Zając Wielkanocny 2020

sjemaziomq

Wznawiam Akcję Zajączka 2020 z nowym regulaminem i terminami !

W akcji pomaga mi niezawodna @bow90

Szykujemy sobie paczki o minimalnej wartości 50 zł - koszt przesyłki nie jest w to wliczony !

REGULAMIN:
(Dzięki uprzejmości @mysweet )
1. Aby wziąć udział w zabawie musisz posiadać status "Zaufana".
2. Twój staż na DressCloud nie może wynosić mniej niż 6 miesięcy.
3. Musisz czynnie brać udział w naszym forum - najlepiej posiadać odznakę "Babble Babble".
4. Musisz regularnie dodawać zdjęcia na swój profil i mieć już na nim minimum 100 chmurek.

UWAGA: Aktywne ' świeżynki' też mają szansę wziąć udział w zabawie - wtedy Clouders z mniejszym stażem i mniejszą ilością chmurek są łączone w pary razem, jednak nie biorę odpowiedzialności za niedomówienia między wami, niedostarczenie paczek itd.

KAŻDY, KTO BIERZE UDZIAŁ W AKCJI ZOBOWIĄZUJE SIĘ DO DODANIA ZDJĘCIA PACZUSZKI, KTÓRĄ OTRZYMA OD INNEJ CLOUDERS!

TERMINY:
1. Zgłaszać możemy się do 13 marca (piątek).
2. Bardzo proszę , by zgłaszały się tylko osoby , które NA PEWNO chcą wziąć udział. Mamy bardzo mało czasu , wycofanie się z zabawy nie jest możliwe.
3. Ogłoszenie par nastąpi maksymalnie do 16 marca . (Lista par zostanie opublikowana w tym wątku. Postaram się też do każdej z Was wysłać wiadomość z nickiem osoby, której będziecie robić paczuszkę. A jeśli chodzi o adres i inne szczegóły, to dogadujecie się już same w wiadomościach prywatnych).
4. Czas na przygotowanie paczuszek macie do 30 marca (poniedziałek) i do tego dnia wysyłacie na maila (wielkanoczdresscloud@gmail.com) zdjęcie swojej paczki wraz z nickiem i preferencjami swojej pary. Akceptuje paczuszkę i dopiero wtedy, kiedy Wy i Wasza para macie zaakceptowane paczuszki możecie je wysyłać!!! Dlatego prosimy o niepodawanie swojego adresu przed informacją o akceptacji paczek.

Jak ma wyglądać e-mail, który wysyłacie? W treści wpisujemy swój nick oraz nick swojej pary wraz ze skopiowanym formularzem naszej drugiej połówki W załączniku dodajemy zdjęcie - ważne, żeby było wyraźne. Uwzględniamy na nim głównie kosmetyki i/lub gadżety. Nie musimy umieszczać na nim dodatków, dekoracji, czy kartonu. Będziemy mniej więcej patrzeć czy Wasze paczki są stworzone w odpowiedniej kwocie i z uwzględnieniem informacji zawartych w formularzu Waszej pary

5. Paczki wysyłamy maksymalnie do 6 kwietnia , by zdążyła dojść na czas.

TWORZENIE PACZUSZKI:
1. Przy tworzeniu paczuszki weź pod uwagę preferencję Twojej pary. Staraj się unikać zapachów, których nie lubi, natomiast dobieraj kosmetyki (itp.) pod jej ulubione zapachy. Pamiętaj też o rodzaju cery Twojej pary! Nie kupuj kosmetyków przeznaczonych do cery suchej, jak osoba, której robisz paczuszkę ma np. mieszaną itp.
2. Pamiętaj o tym, aby odpowiednio zapakować Twoją paczuszkę. W kartonik po butach, kosmetykach itd. Nie musisz kupować nowego pudełka, które dodatkowo narazi Cię na koszty, ale zadbaj o to, aby wszystko wyglądało schludnie W końcu ma to być prezent świąteczny Koniecznie owiń kosmetyki folią bąbelkową lub dodaj styropianowe "chrupki", aby nic nie ucierpiało w trakcie podróży.
3. Skoro to świąteczna edycja to... nie może zabraknąć świątecznego klimatu . Pamiętaj też o własnoręcznym liście !
DOBÓR PAR:
Pary będziemy dobierać przede wszystkim na podstawie Waszych preferencji Postaramy się, aby osoba, której będziecie robić paczuszkę miała podobne upodobania co do kolorów, zapachów i innych rzeczy, o których napiszecie w informacjach dodatkowych. Nie zawsze będzie tak, że jest do pary w każdym podrodzaju. Dlatego sprawiedliwiej będzie podobierać pary także pod innymi względami. Jeśli np. same wybrałyście paczkę kosmetyczną, a nie czujecie się na siłach, żeby robić komuś paczkę z gadżetami, to napiszcie o tym w informacjach dodatkowych.


ZGŁOSZENIE:
Wybieram: (podaj informację o rodzaju paczuszki, który wybierasz)
Paczuszka kosmetyczna
Paczuszka gadżetowa
Paczuszka mieszana
Ulubione kolory: (podaj swoje ulubione kolory - możesz też podać te, których nie lubisz)
Ulubione zapachy: (podaj swoje ulubione zapachy - możesz też podać te, których nie lubisz)
Typ cery: (podaj typ swojej cery)
Mam już zapas: (podaj tutaj to, czego masz już za dużo)
Zawsze przygarnę: (podaj tutaj coś, co zawsze przygarniesz i zawsze zużywasz w dużych ilościach)
Informacje dodatkowe: (tutaj jest miejsce na dodanie kilku słów od siebie. Możesz napisać tutaj jaką paczuszkę chętnie stworzysz lub cokolwiek innego, na co nie było miejsca w formularzu)


UCZESTNICY:
@sjemaziomq
@bow90
@ILKA021
@hooney
@kurczaczek80
@LadyFlower
@madzia0013
@Torii
@Dudziacam
@myszowata
@marcel066
@KPatrycja
@OrzechOwa235
@Kpoperka
@monpij12
@Monarea
@Kicia124
@kruszynka0
@Marlena23
@PatrycjaW

Postarałyśmy się z Elizą , żebyście miały szybko dobrane pary, by zdążyć z paczkami. Możecie szaleć
PARY
@Kicia124 ✔ - @Kurczaczek80 ✔- Mozna wysyłać
@LadyFlower ✔ - @Dudziacam ✔ - Można wysyłać
@Torii - @bow90 ✔ - Można wysyłać
@Marlena23 ❓ (brak kontaktu od dłuższego czasu) - @marcel066
@Kpoperka ✔ - @monpij12 ✔ - Można wysyłać
@KPatrycja ✔ - @kruszynka0 ✔ - Można wysyłać
@myszowata ✔ - @OrzechOwa235 ✔ - Można wysyłać
@ILKA021 ✔ - @PatrycjaW ✔- Za tę parę również odpowiadam JA - Można wysyłać

EDIT: @Monarea ✔ - @marcel066 ✔ -

Zając Wielkanocny 2020
CichooBadz
CichooBadz • 2 miesiące temu
Dlatego ja troszkę boję się brać udziału w takich akcjach :( ale w sumie nie zgłaszam się z innych powodów.

LadyFlower • 2 miesiące temu
@CichooBadz można wiedzieć z jakich powodów?

Prywatnych

bow90
Torii • 2 miesiące temu
Dziewczyny! Proszę nie nakręcajcie się i nie obrażajcie mnie :( Biorę w takich akcjach udział lata! Zawsze dziewczyny były zadowolone - wystarczy spojrzeć na ostatnią paczuszkę z grudnia. Odpisałam na wiadomość prywatną. 2/4 rzeczy nie jest liczona do kwoty paczki. Nie dodałam, że podniosłyśmy koszt bo o tym nie pomyślałam. Bow90 chyba też zatwierdzała swoją paczuszkę i najwyraźniej również o tym nie wspomniała? Jeden błąd wynika z mojego błędnego zinterpretowania części opisu u Bow90 - "kolorówka oprócz tuszy do rzęs pomadki do ust, lakierów do paznokci i hybryd" - zrozumiałam, że chce tusze, lakiery, pomadki itp. Zauważyłam na profilu, że robi hybrydy więc dodałam dodatki, które zawsze się przydają - polerkę i pacynki do nakładania pyłku. Prawda, że można to tak zinterpretować? Zresztą... Gdyby brzmiało to inaczej na pewno przy zatwierdzeniu @sjemaziomq zwróciła by mi uwagę "hej, ale ona nie chciała lakierów do paznokci itp" :( O innym kubku napisałam przy zatwierdzeniu paczki, o herbaty zapytałam czy mogą być w torebkach, kredki czy szczoteczke dodałam jako fajne dodatki, żeby paczka był bardziej eko - dlatego też wszystko ładnie zapakowałam w sianko i szary papier. Miało być eko i naturalnie... Dziewczyny powinny najpierw poczekać na moją odpowiedź na priv, a tymczasem już idą na mnie obelgi na forum :( Paczuszka została dokładnie sfotografowana i bardzo dokładnie opisana i zatwierdzona na priv. Produkty, które kupiłam kosztują ponad 100 zł (wszystko wysłałam na priv).

Twoja paczka kosztowała 100 zł ? Wszystkie dziewczyny, które oznaczyłam, że dodałaś ich rzeczy z ich paczek podały Ci cenę za jaką kupiły te rzeczy?Bo ewidentnie są to rzeczy od nich, których Ty nie chciałaś. Tak myślałam, że obierzesz taktykę, że się pomyliłaś.
Wysłałaś mi rzeczy z preferowanych i z nie preferowanych przeze mnie. I jak byś dokładnie obejrzała mój profil to zauważyłabyś , że po pierwsze nie jestem eko a po drugie naturalne to miały być kosmetyki a nie otoczka.Od kiedy Avon i Oriflame mają naturalne kosmetyki? Tak mam hybrydy ale robione u kosmetyczki więc jaki mam pożytek z tych rzeczy? A Twoja pomylona kolorówka jest z odzysku.
Ja napisałam @sjemaziomq , że umówiłyśmy się na 80 zł.

LadyFlower
CichooBadz • 2 miesiące temu
Dlatego ja troszkę boję się brać udziału w takich akcjach :( ale w sumie nie zgłaszam się z innych powodów.

LadyFlower • 2 miesiące temu
@CichooBadz można wiedzieć z jakich powodów?

CichooBadz • 2 miesiące temu
Prywatnych :)

Dobrze. Ja tam bardzo lubię. Powiem szczerze, że moja para przy tej akcji @Dudziacam zrobiła mi tak miłą niespodziankę, że nadziwić się nie mogę ❤

dreams1919

Aż przykro to się wszystko czyta..

To ja byłam poszkodowana rok temu w akcji świątecznych paczek, kiedy to @kateja wysłała mi używane i nawet przeterminowane kosmetyki dodatkowo nie do mojego rodzaju skóry. Tamta paczka to była porażka. Myslałam, że takie akcje się już tu nie powtórzą.

@Torii nie bądź teraz bezczelna. Nikt się nie nabierze, że całą paczkę zrobiłaś pod Elizę i to jeszcze za 100 złotych z takimi produktami. Dziwnym trafem zakupiłaś identyczne pomadki, które dostałaś od @ralpf w tych samych kolorach.

Chyba czytanie ze zrozumieniem się kłania bo spojrzałam na formularz @bow90 i dla mnie jest czytelny. Przeczytaj go sobie jeszcze raz.

No i ciekawe czy jako miłośniczka naturalnej pielęgnacji i dobrych kosmetyków chciałabyś dostać taką paczkę.

bow90
dreams1919 • 2 miesiące temu
Aż przykro to się wszystko czyta.. :( To ja byłam poszkodowana rok temu w akcji świątecznych paczek, kiedy to @kateja wysłała mi używane i nawet przeterminowane kosmetyki dodatkowo nie do mojego rodzaju skóry. Tamta paczka to była porażka. Myslałam, że takie akcje się już tu nie powtórzą. @Torii nie bądź teraz bezczelna. Nikt się nie nabierze, że całą paczkę zrobiłaś pod Elizę i to jeszcze za 100 złotych z takimi produktami. Dziwnym trafem zakupiłaś identyczne pomadki, które dostałaś od @ralpf w tych samych kolorach. ;| Chyba czytanie ze zrozumieniem się kłania bo spojrzałam na formularz @bow90 i dla mnie jest czytelny. Przeczytaj go sobie jeszcze raz. No i ciekawe czy jako miłośniczka naturalnej pielęgnacji i dobrych kosmetyków chciałabyś dostać taką paczkę.

Nie tylko bo identyczny peeling dostała od @lubietox3 , miodek Oriflame od @Kurczaczek80 a mydło o tym samym zapachu od @kamilja
Ja Ci współczułam tamtej sytuacji a sama przez to przechodzę

Dudziacam
CichooBadz • 2 miesiące temu
Dlatego ja troszkę boję się brać udziału w takich akcjach :( ale w sumie nie zgłaszam się z innych powodów.

LadyFlower • 2 miesiące temu
@CichooBadz można wiedzieć z jakich powodów?

CichooBadz • 2 miesiące temu
Prywatnych :)

LadyFlower • 2 miesiące temu
Dobrze. Ja tam bardzo lubię. Powiem szczerze, że moja para przy tej akcji @Dudziacam zrobiła mi tak miłą niespodziankę, że nadziwić się nie mogę ❤

💓 ty mi również

lubietox3

Faktycznie scrub z Avonu ja podarowalam Torii. Sama wtedy kupowałam kilka kosmetyków Avon i wrzuciłam zakupy do chmurki. Było to ponad rok temu.

bow90
lubietox3 • 2 miesiące temu
Faktycznie scrub z Avonu ja podarowalam Torii. Sama wtedy kupowałam kilka kosmetyków Avon i wrzuciłam zakupy do chmurki. Było to ponad rok temu.

Nie przerażaj mnie

Olaj

Ale swietnie się zorganizowałyście z tymi prezentami 😊 Aż miło popatrzeć , jaka sobie radość sprawiacie. Szkoda tylko , ze przydarzyła się taka sytuacja z paczka dla bow90 😔

OrzechOwa235

Brałam udział w takiej akcji pierwszy raz i zgłoszenie mojej pary czytałam chyba z 10 razy aby paczuszka była idealna. Bałam się że to ja popełnię błąd a nie osoba która jest tutaj dość długo.
Jeśli ktoś chciał się pozbyć kosmetyków które mu zalegają to jest na to specjalnie forum, można oddać lub się wymiec. Na moje oko paczka też nie wygląda na 80 zł chociaż i tak dziewczyna się nie wykosztowała bo większość dostała...

@bow90 bardzo mi przykro że spotkała Ciebie taka sytuacja.

bow90
OrzechOwa235 • 2 miesiące temu
Brałam udział w takiej akcji pierwszy raz i zgłoszenie mojej pary czytałam chyba z 10 razy aby paczuszka była idealna. Bałam się że to ja popełnię błąd a nie osoba która jest tutaj dość długo. Jeśli ktoś chciał się pozbyć kosmetyków które mu zalegają to jest na to specjalnie forum, można oddać lub się wymiec. Na moje oko paczka też nie wygląda na 80 zł chociaż i tak dziewczyna się nie wykosztowała bo większość dostała... @bow90 bardzo mi przykro że spotkała Ciebie taka sytuacja.

@Orzechowa235 No właśnie teraz co najlepsze dostaje na priv wiadomości że jednak moje kosmetyki też są złe i się nie przydadzą i boi się ich używać , skarpety też nagle są nie ładne. Oraz że te kosmetyki co wysłałam to mogę mieć w chmurach ale mogłam na wszelki wypadek skasować.. Nie mam dość tego cyrku..

mysia302
OrzechOwa235 • 2 miesiące temu
Brałam udział w takiej akcji pierwszy raz i zgłoszenie mojej pary czytałam chyba z 10 razy aby paczuszka była idealna. Bałam się że to ja popełnię błąd a nie osoba która jest tutaj dość długo. Jeśli ktoś chciał się pozbyć kosmetyków które mu zalegają to jest na to specjalnie forum, można oddać lub się wymiec. Na moje oko paczka też nie wygląda na 80 zł chociaż i tak dziewczyna się nie wykosztowała bo większość dostała... @bow90 bardzo mi przykro że spotkała Ciebie taka sytuacja.

bow90 • 2 miesiące temu
@Orzechowa235 No właśnie teraz co najlepsze dostaje na priv wiadomości że jednak moje kosmetyki też są złe i się nie przydadzą i boi się ich używać , skarpety też nagle są nie ładne. Oraz że te kosmetyki co wysłałam to mogę mieć w chmurach ale mogłam na wszelki wypadek skasować.. Nie mam dość tego cyrku..

@bow90 współczuję Ci.... Ty zrobiłaś świetną paczkę, a tu takie coś
Dlatego nie biorę już udziału w takich akcjach

sailor

@bow90 na której stronie wątku znajdę paczuszkę od Ciebie? Bo chciałabym sobie porównać a internet mi muli i na tel ciężko mi szukać.

sjemaziomq
sailor • 2 miesiące temu
@bow90 na której stronie wątku znajdę paczuszkę od Ciebie? Bo chciałabym sobie porównać a internet mi muli i na tel ciężko mi szukać.

sailor
sailor • 2 miesiące temu
@bow90 na której stronie wątku znajdę paczuszkę od Ciebie? Bo chciałabym sobie porównać a internet mi muli i na tel ciężko mi szukać.

sjemaziomq • 2 miesiące temu
:)

Dziękuję Ci bardzo 😚

OrzechOwa235
OrzechOwa235 • 2 miesiące temu
Brałam udział w takiej akcji pierwszy raz i zgłoszenie mojej pary czytałam chyba z 10 razy aby paczuszka była idealna. Bałam się że to ja popełnię błąd a nie osoba która jest tutaj dość długo. Jeśli ktoś chciał się pozbyć kosmetyków które mu zalegają to jest na to specjalnie forum, można oddać lub się wymiec. Na moje oko paczka też nie wygląda na 80 zł chociaż i tak dziewczyna się nie wykosztowała bo większość dostała... @bow90 bardzo mi przykro że spotkała Ciebie taka sytuacja.

bow90 • 2 miesiące temu
@Orzechowa235 No właśnie teraz co najlepsze dostaje na priv wiadomości że jednak moje kosmetyki też są złe i się nie przydadzą i boi się ich używać , skarpety też nagle są nie ładne. Oraz że te kosmetyki co wysłałam to mogę mieć w chmurach ale mogłam na wszelki wypadek skasować.. Nie mam dość tego cyrku..

Naprawdę? Teraz będzie szukać pretekstu jak się wywinąć...

kamilja
dreams1919 • 2 miesiące temu
Aż przykro to się wszystko czyta.. :( To ja byłam poszkodowana rok temu w akcji świątecznych paczek, kiedy to @kateja wysłała mi używane i nawet przeterminowane kosmetyki dodatkowo nie do mojego rodzaju skóry. Tamta paczka to była porażka. Myslałam, że takie akcje się już tu nie powtórzą. @Torii nie bądź teraz bezczelna. Nikt się nie nabierze, że całą paczkę zrobiłaś pod Elizę i to jeszcze za 100 złotych z takimi produktami. Dziwnym trafem zakupiłaś identyczne pomadki, które dostałaś od @ralpf w tych samych kolorach. ;| Chyba czytanie ze zrozumieniem się kłania bo spojrzałam na formularz @bow90 i dla mnie jest czytelny. Przeczytaj go sobie jeszcze raz. No i ciekawe czy jako miłośniczka naturalnej pielęgnacji i dobrych kosmetyków chciałabyś dostać taką paczkę.

bow90 • 2 miesiące temu
Nie tylko bo identyczny peeling dostała od @lubietox3 , miodek Oriflame od @Kurczaczek80 a mydło o tym samym zapachu od @kamilja :~:~ Ja Ci współczułam tamtej sytuacji a sama przez to przechodzę :(

Dziewczyny, nie gniewajcie sie, ale mimo oznaczenia mnie tutaj, nie bede sie do tego mydelka odnosic, bo nie bralam udzialu w akcji. Moze to mydlo bylo pierwotnie ode mnie, moze nie - nie wiem, wiec sie nie wypowiem na jego temat.

Ogolnie powiem tylko, ze to przykre, ze wciaz zdarzaja sie tutaj takie sytuacje, bo wydawaloby sie, ze poprzednie akcje nas czegos nauczyly i bedziemy bardziej przykladac sie do wysylanych paczek, zeby sprawic sobie wzajemnie przyjemnosc, a tu wciaz sa jakies zgrzyty (nie mowie tu o wymianach, bo one sa wlasnie po to, zeby oddac to, czego nie chcemy).

monpij12

Paczuszka do @kpoperka wysłana 😀 @bow90 przykro mi że Cię spotkała taka sytuacja. I w sumie zaznaczacie tutaj że nie wyszlo to od swiezynki. Mi się wydaje że my nowe chcemy się wykazać i pokazać z dobrej strony nie odważyłybyśmy się na coś takiego ale również nie spodziewałam się że taka sytuacja wyniknie podczas tej akcji między wami wieloletnimi użytkowniczkami. To chyba lekcja dla wszystkich.

basiek86

Śliczne te Wasze paczuszki 😍 @bow90 przykro mi z powodu tej sytuacji..

monikove
OrzechOwa235 • 2 miesiące temu
Brałam udział w takiej akcji pierwszy raz i zgłoszenie mojej pary czytałam chyba z 10 razy aby paczuszka była idealna. Bałam się że to ja popełnię błąd a nie osoba która jest tutaj dość długo. Jeśli ktoś chciał się pozbyć kosmetyków które mu zalegają to jest na to specjalnie forum, można oddać lub się wymiec. Na moje oko paczka też nie wygląda na 80 zł chociaż i tak dziewczyna się nie wykosztowała bo większość dostała... @bow90 bardzo mi przykro że spotkała Ciebie taka sytuacja.

bow90 • 2 miesiące temu
@Orzechowa235 No właśnie teraz co najlepsze dostaje na priv wiadomości że jednak moje kosmetyki też są złe i się nie przydadzą i boi się ich używać , skarpety też nagle są nie ładne. Oraz że te kosmetyki co wysłałam to mogę mieć w chmurach ale mogłam na wszelki wypadek skasować.. Nie mam dość tego cyrku..

Ja nie chciałam się odzywać, ale jak zauważyłam ten komentarz, to trochę śmiać mi się chce, bo widziałam przez Ciebie kochana wysłaną paczkę i opis dawał do zrozumienia, że się podoba. Niestety na moje oko nawet jakby kosmetyki były kupione, to raczej 80 zł, to nie było. Zresztą też by mi było przykro jakbym dostała produkty marki, której używać na pewno nie będę.

1 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

albo założ konto i udzielaj się na forum.