2886

Ten swop zakończył się
30.09.2023 - 21:00

🎉 Zwyciężczyni

Janettt
Janettt 65852

Najbliższe oferty

Violinka50 39511
izvsza 36999
logo NaLi Natural

O marce

W centrum Polski, zupełnie niedaleko stolicy, stoi mały domek. Bez kurzej łapki, bo to z innej bajki. Bez krasnoludków i smoków, bo te również nie wpisują się nam w kanon. Jednak wcale nie taki zwyczajny jakby się mogło wydawać.

Już od progu spowije Cię mgła nieziemskich zapachów wydobytych z kwiatów lawendy, wydestylowanych z igieł sosny czy wykradzionych ze słoika ze śliwkowymi powidłami. Ze środka usłyszysz radosne dźwięki muzyki, śpiewania i tupania nóżką. Lecz nawet gdy pomyślisz, że to sen, to z ciekawości zajrzysz przez dziurkę od klucza… A ujrzysz tam czary… Przewracające się na półkach z boku na bok mydła niczym w luksusowym SPA, peelingi wskakujące do słoiczków z uśmiechem na twarzy i szczęśliwą dziewczynę, która to wszystko tworzy i pilnuje, by w każdym przygotowanym produkcie była garść pasji, dwie garście szczęścia i najwyższa jakość użytych surowców.

Produkty w tym swopie

NaLi Natural

Olejek do ciała

Muzeum Alchemii w Pradze stało się inspiracją do stworzenia linii olejków eterycznych o symbolice 4 żywiołów. Olejek do ciała AQUA jest to tzw. suchy olejek do ciała na bazie lekkiej frakcji pozyskanej z oleju kokosowego wzbogacony odżywczymi olejami roślinnymi i  niezwykłym zapachem. To produkt wielofunkcyjny... 

Woda to kobiecy żywioł, obdarza intuicją, wrażliwością i empatią. To symbol życia, odrodzenia i oczyszczenia. Przynosi ukojenie i harmonię. W olejku do ciała AQUA  znajduje się ekstrakt z alg morskich morszczynu pęcherzykowatego, olej ze słodkich migdałów, makadamia i arganowy. Gdy zaaplikujesz olejek na ciało otoczy cię świeży zapach ogórka, białej lilii wodnej i morskich nut. Ten olejek jest naprawdę boski.

DLA KOGO?
Dla każdego rodzaju skóry

CZEMU NASZ OLEJEK JEST WYJĄTKOWE?
Bo nie użyliśmy w nim zbędnych silikonów i sztucznych barwników, produkt wypełniony jest odżywczymi olejami i ekstraktem z morszczynu pęcherzykowatego.

SPOSÓB UŻYCIA
Olejku możesz użyć na kilka sposobów.

- wetrzyj w lekko osuszone ciało po kąpieli zamiast balsamu
- nałóż kroplę olejku na zwilżony wacik i wykonaj demakijaż
- kropla wystarczy, by dopieścić na mokro końcówki włosów.
- do masażu ciała sprawdza się idealnie
- jako serum na twarz też jest świetny (spryskaj wcześniej twarz hydrolatem)

INFORMACJE DODATKOWE
Produkt przechowywać w temperaturze do 25⁰C. Produkt przechowywać w ciemnym miejscu.  Wystawianie produktu na długotrwałe i bezpośrednie działanie promieni słonecznych może spowodować utratę jakości produktu z uwagi na użycie w nim surowców pochodzenia naturalnego. 

100ml

Zobacz cały opis

Opinie & Recenzje

Przeczytaj opinie i recenzje Użytkowniczek o podobnych produktach tej marki.

Twoje nuty zapachowe?

Tak 💙 57%
Nie 43%

Powiedz nam co myślisz!