Kulturalne narzekanie na rzeczywistość! Uwaga - zawiera offtopy!

Strona 2912 / 2912

Dollka
Dollka
4.53k1 dzień temu

Zgubiłam płetwę w jeziorze 😢 nie mogę nigdzie w internecie znaleźć tego modelu, a takie wygodne były 😢

monikove
monikove
3.99k13 godzin temu

Miałam masakryczną noc. Co dwie godziny, ktoś chodził pod blokiem i darł się. Do 3 w nocy było głośno. Spać się nie dało 😡

dastiina
dastiina
9.07k2 godziny temu

Boję się tego upału. Boję się być jutri w pracy... 🫣

icecold
icecold
3.5kgodzinę temu
dastiina • 2 godziny temu
Boję się tego upału. Boję się być jutri w pracy... 🫣

Powiem Ci, że u nas przeszło już, ale było naprawdę ciężko, bo nawet w nocy było gorąco

1 2911 2912
albo dołącz do nas i udzielaj się na forum.