Opis produktu
Isana lakier do wlosDla idealnie wystylizowanych włosów.
Lakier do włosów Isana Colour Shine z filtrem UV dostarcza farbowanym włosom błysk – dla uzyskania wspaniałych i fantastycznie wystylizowanych fryzur aż do 48 godzin bez ryzyka sklejenia i obciążania włosów. Łatwo się wyczesuje, nie pozostawia śladów.
Produkt dodany w dniu 14.05.2020 przez jelita69
Przeczytaj prawdziwe i sprawdzone opinie o Isana - Colour Shine, Lakier do włosów, nr 4
Zestaw kosmetyków Rossmann.
Tak wyglądają moje czwartkowe zakupy w drogerii Rossmann. Jest tutaj 25 rzeczy. Na zdjęciu brakuje karmy, żwirku dla kota, proszku do prania i płynu do płukania.
Dwa opakowania mydła do rąk. Każdy jest o pojemności 850 ml. Mydło wydaje się być bardzo rzadkie, żelowe.
Ma bardzo delikatny zapach.
Sense of pleasure to jest mój ulubiony płyn do kąpieli. Totalnie zanim przepadłam. Ma genialny zapach, ciało pięknie otula. Dobrze myje, świetnie się pieni. No i stosunek jakości do ceny to jest po prostu hit.
Żel pod prysznic z bambino zdecydowałam się na ten o pojemności 400 ml. Ma bardzo ładny zapach, delikatny. Nie wiem czemu, ale kojarzy mi się z bananem.
Wzięłam również dwa lakiery do włosów. Każdy jest o pojemności 250 ml. Każdy ma utrwalać na 48 godzin. Jeden to czwórka drugi to trójka.
Wzięłam dwa balsamy do ciała od marki isana. Oba są o pojemności 400 ml i znajdują się w takim niewygodnym dla mnie opakowaniu. Zdecydowanie bardziej wolę te z pompką. 1 ma nawilżać 72 godziny a drugi na 48.
Wzięłam również żel pod prysznic. O zapachu maliny z onlybio. Jest to żel o pojemności 400 ml. Znajdują się w wygodnym flakonie z pompką. Wydaje się być bardzo gęsty.
Zdecydowałam się na nową piankę do golenia od marki isana. Która pachnie pina coladą. Jest ona o pojemności 150 ml. Bardzo lubię te pianki i chętnie do nich wracam.
Wybrałam również trzy pasty do zębów. Jedną zwykłą, z colgate. Jest ona o pojemności 75 ml i ma działać na większość problemów związanych ze szkliwem. Druga jest marki tołpa. Również jest o pojemności 75 ml. Jest to pasta z węglem aktywnym, która ma działać antybakteryjnie i dodatkowo wybielać zęby aż o 6 odcieni. Kolejna pasta na jaką się zdecydowałam to jest marvis. Tym razem jest to pasta silnie miętowa z fluorem. Jest to ona w pojemności 85 ml. Wcześniej bardzo lubiłam tę pastę, zwłaszcza tą cynamową. Także mam nadzieję, że ta mi się sprawdzi.
Dwa mydełka w kostce luksuja. Każdy o wadze 90 g i bardzo przyjemnym, delikatnym zapachu.
Wzięłam również zmywacz do paznokci bez acetonu. O owocowym, delikatnym zapachu dla łamliwych paznokci. Zmywacz jest o pojemności 175 ml. Posiada wygodną pompkę.
Wzięłam również cztery maseczki do twarzy w płachcie. Każda jest o pojemności 20 ml. Jedna jest wygładzająca, druga ujędrniająca, trzecia nawierzająco-ujędrniająca, a czwarta nawilżająco- regenerująca.
Oczywiście wzięłam sobie tusz do rzęs, ponieważ mój już się kończy. Jak zwykle postawiłam na sky high. Jest on o pojemnosci 6 ml i tym razem wybrałam wodoodporny, w odcieniu czarnym.
Wybrałam również tint o zapachu malin od bielendy. Bardzo lubię te balsamy także tego mi brakowało w kolekcji. Jest ono pojemności 10 g.
Bardzo chętnie sięgam po ten lakier podczas promocji kiedy kosztuje 4,99 - uważam, że to świetna okazja, by go nabyć szczególnie dla kogoś kto ma pewne wątpliwości.
Nie jest to typowy lakier w spray'u - ten ma wodnistą konsystencję, dlatego trzeba nauczyć się z nim pracować, pamiętać, by nie przesadzać z ilością oraz nie aplikować go zbyt blisko oraz.
Produkt doskonale się u mnie sprawdza (i nie tylko u mnie, kocha go również moja ciocia). Lakier fajnie utrwala włosy, nie skleja ich, pozwala swobodnie wyczesywać. Nie zauważyłam też by je obciążał. Używam go na co dzień i nie widzę żadnych skutków ubocznych. Zwyczajnie fajny kosmetyk, robi dokładnie to co robić powinien.
Forma aplikacji jest bardzo wygodna, buteleczka starcza na dość długi czas, jest solidnie wykonana, pompka działa bez zarzutu. Spokojnie można nosić go w razie potrzeby w torebce bez obaw, że się wyleje.
Isana, Colour Shine, Pianka do układania włosów, którą kupiłam w Rossmannie. Zapłaciłam za nią 8,49zł. Jest to wersja bardzo mocne utrwalenie (nr 4), przez co utrwala fryzurę na wiele godzin. Pianka posiada pantenol oraz filtr UV, który chroni włosy przed promieniowaniem. Ma ona przyjemny zapach, który jest wyczuwalny podczas nakładania jej na włosy. Pianka łatwo wyczesuje się z włosów oraz ich nie skleja. Włosy po jej użyciu są miękkie oraz delikatne. Nie przetłuszcza oraz nie obciąża naszych włosów. Ma ona pojemność 150 ml i jest wydajna.
Zobacz post
Isana, lakier do włosów z seri colour shine. Na codzień nie używam lakierów ani innych mocnych stylizatorow do włosów. Nie mniej jednak taki produkt się przydaje i warto go mieć. Nie jestem tez pod tym względem wymagająca, dlatego ten z Isany sprawdza się rewelacyjnie. Lakierów do włosów używam jedynie do „ulizania” odstających baby hair kiedy związuje włosy w kucyk. Produkt ten ma zadziwiająco ładny zapach, kojarzy mi się z cukierkami. Utrwala fryzurę bardzo dobrze przy tym nie sklejając włosów. Zauważyłam ze łatwo się wyczesuje więc to tez jest duży plus. Jest to moje już drugie opakowanie, wiec śmiało mogę polecić
Zobacz postPodobne produkty




