj informację o rodzaju paczuszki, który wybierasz)
Paczuszka kosmetyczna
Paczuszka gadżetowa
Paczuszka mieszana
Ulubione kolory: (podaj swoje ulubione kolory - możesz też podać te, których nie lubisz)
Ulubione zapachy: (podaj swoje ulubione zapachy - możesz też podać te, których nie lubisz)
Typ cery: (podaj typ swojej cery)
Mam już zapas: (podaj tutaj to, czego masz już za dużo)
Zawsze przygarnę: (podaj tutaj coś, co zawsze przygarniesz i zawsze zużywasz w dużych ilościach)
Informacje dodatkowe: (tutaj jest miejsce na dodanie kilku słów od siebie. Możesz napisać tutaj jaką paczuszkę chętnie stworzysz lub cokolwiek innego, na co nie było miejsca w formularzu)


UCZESTNICY:
@sjemaziomq
@bow90
@ILKA021
@hooney
@kurczaczek80
@LadyFlower
@madzia0013
@Torii
@Dudziacam
@myszowata
@marcel066
@KPatrycja
@OrzechOwa235
@Kpoperka
@monpij12
@Monarea
@Kicia124
@kruszynka0
@Marlena23
@PatrycjaW

Postarałyśmy się z Elizą , żebyście miały szybko dobrane pary, by zdążyć z paczkami. Możecie szaleć
PARY
@Kicia124 ✔ - @Kurczaczek80 ✔- Mozna wysyłać
@LadyFlower ✔ - @Dudziacam ✔ - Można wysyłać
@Torii - @bow90 ✔ - Można wysyłać
@Marlena23 ❓ (brak kontaktu od dłuższego czasu) - @marcel066
@Kpoperka ✔ - @monpij12 ✔ - Można wysyłać
@KPatrycja ✔ - @kruszynka0 ✔ - Można wysyłać
@myszowata ✔ - @OrzechOwa235 ✔ - Można wysyłać
@ILKA021 ✔ - @PatrycjaW ✔- Za tę parę również odpowiadam JA - Można wysyłać

EDIT: @Monarea ✔ - @marcel066 ✔ -

Zając Wielkanocny 2020
Torii

Okej, nie będę się bronić, bo wiem, że teraz nie ma to już teraz sensu. Napiszę co mam napisać bardziej dla siebie, proszę nie oznaczajcie mnie już - nie mam ochoty czytać i się bronić, bo ktoś źle zinterpretuje moje słowa. Jeśli dziewczyny pozwoliłyby mi wyjaśnić wszystko na priv, już by było po problemie. Mogłabym też odbić piłeczkę i napisać, że nie używam rosyjskich kosmetyków (tak jak bow90 nie używa mydeł czy kosmetyków z Oriflame czy Avon) oraz że nie lubię kotów (tak jak bow90 napisała, że nie chce szklanki z kaktusami, bo nie ma na niej zwierzaka). Wtedy cała paczka bow90 również zostałaby uznana za złą. Dodatkowo są to mało znane kosmetyki - podejrzewam, że również miała z nimi wcześniej kontakt, może usunęła z nimi chmurki. Plan idealny Nie ważne, nie będę tego roztrząsać. W załączniku dodaję kilka screenów z mojego konta oraz zatwierdzoną paczuszkę - wszytko było dokładnie sfotografowane, dokładnie opisane.

Doszło do jednego nieporozumienia, ze względu na błędnie napisany opis bow. Moja wina, przyznaję się bez bicia. Nawet sjemaziomq nie zauważyła tego błędu, bo jeśli byłby on do uniknięcia, na pewno napisałaby "hej, ona nie chciała lakierów do paznokci itp". Jeśli chodzi o nieuwzględnienie ceny to bow swoją paczkę zatwierdzała u sjemaziomq wcześniej, więc albo podobnie jak ja nie napisała, że podniosłyśmy cenę do 80 zł (więc widać, że można o tym zapomnieć), albo sjemaziomq o tym już wiedziała.

Jeśli chodzi o błąd chodzi o sformułowanie w jej opisie "Mam już zapas: kremy do stóp i rąk, toniki i hydrolaty, kolorówka oprócz tuszy do rzęs pomadki do ust, lakierów do paznokci i hybryd" - zatem zrozumiałam, że mam nie kupować kolorowych kosmetyków z wyjątkiem, tuszy, pomadek, lakierów i hybryd. Szybkie spojrzenie na profil - robi hybrydy, więc akcesoria do hybryd, będą świetną opcją. W związku z tym błędem, zaproponowałam, że uzupełnię paczuszkę, bo wiem, że ta zabawa ma nam sprawić frajdę i że chętnie wyślę wyrównanie, aby paczka miała taką samą wartość. Jednak bow się nie zgodziła.

Dodam też, że do par jesteśmy dobierani przez kogoś innego - to nie ja wybrałam sobie parę, która używa tylko naturalnych kosmetyków. Sama nie używam ich na co dzień - dopiero zaczęłam się tym interesować. Starałam się, aby wszystkie rzeczy z paczki spełniały kryteria z jej opisu.

I teraz po kolei zacytuję opis bow.

"tuszy do rzęs pomadki do ust, lakierów do paznokci i hybryd"
tutaj cytat z błędem, na którym mocno się skupiłam, bo skoro bow te rzeczy wypisała to pewnie są jej potrzebne, do którego kupiłam: 2x szybkoschnący lakier do paznokci Yves Rocher, polerkę Yves Rocher, pacynki do nakładania pyłku, 2x pomadka, błyszczyk Revlon (który dostałam gratis do zrobionego zamówienia), błyszczyk miodowy, tusz do rzęs

"żele pod prysznic"
stąd żel z Jope, których używam już bardzo długo, z tego co się orientuję uchodzą za naturalne

"balsamy i masła do ciała" + "Ulubione zapachy: [...] owocowe oprócz cytrusów"
więc wrzuciłam owocowo pachnący, truskawkowy balsam do ciała + pięknie pachnące owocowe mydło - nie było info, że nie używa mydła + można go użyć jako saszetki zapachowej do szafy, jeśli już faktycznie nie można go zużyć

"maseczki"
są dwie naturalne maseczki, których również używałam i są naprawdę fajne

"Chętnie przygarnę pojemny kubek ze słodką grafiką koteła, lisa lub innego zwierzaka"
tak jak widać na screenach poniżej, zatwierdzając paczkę wyraźnie zaznaczyłam, że nie znalazłam kubka ze zwierzakami, ten który wysłałam jest też bardzo fajny

"skarpety noszę w rozmiarze 38 obecnie tylko stopki z jakimiś zwierzakami lub innymi motywami"
wybrałam stopki z kotami, bo wcześniej wspomniała o takim zwierzaku, więc wyszłam z założenia, że musi je lubić

"przygarnę też magnes z Twojej miejscowości i pocztówkę"
specjalnie wędrowałam po pocztówkę do Urzędu Miasta, a mogłam olać i kupić zwykłą świąteczną kartkę w kiosku pod domem

"zamiast tego wolę jakąś liściastą herbatkę"
wiedziałam, że nie dam rady kupić liściastej (sypanej) herbaty, więc na priv upewniłam się, że może to być herbata w tytkach i otrzymałam odpowiedź, że tak

"Wybieram paczkę mieszaną "
chciałam zatem oprócz kosmetyków dorzucić jakieś gadżety, które będą fajnym dodatkiem do paczki- czasami wrzucacie do paczek słodycze, pojedyncze herbaty itp. ja również zawsze dodaję coś od siebie. Tutaj też błędnie wyszłam z założenia, że jeśli ktoś interesuje się naturalną pielęgnacją to lubi też bycie eko (sama zainteresowałam się dopiero wtedy naturalnymi składami), więc dorzuciłam świetną bambusową szczoteczkę i pudełeczko z kredkami. Miał to być miły dodatek do paczki. Dorzuciłam też lampki, którymi bow miała ozdobić sobie miejsce w którym będzie robiła zdjęcie paczuszki. Kupiłam też szpatułkę do nakładania maseczek, bo np. ja mam dużo glinek (które podobno są naturalne) i muszę je nakładać rękami, więc pomyślałam, że jak ktoś lubi naturalną pielęgnację to pewnie taka szpatułka się przyda.

Całość paczki schowałam w sianku i zapakowałam w szary papier, żeby b

monpij12
Torii • 5 dni temu
Okej, nie będę się bronić, bo wiem, że teraz nie ma to już teraz sensu. Napiszę co mam napisać bardziej dla siebie, proszę nie oznaczajcie mnie już - nie mam ochoty czytać i się bronić, bo ktoś źle zinterpretuje moje słowa. Jeśli dziewczyny pozwoliłyby mi wyjaśnić wszystko na priv, już by było po problemie. Mogłabym też odbić piłeczkę i napisać, że nie używam rosyjskich kosmetyków (tak jak bow90 nie używa mydeł czy kosmetyków z Oriflame czy Avon) oraz że nie lubię kotów (tak jak bow90 napisała, że nie chce szklanki z kaktusami, bo nie ma na niej zwierzaka). Wtedy cała paczka bow90 również zostałaby uznana za złą. Dodatkowo są to mało znane kosmetyki - podejrzewam, że również miała z nimi wcześniej kontakt, może usunęła z nimi chmurki. Plan idealny :) Nie ważne, nie będę tego roztrząsać. W załączniku dodaję kilka screenów z mojego konta oraz zatwierdzoną paczuszkę - wszytko było dokładnie sfotografowane, dokładnie opisane. Doszło do jednego nieporozumienia, ze względu na błędnie napisany opis bow. Moja wina, przyznaję się bez bicia. Nawet sjemaziomq nie zauważyła tego błędu, bo jeśli byłby on do uniknięcia, na pewno napisałaby "hej, ona nie chciała lakierów do paznokci itp". Jeśli chodzi o nieuwzględnienie ceny to bow swoją paczkę zatwierdzała u sjemaziomq wcześniej, więc albo podobnie jak ja nie napisała, że podniosłyśmy cenę do 80 zł (więc widać, że można o tym zapomnieć), albo sjemaziomq o tym już wiedziała. Jeśli chodzi o błąd chodzi o sformułowanie w jej opisie "Mam już zapas: kremy do stóp i rąk, toniki i hydrolaty, kolorówka oprócz tuszy do rzęs pomadki do ust, lakierów do paznokci i hybryd" - zatem zrozumiałam, że mam nie kupować kolorowych kosmetyków z wyjątkiem, tuszy, pomadek, lakierów i hybryd. Szybkie spojrzenie na profil - robi hybrydy, więc akcesoria do hybryd, będą świetną opcją. W związku z tym błędem, zaproponowałam, że uzupełnię paczuszkę, bo wiem, że ta zabawa ma nam sprawić frajdę i że chętnie wyślę wyrównanie, aby paczka miała taką samą wartość. Jednak bow się nie zgodziła. Dodam też, że do par jesteśmy dobierani przez kogoś innego - to nie ja wybrałam sobie parę, która używa tylko naturalnych kosmetyków. Sama nie używam ich na co dzień - dopiero zaczęłam się tym interesować. Starałam się, aby wszystkie rzeczy z paczki spełniały kryteria z jej opisu. I teraz po kolei zacytuję opis bow. "tuszy do rzęs pomadki do ust, lakierów do paznokci i hybryd" tutaj cytat z błędem, na którym mocno się skupiłam, bo skoro bow te rzeczy wypisała to pewnie są jej potrzebne, do którego kupiłam: 2x szybkoschnący lakier do paznokci Yves Rocher, polerkę Yves Rocher, pacynki do nakładania pyłku, 2x pomadka, błyszczyk Revlon (który dostałam gratis do zrobionego zamówienia), błyszczyk miodowy, tusz do rzęs "żele pod prysznic" stąd żel z Jope, których używam już bardzo długo, z tego co się orientuję uchodzą za naturalne "balsamy i masła do ciała" + "Ulubione zapachy: [...] owocowe oprócz cytrusów" więc wrzuciłam owocowo pachnący, truskawkowy balsam do ciała + pięknie pachnące owocowe mydło - nie było info, że nie używa mydła + można go użyć jako saszetki zapachowej do szafy, jeśli już faktycznie nie można go zużyć "maseczki" są dwie naturalne maseczki, których również używałam i są naprawdę fajne "Chętnie przygarnę pojemny kubek ze słodką grafiką koteła, lisa lub innego zwierzaka" tak jak widać na screenach poniżej, zatwierdzając paczkę wyraźnie zaznaczyłam, że nie znalazłam kubka ze zwierzakami, ten który wysłałam jest też bardzo fajny "skarpety noszę w rozmiarze 38 obecnie tylko stopki z jakimiś zwierzakami lub innymi motywami" wybrałam stopki z kotami, bo wcześniej wspomniała o takim zwierzaku, więc wyszłam z założenia, że musi je lubić "przygarnę też magnes z Twojej miejscowości i pocztówkę" specjalnie wędrowałam po pocztówkę do Urzędu Miasta, a mogłam olać i kupić zwykłą świąteczną kartkę w kiosku pod domem "zamiast tego wolę jakąś liściastą herbatkę" wiedziałam, że nie dam rady kupić liściastej (sypanej) herbaty, więc na priv upewniłam się, że może to być herbata w tytkach i otrzymałam odpowiedź, że tak "Wybieram paczkę mieszaną " chciałam zatem oprócz kosmetyków dorzucić jakieś gadżety, które będą fajnym dodatkiem do paczki- czasami wrzucacie do paczek słodycze, pojedyncze herbaty itp. ja również zawsze dodaję coś od siebie. Tutaj też błędnie wyszłam z założenia, że jeśli ktoś interesuje się naturalną pielęgnacją to lubi też bycie eko (sama zainteresowałam się dopiero wtedy naturalnymi składami), więc dorzuciłam świetną bambusową szczoteczkę i pudełeczko z kredkami. Miał to być miły dodatek do paczki. Dorzuciłam też lampki, którymi bow miała ozdobić sobie miejsce w którym będzie robiła zdjęcie paczuszki. Kupiłam też szpatułkę do nakładania maseczek, bo np. ja mam dużo glinek (które podobno są naturalne) i muszę je nakładać rękami, więc pomyślałam, że jak ktoś lubi naturalną pielęgnację to pewnie taka szpatułka się przyda. Całość paczki schowałam w sianku i zapakowałam w szary papier, żeby b

Jeśli mam być sprawiedliwa dopiero teraz zerknelam na opis i rzeczywiście sama nie wiem czy bym tego też tak nie zrozumiała. Że ma w tej kwestii zapas oprócz tych rzeczy (czyli że te rzeczy można podarować). No musicie sobie to dziewczyny wyjaśnić między sobą 😉 nie ma co się kłócić wyszło chyba nieporozumienie

bow90
Torii • 5 dni temu
Okej, nie będę się bronić, bo wiem, że teraz nie ma to już teraz sensu. Napiszę co mam napisać bardziej dla siebie, proszę nie oznaczajcie mnie już - nie mam ochoty czytać i się bronić, bo ktoś źle zinterpretuje moje słowa. Jeśli dziewczyny pozwoliłyby mi wyjaśnić wszystko na priv, już by było po problemie. Mogłabym też odbić piłeczkę i napisać, że nie używam rosyjskich kosmetyków (tak jak bow90 nie używa mydeł czy kosmetyków z Oriflame czy Avon) oraz że nie lubię kotów (tak jak bow90 napisała, że nie chce szklanki z kaktusami, bo nie ma na niej zwierzaka). Wtedy cała paczka bow90 również zostałaby uznana za złą. Dodatkowo są to mało znane kosmetyki - podejrzewam, że również miała z nimi wcześniej kontakt, może usunęła z nimi chmurki. Plan idealny :) Nie ważne, nie będę tego roztrząsać. W załączniku dodaję kilka screenów z mojego konta oraz zatwierdzoną paczuszkę - wszytko było dokładnie sfotografowane, dokładnie opisane. Doszło do jednego nieporozumienia, ze względu na błędnie napisany opis bow. Moja wina, przyznaję się bez bicia. Nawet sjemaziomq nie zauważyła tego błędu, bo jeśli byłby on do uniknięcia, na pewno napisałaby "hej, ona nie chciała lakierów do paznokci itp". Jeśli chodzi o nieuwzględnienie ceny to bow swoją paczkę zatwierdzała u sjemaziomq wcześniej, więc albo podobnie jak ja nie napisała, że podniosłyśmy cenę do 80 zł (więc widać, że można o tym zapomnieć), albo sjemaziomq o tym już wiedziała. Jeśli chodzi o błąd chodzi o sformułowanie w jej opisie "Mam już zapas: kremy do stóp i rąk, toniki i hydrolaty, kolorówka oprócz tuszy do rzęs pomadki do ust, lakierów do paznokci i hybryd" - zatem zrozumiałam, że mam nie kupować kolorowych kosmetyków z wyjątkiem, tuszy, pomadek, lakierów i hybryd. Szybkie spojrzenie na profil - robi hybrydy, więc akcesoria do hybryd, będą świetną opcją. W związku z tym błędem, zaproponowałam, że uzupełnię paczuszkę, bo wiem, że ta zabawa ma nam sprawić frajdę i że chętnie wyślę wyrównanie, aby paczka miała taką samą wartość. Jednak bow się nie zgodziła. Dodam też, że do par jesteśmy dobierani przez kogoś innego - to nie ja wybrałam sobie parę, która używa tylko naturalnych kosmetyków. Sama nie używam ich na co dzień - dopiero zaczęłam się tym interesować. Starałam się, aby wszystkie rzeczy z paczki spełniały kryteria z jej opisu. I teraz po kolei zacytuję opis bow. "tuszy do rzęs pomadki do ust, lakierów do paznokci i hybryd" tutaj cytat z błędem, na którym mocno się skupiłam, bo skoro bow te rzeczy wypisała to pewnie są jej potrzebne, do którego kupiłam: 2x szybkoschnący lakier do paznokci Yves Rocher, polerkę Yves Rocher, pacynki do nakładania pyłku, 2x pomadka, błyszczyk Revlon (który dostałam gratis do zrobionego zamówienia), błyszczyk miodowy, tusz do rzęs "żele pod prysznic" stąd żel z Jope, których używam już bardzo długo, z tego co się orientuję uchodzą za naturalne "balsamy i masła do ciała" + "Ulubione zapachy: [...] owocowe oprócz cytrusów" więc wrzuciłam owocowo pachnący, truskawkowy balsam do ciała + pięknie pachnące owocowe mydło - nie było info, że nie używa mydła + można go użyć jako saszetki zapachowej do szafy, jeśli już faktycznie nie można go zużyć "maseczki" są dwie naturalne maseczki, których również używałam i są naprawdę fajne "Chętnie przygarnę pojemny kubek ze słodką grafiką koteła, lisa lub innego zwierzaka" tak jak widać na screenach poniżej, zatwierdzając paczkę wyraźnie zaznaczyłam, że nie znalazłam kubka ze zwierzakami, ten który wysłałam jest też bardzo fajny "skarpety noszę w rozmiarze 38 obecnie tylko stopki z jakimiś zwierzakami lub innymi motywami" wybrałam stopki z kotami, bo wcześniej wspomniała o takim zwierzaku, więc wyszłam z założenia, że musi je lubić "przygarnę też magnes z Twojej miejscowości i pocztówkę" specjalnie wędrowałam po pocztówkę do Urzędu Miasta, a mogłam olać i kupić zwykłą świąteczną kartkę w kiosku pod domem "zamiast tego wolę jakąś liściastą herbatkę" wiedziałam, że nie dam rady kupić liściastej (sypanej) herbaty, więc na priv upewniłam się, że może to być herbata w tytkach i otrzymałam odpowiedź, że tak "Wybieram paczkę mieszaną " chciałam zatem oprócz kosmetyków dorzucić jakieś gadżety, które będą fajnym dodatkiem do paczki- czasami wrzucacie do paczek słodycze, pojedyncze herbaty itp. ja również zawsze dodaję coś od siebie. Tutaj też błędnie wyszłam z założenia, że jeśli ktoś interesuje się naturalną pielęgnacją to lubi też bycie eko (sama zainteresowałam się dopiero wtedy naturalnymi składami), więc dorzuciłam świetną bambusową szczoteczkę i pudełeczko z kredkami. Miał to być miły dodatek do paczki. Dorzuciłam też lampki, którymi bow miała ozdobić sobie miejsce w którym będzie robiła zdjęcie paczuszki. Kupiłam też szpatułkę do nakładania maseczek, bo np. ja mam dużo glinek (które podobno są naturalne) i muszę je nakładać rękami, więc pomyślałam, że jak ktoś lubi naturalną pielęgnację to pewnie taka szpatułka się przyda. Całość paczki schowałam w sianku i zapakowałam w szary papier, żeby b

Tam zwyczajnie brakuje nawiasu i tyle mogłaś się dopytać skoro nie zrozumiałaś kontekstu i tyle. Ten twój screen jest słabym dowodem masz paragony? To jest dowód. Tutaj mogłaś równie dobrze zrobić normalne zakupy spożywcze co wynika że screena. Podobno jesteś też na kwarantannie i nie wychodzisz z domu. Jak się ma wątpliwości to trzeba dopytać. A z tym pisaniem że nie lubisz kosmetyków rosyjskich i że mogłam coś mieć w chmurach i usunąć to jest zwykle przegięcie naprawdę. Nie umiesz przeprosić tylko próbujesz zwalić winę na mnie. Nie dałaś mi prawie nic co zużyję. I powtarzam setny raz pisałam sjemaziomq że paczka jest za 80 zł. I przestań udawać dałaś mi kosmetyki x paczek innych clouder...Nie wspomnę o używanym błyszczyki.

bow90
Torii • 5 dni temu
Okej, nie będę się bronić, bo wiem, że teraz nie ma to już teraz sensu. Napiszę co mam napisać bardziej dla siebie, proszę nie oznaczajcie mnie już - nie mam ochoty czytać i się bronić, bo ktoś źle zinterpretuje moje słowa. Jeśli dziewczyny pozwoliłyby mi wyjaśnić wszystko na priv, już by było po problemie. Mogłabym też odbić piłeczkę i napisać, że nie używam rosyjskich kosmetyków (tak jak bow90 nie używa mydeł czy kosmetyków z Oriflame czy Avon) oraz że nie lubię kotów (tak jak bow90 napisała, że nie chce szklanki z kaktusami, bo nie ma na niej zwierzaka). Wtedy cała paczka bow90 również zostałaby uznana za złą. Dodatkowo są to mało znane kosmetyki - podejrzewam, że również miała z nimi wcześniej kontakt, może usunęła z nimi chmurki. Plan idealny :) Nie ważne, nie będę tego roztrząsać. W załączniku dodaję kilka screenów z mojego konta oraz zatwierdzoną paczuszkę - wszytko było dokładnie sfotografowane, dokładnie opisane. Doszło do jednego nieporozumienia, ze względu na błędnie napisany opis bow. Moja wina, przyznaję się bez bicia. Nawet sjemaziomq nie zauważyła tego błędu, bo jeśli byłby on do uniknięcia, na pewno napisałaby "hej, ona nie chciała lakierów do paznokci itp". Jeśli chodzi o nieuwzględnienie ceny to bow swoją paczkę zatwierdzała u sjemaziomq wcześniej, więc albo podobnie jak ja nie napisała, że podniosłyśmy cenę do 80 zł (więc widać, że można o tym zapomnieć), albo sjemaziomq o tym już wiedziała. Jeśli chodzi o błąd chodzi o sformułowanie w jej opisie "Mam już zapas: kremy do stóp i rąk, toniki i hydrolaty, kolorówka oprócz tuszy do rzęs pomadki do ust, lakierów do paznokci i hybryd" - zatem zrozumiałam, że mam nie kupować kolorowych kosmetyków z wyjątkiem, tuszy, pomadek, lakierów i hybryd. Szybkie spojrzenie na profil - robi hybrydy, więc akcesoria do hybryd, będą świetną opcją. W związku z tym błędem, zaproponowałam, że uzupełnię paczuszkę, bo wiem, że ta zabawa ma nam sprawić frajdę i że chętnie wyślę wyrównanie, aby paczka miała taką samą wartość. Jednak bow się nie zgodziła. Dodam też, że do par jesteśmy dobierani przez kogoś innego - to nie ja wybrałam sobie parę, która używa tylko naturalnych kosmetyków. Sama nie używam ich na co dzień - dopiero zaczęłam się tym interesować. Starałam się, aby wszystkie rzeczy z paczki spełniały kryteria z jej opisu. I teraz po kolei zacytuję opis bow. "tuszy do rzęs pomadki do ust, lakierów do paznokci i hybryd" tutaj cytat z błędem, na którym mocno się skupiłam, bo skoro bow te rzeczy wypisała to pewnie są jej potrzebne, do którego kupiłam: 2x szybkoschnący lakier do paznokci Yves Rocher, polerkę Yves Rocher, pacynki do nakładania pyłku, 2x pomadka, błyszczyk Revlon (który dostałam gratis do zrobionego zamówienia), błyszczyk miodowy, tusz do rzęs "żele pod prysznic" stąd żel z Jope, których używam już bardzo długo, z tego co się orientuję uchodzą za naturalne "balsamy i masła do ciała" + "Ulubione zapachy: [...] owocowe oprócz cytrusów" więc wrzuciłam owocowo pachnący, truskawkowy balsam do ciała + pięknie pachnące owocowe mydło - nie było info, że nie używa mydła + można go użyć jako saszetki zapachowej do szafy, jeśli już faktycznie nie można go zużyć "maseczki" są dwie naturalne maseczki, których również używałam i są naprawdę fajne "Chętnie przygarnę pojemny kubek ze słodką grafiką koteła, lisa lub innego zwierzaka" tak jak widać na screenach poniżej, zatwierdzając paczkę wyraźnie zaznaczyłam, że nie znalazłam kubka ze zwierzakami, ten który wysłałam jest też bardzo fajny "skarpety noszę w rozmiarze 38 obecnie tylko stopki z jakimiś zwierzakami lub innymi motywami" wybrałam stopki z kotami, bo wcześniej wspomniała o takim zwierzaku, więc wyszłam z założenia, że musi je lubić "przygarnę też magnes z Twojej miejscowości i pocztówkę" specjalnie wędrowałam po pocztówkę do Urzędu Miasta, a mogłam olać i kupić zwykłą świąteczną kartkę w kiosku pod domem "zamiast tego wolę jakąś liściastą herbatkę" wiedziałam, że nie dam rady kupić liściastej (sypanej) herbaty, więc na priv upewniłam się, że może to być herbata w tytkach i otrzymałam odpowiedź, że tak "Wybieram paczkę mieszaną " chciałam zatem oprócz kosmetyków dorzucić jakieś gadżety, które będą fajnym dodatkiem do paczki- czasami wrzucacie do paczek słodycze, pojedyncze herbaty itp. ja również zawsze dodaję coś od siebie. Tutaj też błędnie wyszłam z założenia, że jeśli ktoś interesuje się naturalną pielęgnacją to lubi też bycie eko (sama zainteresowałam się dopiero wtedy naturalnymi składami), więc dorzuciłam świetną bambusową szczoteczkę i pudełeczko z kredkami. Miał to być miły dodatek do paczki. Dorzuciłam też lampki, którymi bow miała ozdobić sobie miejsce w którym będzie robiła zdjęcie paczuszki. Kupiłam też szpatułkę do nakładania maseczek, bo np. ja mam dużo glinek (które podobno są naturalne) i muszę je nakładać rękami, więc pomyślałam, że jak ktoś lubi naturalną pielęgnację to pewnie taka szpatułka się przyda. Całość paczki schowałam w sianku i zapakowałam w szary papier, żeby b

monpij12 • 5 dni temu
Jeśli mam być sprawiedliwa dopiero teraz zerknelam na opis i rzeczywiście sama nie wiem czy bym tego też tak nie zrozumiała. Że ma w tej kwestii zapas oprócz tych rzeczy (czyli że te rzeczy można podarować). No musicie sobie to dziewczyny wyjaśnić między sobą 😉 nie ma co się kłócić wyszło chyba nieporozumienie

Wystarczyło się upewnić ja się zawsze wolę upewnić i przeczytać 10 razy.

dreams1919

No po prostu krew zalewa jak się to czyta! Dziewczyno weź się nie pogrążaj tylko okaż skruchę, przyznaj się do błędu i przeproś. A nie jeszcze bawisz się w drugą kateję..

Elizie pisałaś na priv, że np. pomadki od ralpf to dodatek do paczki, teraz piszesz, że wszystko kupiłaś i wliczasz je w koszta paczki.
Dziwnym trafem w paczce znalazły się praktycznie w większości same kosmetyki IDENTYCZNE, które Ty dostałaś od innych..
Tak samo lakiery z Yves Rocher: dawać komuś zwykłe lakiery dobrze wiedząc, że ktoś nosi tylko hybrydy. Jeszcze bezczelnie twierdząc, że za te dwa lakiery zapłaciłaś 40 złotych.

Do tego świadomie wprowadziłaś siemaziomqu w błąd pisząc: cena może przekraczać 50 zł...
Nic nie zająknęłaś się o tym, że umówiłyście się na zwiększenie kwoty do 80 złotych.

Wstawiasz tutaj screen z przelewami z dwóch sklepów.. To co w Netto dorwałaś te wszystkie kosmetyki? A herbaty w opakowaniu ani żadnej liściastej to nie było, że wrzuciłaś do słoika zwykłe torebki?

kpoperka

@monpij12 twoja paczka też już wysłana. Ale teraz się denerwuje czy ci się spodoba zawartość 🙂

sjemaziomq
Torii • 5 dni temu
Okej, nie będę się bronić, bo wiem, że teraz nie ma to już teraz sensu. Napiszę co mam napisać bardziej dla siebie, proszę nie oznaczajcie mnie już - nie mam ochoty czytać i się bronić, bo ktoś źle zinterpretuje moje słowa. Jeśli dziewczyny pozwoliłyby mi wyjaśnić wszystko na priv, już by było po problemie. Mogłabym też odbić piłeczkę i napisać, że nie używam rosyjskich kosmetyków (tak jak bow90 nie używa mydeł czy kosmetyków z Oriflame czy Avon) oraz że nie lubię kotów (tak jak bow90 napisała, że nie chce szklanki z kaktusami, bo nie ma na niej zwierzaka). Wtedy cała paczka bow90 również zostałaby uznana za złą. Dodatkowo są to mało znane kosmetyki - podejrzewam, że również miała z nimi wcześniej kontakt, może usunęła z nimi chmurki. Plan idealny :) Nie ważne, nie będę tego roztrząsać. W załączniku dodaję kilka screenów z mojego konta oraz zatwierdzoną paczuszkę - wszytko było dokładnie sfotografowane, dokładnie opisane. Doszło do jednego nieporozumienia, ze względu na błędnie napisany opis bow. Moja wina, przyznaję się bez bicia. Nawet sjemaziomq nie zauważyła tego błędu, bo jeśli byłby on do uniknięcia, na pewno napisałaby "hej, ona nie chciała lakierów do paznokci itp". Jeśli chodzi o nieuwzględnienie ceny to bow swoją paczkę zatwierdzała u sjemaziomq wcześniej, więc albo podobnie jak ja nie napisała, że podniosłyśmy cenę do 80 zł (więc widać, że można o tym zapomnieć), albo sjemaziomq o tym już wiedziała. Jeśli chodzi o błąd chodzi o sformułowanie w jej opisie "Mam już zapas: kremy do stóp i rąk, toniki i hydrolaty, kolorówka oprócz tuszy do rzęs pomadki do ust, lakierów do paznokci i hybryd" - zatem zrozumiałam, że mam nie kupować kolorowych kosmetyków z wyjątkiem, tuszy, pomadek, lakierów i hybryd. Szybkie spojrzenie na profil - robi hybrydy, więc akcesoria do hybryd, będą świetną opcją. W związku z tym błędem, zaproponowałam, że uzupełnię paczuszkę, bo wiem, że ta zabawa ma nam sprawić frajdę i że chętnie wyślę wyrównanie, aby paczka miała taką samą wartość. Jednak bow się nie zgodziła. Dodam też, że do par jesteśmy dobierani przez kogoś innego - to nie ja wybrałam sobie parę, która używa tylko naturalnych kosmetyków. Sama nie używam ich na co dzień - dopiero zaczęłam się tym interesować. Starałam się, aby wszystkie rzeczy z paczki spełniały kryteria z jej opisu. I teraz po kolei zacytuję opis bow. "tuszy do rzęs pomadki do ust, lakierów do paznokci i hybryd" tutaj cytat z błędem, na którym mocno się skupiłam, bo skoro bow te rzeczy wypisała to pewnie są jej potrzebne, do którego kupiłam: 2x szybkoschnący lakier do paznokci Yves Rocher, polerkę Yves Rocher, pacynki do nakładania pyłku, 2x pomadka, błyszczyk Revlon (który dostałam gratis do zrobionego zamówienia), błyszczyk miodowy, tusz do rzęs "żele pod prysznic" stąd żel z Jope, których używam już bardzo długo, z tego co się orientuję uchodzą za naturalne "balsamy i masła do ciała" + "Ulubione zapachy: [...] owocowe oprócz cytrusów" więc wrzuciłam owocowo pachnący, truskawkowy balsam do ciała + pięknie pachnące owocowe mydło - nie było info, że nie używa mydła + można go użyć jako saszetki zapachowej do szafy, jeśli już faktycznie nie można go zużyć "maseczki" są dwie naturalne maseczki, których również używałam i są naprawdę fajne "Chętnie przygarnę pojemny kubek ze słodką grafiką koteła, lisa lub innego zwierzaka" tak jak widać na screenach poniżej, zatwierdzając paczkę wyraźnie zaznaczyłam, że nie znalazłam kubka ze zwierzakami, ten który wysłałam jest też bardzo fajny "skarpety noszę w rozmiarze 38 obecnie tylko stopki z jakimiś zwierzakami lub innymi motywami" wybrałam stopki z kotami, bo wcześniej wspomniała o takim zwierzaku, więc wyszłam z założenia, że musi je lubić "przygarnę też magnes z Twojej miejscowości i pocztówkę" specjalnie wędrowałam po pocztówkę do Urzędu Miasta, a mogłam olać i kupić zwykłą świąteczną kartkę w kiosku pod domem "zamiast tego wolę jakąś liściastą herbatkę" wiedziałam, że nie dam rady kupić liściastej (sypanej) herbaty, więc na priv upewniłam się, że może to być herbata w tytkach i otrzymałam odpowiedź, że tak "Wybieram paczkę mieszaną " chciałam zatem oprócz kosmetyków dorzucić jakieś gadżety, które będą fajnym dodatkiem do paczki- czasami wrzucacie do paczek słodycze, pojedyncze herbaty itp. ja również zawsze dodaję coś od siebie. Tutaj też błędnie wyszłam z założenia, że jeśli ktoś interesuje się naturalną pielęgnacją to lubi też bycie eko (sama zainteresowałam się dopiero wtedy naturalnymi składami), więc dorzuciłam świetną bambusową szczoteczkę i pudełeczko z kredkami. Miał to być miły dodatek do paczki. Dorzuciłam też lampki, którymi bow miała ozdobić sobie miejsce w którym będzie robiła zdjęcie paczuszki. Kupiłam też szpatułkę do nakładania maseczek, bo np. ja mam dużo glinek (które podobno są naturalne) i muszę je nakładać rękami, więc pomyślałam, że jak ktoś lubi naturalną pielęgnację to pewnie taka szpatułka się przyda. Całość paczki schowałam w sianku i zapakowałam w szary papier, żeby b

Jesteśmy tylko ludźmi. Dziewczyny które umawialy się na większą kwotę pisały mi to obie. Ja nie mam funkcji zapisywania w głowie wszystkich zgłoszeń, więc jest mi też przykro że mnie obwiniasz o to tym bardziej że perfidnie napisałaś mi ' paczka może przekraczać 50zl ale mam kilka fajnych rzeczy które dorzucę jako gratis' - coś w tym stylu prawda? Tu dokładnie widać że NIE CHCIAŁAŚ nawet o tym wspomnieć. Zaakceptowałam paczkę owszem bo kwota 50zl została zawarta w produktach (sprawdzając ceny drogeryjne), ale nie było mowy o tym że są to kosmetyki z odzysku bądź używane. Gdybyś tylko jak ja pomyliła się co do tych preferencji jestem w stanie to zrozumieć, ale nie to że pozbylas się niepotrzebnych Ci kosmetyków. A w to że kupiłaś identyczne pomadki, lakiery, peelingi i balsam jak dostałaś, nie jestem skłonna uwierzyć. Jestem w szoku ze tak potraktowałas Elize i jeszcze wymyslasz coś na nią.
Jestem równie wkurzona nie o pomyłkę, a o zrobienie z paczki @bow90 śmietnika.

Jestem organizatorem akcji i tym samym jestem też winna temu zamieszaniu, bo owszem źle zrozumiałam formularz, mogłam też dopytać.
W ramach tego wszystkiego bardzo proszę by @torii zwróciła paczkę Elizy spowrotem tak jak o to prosiła, a paczkę od nowa z przyjemnością stworzę ja.
Temat uważam za zamknięty..

monpij12
kpoperka • 5 dni temu
@monpij12 twoja paczka też już wysłana. Ale teraz się denerwuje czy ci się spodoba zawartość 🙂

Hehe ja też tak mam 🙈 czekamy

sjemaziomq

@Marlena23 @Monarea jak idzie robienie paczek?

PatrycjaW

Paczuszka dla @ILKA021 wysłana

Monarea

@sjemaziomq Kochana już jestem przy końcu. Jest dobrze.

Myszowata
lubietox3 • 5 dni temu
Faktycznie scrub z Avonu ja podarowalam Torii. Sama wtedy kupowałam kilka kosmetyków Avon i wrzuciłam zakupy do chmurki. Było to ponad rok temu.

bow90 • 5 dni temu
Nie przerażaj mnie :[:[

@bow90 przykro mi że nieudaną paczuszkę dostałaś. Ja nawet nie myślaółam że może dojść do takiego zdarzenia....
Kosmetyki Avon mają okres 2 lat od dnia produkcji używalności...

ILKA021
PatrycjaW • 5 dni temu
Paczuszka dla @ILKA021 wysłana :) :*

Ja wyślę zaraz po 17, dziękuję Kochana

bow90
OrzechOwa235 • 5 dni temu
Brałam udział w takiej akcji pierwszy raz i zgłoszenie mojej pary czytałam chyba z 10 razy aby paczuszka była idealna. Bałam się że to ja popełnię błąd a nie osoba która jest tutaj dość długo. Jeśli ktoś chciał się pozbyć kosmetyków które mu zalegają to jest na to specjalnie forum, można oddać lub się wymiec. Na moje oko paczka też nie wygląda na 80 zł chociaż i tak dziewczyna się nie wykosztowała bo większość dostała... @bow90 bardzo mi przykro że spotkała Ciebie taka sytuacja.

bow90 • 5 dni temu
@Orzechowa235 No właśnie teraz co najlepsze dostaje na priv wiadomości że jednak moje kosmetyki też są złe i się nie przydadzą i boi się ich używać , skarpety też nagle są nie ładne. Oraz że te kosmetyki co wysłałam to mogę mieć w chmurach ale mogłam na wszelki wypadek skasować.. Nie mam dość tego cyrku..

monikove • 5 dni temu
Ja nie chciałam się odzywać, ale jak zauważyłam ten komentarz, to trochę śmiać mi się chce, bo widziałam przez Ciebie kochana wysłaną paczkę i opis dawał do zrozumienia, że się podoba. Niestety na moje oko nawet jakby kosmetyki były kupione, to raczej 80 zł, to nie było. Zresztą też by mi było przykro jakbym dostała produkty marki, której używać na pewno nie będę.

No właśnie o to chodzi

bow90
lubietox3 • 5 dni temu
Faktycznie scrub z Avonu ja podarowalam Torii. Sama wtedy kupowałam kilka kosmetyków Avon i wrzuciłam zakupy do chmurki. Było to ponad rok temu.

bow90 • 5 dni temu
Nie przerażaj mnie :[:[

Myszowata • 5 dni temu
@bow90 przykro mi że nieudaną paczuszkę dostałaś. Ja nawet nie myślaółam że może dojść do takiego zdarzenia.... Kosmetyki Avon mają okres 2 lat od dnia produkcji używalności...

Wiem ale nie używam takich kosmetyków

Myszowata
lubietox3 • 5 dni temu
Faktycznie scrub z Avonu ja podarowalam Torii. Sama wtedy kupowałam kilka kosmetyków Avon i wrzuciłam zakupy do chmurki. Było to ponad rok temu.

bow90 • 5 dni temu
Nie przerażaj mnie :[:[

Myszowata • 5 dni temu
@bow90 przykro mi że nieudaną paczuszkę dostałaś. Ja nawet nie myślaółam że może dojść do takiego zdarzenia.... Kosmetyki Avon mają okres 2 lat od dnia produkcji używalności...

bow90 • 5 dni temu
Wiem ale nie używam takich kosmetyków:(

No wiem wiem Wiadomo że każda z nas ma inne upodobania

KPatrycja

W drogę wyruszyła dziś paczka do @kruszynka0 mam nadzieję że ci się spodoba
No i jestem w szoku co się tutaj dzieje @bow90 trzymaj się i mam nadzieję że odzyskasz swoją paczkę

sjemaziomq
Torii • 5 dni temu
Okej, nie będę się bronić, bo wiem, że teraz nie ma to już teraz sensu. Napiszę co mam napisać bardziej dla siebie, proszę nie oznaczajcie mnie już - nie mam ochoty czytać i się bronić, bo ktoś źle zinterpretuje moje słowa. Jeśli dziewczyny pozwoliłyby mi wyjaśnić wszystko na priv, już by było po problemie. Mogłabym też odbić piłeczkę i napisać, że nie używam rosyjskich kosmetyków (tak jak bow90 nie używa mydeł czy kosmetyków z Oriflame czy Avon) oraz że nie lubię kotów (tak jak bow90 napisała, że nie chce szklanki z kaktusami, bo nie ma na niej zwierzaka). Wtedy cała paczka bow90 również zostałaby uznana za złą. Dodatkowo są to mało znane kosmetyki - podejrzewam, że również miała z nimi wcześniej kontakt, może usunęła z nimi chmurki. Plan idealny :) Nie ważne, nie będę tego roztrząsać. W załączniku dodaję kilka screenów z mojego konta oraz zatwierdzoną paczuszkę - wszytko było dokładnie sfotografowane, dokładnie opisane. Doszło do jednego nieporozumienia, ze względu na błędnie napisany opis bow. Moja wina, przyznaję się bez bicia. Nawet sjemaziomq nie zauważyła tego błędu, bo jeśli byłby on do uniknięcia, na pewno napisałaby "hej, ona nie chciała lakierów do paznokci itp". Jeśli chodzi o nieuwzględnienie ceny to bow swoją paczkę zatwierdzała u sjemaziomq wcześniej, więc albo podobnie jak ja nie napisała, że podniosłyśmy cenę do 80 zł (więc widać, że można o tym zapomnieć), albo sjemaziomq o tym już wiedziała. Jeśli chodzi o błąd chodzi o sformułowanie w jej opisie "Mam już zapas: kremy do stóp i rąk, toniki i hydrolaty, kolorówka oprócz tuszy do rzęs pomadki do ust, lakierów do paznokci i hybryd" - zatem zrozumiałam, że mam nie kupować kolorowych kosmetyków z wyjątkiem, tuszy, pomadek, lakierów i hybryd. Szybkie spojrzenie na profil - robi hybrydy, więc akcesoria do hybryd, będą świetną opcją. W związku z tym błędem, zaproponowałam, że uzupełnię paczuszkę, bo wiem, że ta zabawa ma nam sprawić frajdę i że chętnie wyślę wyrównanie, aby paczka miała taką samą wartość. Jednak bow się nie zgodziła. Dodam też, że do par jesteśmy dobierani przez kogoś innego - to nie ja wybrałam sobie parę, która używa tylko naturalnych kosmetyków. Sama nie używam ich na co dzień - dopiero zaczęłam się tym interesować. Starałam się, aby wszystkie rzeczy z paczki spełniały kryteria z jej opisu. I teraz po kolei zacytuję opis bow. "tuszy do rzęs pomadki do ust, lakierów do paznokci i hybryd" tutaj cytat z błędem, na którym mocno się skupiłam, bo skoro bow te rzeczy wypisała to pewnie są jej potrzebne, do którego kupiłam: 2x szybkoschnący lakier do paznokci Yves Rocher, polerkę Yves Rocher, pacynki do nakładania pyłku, 2x pomadka, błyszczyk Revlon (który dostałam gratis do zrobionego zamówienia), błyszczyk miodowy, tusz do rzęs "żele pod prysznic" stąd żel z Jope, których używam już bardzo długo, z tego co się orientuję uchodzą za naturalne "balsamy i masła do ciała" + "Ulubione zapachy: [...] owocowe oprócz cytrusów" więc wrzuciłam owocowo pachnący, truskawkowy balsam do ciała + pięknie pachnące owocowe mydło - nie było info, że nie używa mydła + można go użyć jako saszetki zapachowej do szafy, jeśli już faktycznie nie można go zużyć "maseczki" są dwie naturalne maseczki, których również używałam i są naprawdę fajne "Chętnie przygarnę pojemny kubek ze słodką grafiką koteła, lisa lub innego zwierzaka" tak jak widać na screenach poniżej, zatwierdzając paczkę wyraźnie zaznaczyłam, że nie znalazłam kubka ze zwierzakami, ten który wysłałam jest też bardzo fajny "skarpety noszę w rozmiarze 38 obecnie tylko stopki z jakimiś zwierzakami lub innymi motywami" wybrałam stopki z kotami, bo wcześniej wspomniała o takim zwierzaku, więc wyszłam z założenia, że musi je lubić "przygarnę też magnes z Twojej miejscowości i pocztówkę" specjalnie wędrowałam po pocztówkę do Urzędu Miasta, a mogłam olać i kupić zwykłą świąteczną kartkę w kiosku pod domem "zamiast tego wolę jakąś liściastą herbatkę" wiedziałam, że nie dam rady kupić liściastej (sypanej) herbaty, więc na priv upewniłam się, że może to być herbata w tytkach i otrzymałam odpowiedź, że tak "Wybieram paczkę mieszaną " chciałam zatem oprócz kosmetyków dorzucić jakieś gadżety, które będą fajnym dodatkiem do paczki- czasami wrzucacie do paczek słodycze, pojedyncze herbaty itp. ja również zawsze dodaję coś od siebie. Tutaj też błędnie wyszłam z założenia, że jeśli ktoś interesuje się naturalną pielęgnacją to lubi też bycie eko (sama zainteresowałam się dopiero wtedy naturalnymi składami), więc dorzuciłam świetną bambusową szczoteczkę i pudełeczko z kredkami. Miał to być miły dodatek do paczki. Dorzuciłam też lampki, którymi bow miała ozdobić sobie miejsce w którym będzie robiła zdjęcie paczuszki. Kupiłam też szpatułkę do nakładania maseczek, bo np. ja mam dużo glinek (które podobno są naturalne) i muszę je nakładać rękami, więc pomyślałam, że jak ktoś lubi naturalną pielęgnację to pewnie taka szpatułka się przyda. Całość paczki schowałam w sianku i zapakowałam w szary papier, żeby b

Daj spokój z tymi potwierdzeniami. Paczkę do zaakceptowania wysłałaś 18 marca , tymczasem twoje potwierdzenia są z 22,23, marca . Jak to możliwe , w którym sklepie można najpierw sobie zabrać a zapłacić po tygodniu ? Netto ? Yves rocher ? Muszę zapytać bo to super opcja. Nie dawało mi to spokoju , musiałam jeszcze to wtrącić , bo mega wkurza mnie takie oszukiwanie innych i jeszcze robienie z siebie ofiary.

bow90
KPatrycja • 5 dni temu
W drogę wyruszyła dziś paczka do @kruszynka0 mam nadzieję że ci się spodoba :) No i jestem w szoku co się tutaj dzieje @bow90 trzymaj się i mam nadzieję że odzyskasz swoją paczkę

Na to wygląda, że chyba już jutro ją odzyskam Mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku

bow90
Torii • 5 dni temu
Okej, nie będę się bronić, bo wiem, że teraz nie ma to już teraz sensu. Napiszę co mam napisać bardziej dla siebie, proszę nie oznaczajcie mnie już - nie mam ochoty czytać i się bronić, bo ktoś źle zinterpretuje moje słowa. Jeśli dziewczyny pozwoliłyby mi wyjaśnić wszystko na priv, już by było po problemie. Mogłabym też odbić piłeczkę i napisać, że nie używam rosyjskich kosmetyków (tak jak bow90 nie używa mydeł czy kosmetyków z Oriflame czy Avon) oraz że nie lubię kotów (tak jak bow90 napisała, że nie chce szklanki z kaktusami, bo nie ma na niej zwierzaka). Wtedy cała paczka bow90 również zostałaby uznana za złą. Dodatkowo są to mało znane kosmetyki - podejrzewam, że również miała z nimi wcześniej kontakt, może usunęła z nimi chmurki. Plan idealny :) Nie ważne, nie będę tego roztrząsać. W załączniku dodaję kilka screenów z mojego konta oraz zatwierdzoną paczuszkę - wszytko było dokładnie sfotografowane, dokładnie opisane. Doszło do jednego nieporozumienia, ze względu na błędnie napisany opis bow. Moja wina, przyznaję się bez bicia. Nawet sjemaziomq nie zauważyła tego błędu, bo jeśli byłby on do uniknięcia, na pewno napisałaby "hej, ona nie chciała lakierów do paznokci itp". Jeśli chodzi o nieuwzględnienie ceny to bow swoją paczkę zatwierdzała u sjemaziomq wcześniej, więc albo podobnie jak ja nie napisała, że podniosłyśmy cenę do 80 zł (więc widać, że można o tym zapomnieć), albo sjemaziomq o tym już wiedziała. Jeśli chodzi o błąd chodzi o sformułowanie w jej opisie "Mam już zapas: kremy do stóp i rąk, toniki i hydrolaty, kolorówka oprócz tuszy do rzęs pomadki do ust, lakierów do paznokci i hybryd" - zatem zrozumiałam, że mam nie kupować kolorowych kosmetyków z wyjątkiem, tuszy, pomadek, lakierów i hybryd. Szybkie spojrzenie na profil - robi hybrydy, więc akcesoria do hybryd, będą świetną opcją. W związku z tym błędem, zaproponowałam, że uzupełnię paczuszkę, bo wiem, że ta zabawa ma nam sprawić frajdę i że chętnie wyślę wyrównanie, aby paczka miała taką samą wartość. Jednak bow się nie zgodziła. Dodam też, że do par jesteśmy dobierani przez kogoś innego - to nie ja wybrałam sobie parę, która używa tylko naturalnych kosmetyków. Sama nie używam ich na co dzień - dopiero zaczęłam się tym interesować. Starałam się, aby wszystkie rzeczy z paczki spełniały kryteria z jej opisu. I teraz po kolei zacytuję opis bow. "tuszy do rzęs pomadki do ust, lakierów do paznokci i hybryd" tutaj cytat z błędem, na którym mocno się skupiłam, bo skoro bow te rzeczy wypisała to pewnie są jej potrzebne, do którego kupiłam: 2x szybkoschnący lakier do paznokci Yves Rocher, polerkę Yves Rocher, pacynki do nakładania pyłku, 2x pomadka, błyszczyk Revlon (który dostałam gratis do zrobionego zamówienia), błyszczyk miodowy, tusz do rzęs "żele pod prysznic" stąd żel z Jope, których używam już bardzo długo, z tego co się orientuję uchodzą za naturalne "balsamy i masła do ciała" + "Ulubione zapachy: [...] owocowe oprócz cytrusów" więc wrzuciłam owocowo pachnący, truskawkowy balsam do ciała + pięknie pachnące owocowe mydło - nie było info, że nie używa mydła + można go użyć jako saszetki zapachowej do szafy, jeśli już faktycznie nie można go zużyć "maseczki" są dwie naturalne maseczki, których również używałam i są naprawdę fajne "Chętnie przygarnę pojemny kubek ze słodką grafiką koteła, lisa lub innego zwierzaka" tak jak widać na screenach poniżej, zatwierdzając paczkę wyraźnie zaznaczyłam, że nie znalazłam kubka ze zwierzakami, ten który wysłałam jest też bardzo fajny "skarpety noszę w rozmiarze 38 obecnie tylko stopki z jakimiś zwierzakami lub innymi motywami" wybrałam stopki z kotami, bo wcześniej wspomniała o takim zwierzaku, więc wyszłam z założenia, że musi je lubić "przygarnę też magnes z Twojej miejscowości i pocztówkę" specjalnie wędrowałam po pocztówkę do Urzędu Miasta, a mogłam olać i kupić zwykłą świąteczną kartkę w kiosku pod domem "zamiast tego wolę jakąś liściastą herbatkę" wiedziałam, że nie dam rady kupić liściastej (sypanej) herbaty, więc na priv upewniłam się, że może to być herbata w tytkach i otrzymałam odpowiedź, że tak "Wybieram paczkę mieszaną " chciałam zatem oprócz kosmetyków dorzucić jakieś gadżety, które będą fajnym dodatkiem do paczki- czasami wrzucacie do paczek słodycze, pojedyncze herbaty itp. ja również zawsze dodaję coś od siebie. Tutaj też błędnie wyszłam z założenia, że jeśli ktoś interesuje się naturalną pielęgnacją to lubi też bycie eko (sama zainteresowałam się dopiero wtedy naturalnymi składami), więc dorzuciłam świetną bambusową szczoteczkę i pudełeczko z kredkami. Miał to być miły dodatek do paczki. Dorzuciłam też lampki, którymi bow miała ozdobić sobie miejsce w którym będzie robiła zdjęcie paczuszki. Kupiłam też szpatułkę do nakładania maseczek, bo np. ja mam dużo glinek (które podobno są naturalne) i muszę je nakładać rękami, więc pomyślałam, że jak ktoś lubi naturalną pielęgnację to pewnie taka szpatułka się przyda. Całość paczki schowałam w sianku i zapakowałam w szary papier, żeby b

sjemaziomq • 5 dni temu
Daj spokój z tymi potwierdzeniami. Paczkę do zaakceptowania wysłałaś 18 marca , tymczasem twoje potwierdzenia są z 22,23, marca . Jak to możliwe , w którym sklepie można najpierw sobie zabrać a zapłacić po tygodniu ? Netto ? Yves rocher ? Muszę zapytać bo to super opcja. Nie dawało mi to spokoju , musiałam jeszcze to wtrącić , bo mega wkurza mnie takie oszukiwanie innych i jeszcze robienie z siebie ofiary.

No właśnie ale najlepiej zwalić wszystko na mnie i na Ciebie

1 11 12 13 14 15 16 17 18

albo założ konto i udzielaj się na forum.