
Produkty Kobo
Czy wiecie gdzie kupię, oprócz natury, produkty z Kobo ? Internetowo czy też stacjonarnie.

Z tego co wiem pod nazwą "Kobo" występują tylko w Naturze, ale producent to marka Hean – a ich można znaleźć w internecie i chyba widziałam ich też w drogerii Jasmin.

Chciałabym kupić tą paletkę z Kobo face contour. Jak będę w Naturze to akurat będzie promocja to znając życie wykupią mi je .

A może spróbuj zamówić ją przez internet z odbiorem w drogerii natura stacjonarnie, koszt 0,00 ale minimalna kwota zamówienia to 20 zł a paletka kosztuje 19,99

No w sumie tak, ale ciekawe czy nie trzeba zapłacić wcześniej, jeśli tak to słabo

Chciałam z tymi kremowymi właśnie. Najłatwiej byłoby internetowo kupić, ale nigdzie nie widziałam ich.

Promocja na produkty marki KOBO w drogerii Natura będzie również od 10-11 maja, wydaje mi się, że po tych promocjach akurat w maju już dziewczyny będą miały dosyć także spróbuj wtedy. Może poproś jakąś panią z drogerii o odłożenie na nazwisko i konkretny dzień.

Ja jak jestem w Naturze to własnie nigdy nie mogę kupić tego co akurat chce