Przeczytaj prawdziwe i sprawdzone opinie o Fashion Professional - Odżywka do włosów, Keratin
Ta odżywka naprawdę dobrze sprawdza się u mnie na co dzień 💛 Ma przyjemną, kremową konsystencję i łatwo rozprowadza się na włosach, dzięki czemu nie trzeba jej dużo używać.
Po spłukaniu włosy są miękkie, wygładzone i łatwiejsze do rozczesania, co dla mnie jest ogromnym plusem. Mam też wrażenie, że wyglądają na bardziej zdrowe i mniej się puszą.
Nie obciąża włosów, więc spokojnie mogę używać jej regularnie, nawet przy cienkich włosach. Efekt może nie jest spektakularny jak po zabiegach fryzjerskich, ale jak na codzienną odżywkę – daje naprawdę fajny rezultat
Odżywka do włosów 🎈
Ostatnio zakupiłam w Action szampon z tej serii a więc postanowiłam sięgnąć i po odżywkę. Muszę przyznać że jestem naprawdę zadowolona. Mam długie włosy a więc produkty do włosów schodzą u mnie bardzo szybko. W buteleczce jest aż 1 litr produktu. Jestem zachwycona tym że ma on pompkę bo tak łatwiej się z niego korzysta. Zapach jest przyjemny i nienachalny. Całe opakowanie kosztowało mnie tylko 10 złotych więc cena jest naprawdę korzystna.
Podobne produkty

