ofeminin.pl pomóż mi poruszać się po serwisie ;P
Strona 5 / 6

ooj ja też I po cichutku sobie liczę na to, że się na niego załapię

może tym razem się uda, trzeba wierzyć Ja się raz załapałam u nich i teraz jakoś nie daję rady A może akurat się uda

@dreams1 ja już 3 razy brałam udział w testowaniu , a moja siostra ani razu , pomimo tego , że do każdego się zgłaszała , także należy próbować .

też się zapisałam na ten zestaw do włosów pozostaje wierzyć w to, że się uda

Dziewczyny dostałyście się do testu zestawu la luxe?
Ja niestety nie

Dostała się któraś do testowania? Mi się w końcu udało Będę testować podpaski

mi w podpaskach się nie udało . ale już brałam udział w testowaniu płynu miceralnego z mixy , kremu nawilżającego również z mixy , zestawu z loreal skin perfection i farby do włosów . ostatnio jakoś nie mam szczęścia .

ee tam, szczęście masz łooo matko, dużo już testowałaś Ja tylko krem i serum skin perfection testowałam i teraz się udało

mi się jeszcze nigdy nie udało....i szczerze mówią teraz jakoś tam nie zaglądam, bo nie mam czasu

@kalinus nie ma co się zrażać . moja mama też długo próbowała , aż w końcu dostała się do testu jednej z farb . moja siostra do dziś próbuje i jeszcze nigdy jej się nie udało . to chyba kwestia szczęścia po prostu .

ja nie mam jakoś szczególnego parcia na testowanie ;P więc spoko po prostu nie mam czasu teraz żeby odwiedzać wszystkie portale tego typu i się udzielać, wiec siłą rzeczy wiadomo, że do testów się nie dostanę

Dziewczyny wiecie może gdzie znajdę swoją aktywność w klubie ekspertek? ile mam punktów, co już testowałam i moje opinie o produktach?

Polecam się zgłaszać do testowania bo jednego dnia się zalogowałam a następnego się okazało że zostałam wybrana do testowania