naluzie

naluzie

Ostatnio online 10 dni temuProfil założony 2 miesiące temu
1155649280

Dzień dobry! 🌷

Bardzo mi miło, że postanowiłaś do mnie zajrzeć. Jeżeli lubisz czytać, tak samo jak ja pisać, to dobrze trafiłaś - przygotuj na sporą dawkę treści 😎

Jako że na DC łączy nas jeden cel, gdzieś z tyłu głowy przyświeca nadzieja, że znajdziesz u mnie cząstkę siebie. A więc...

Na imię mi Zuzanna, a do grona ludzi żyjących na tym łez padole dołączyłam w marcu '97. Od półtora roku jestem mamą cudownego chłopca i razem z jego tatą tworzymy zgraną ekipę.

Moje główne zainteresowania to:

1️⃣ świadoma pielęgnacja włosów
2️⃣ fotografia i obróbka zdjęć,
3️⃣ pisanie długich tekstów,
4️⃣ szeroko pojęta muzyka.
*kolejność bez znaczenia

Mam ogromne pokłady wyobraźni i z równie ogromną satysfakcją wykorzystuję je w realizacji swoich zainteresowań.

Świadomą pielęgnacją włosów zaczęłam interesować się w momencie, gdy zapragnęłam, by moje włosy były nie tylko długie, ale i zdrowe. Równowaga PEH nie jest mi obca, a testowanie odżywek to mój ulubiony element w pielęgnacji. Włosy są dla mnie, a nie ja dla nich, dlatego nie mam oporów przed eksperymentami i głupio brzmiącymi pomysłami, które mogę na tej płaszczyźnie realizować.

Fotografia to moja pasja i być może sposób na życie - czas pokaże. Uwielbiam robić zdjęcia w każdym możliwym momencie i zatrzymywać na nich wspomnienia. Najlepiej czuję się w fotografii portretowej, choć sama nie lubię stać po drugiej stronie obiektywu. Nieodłącznym elementem jest dla mnie obróbka zdjęć, która pochłania najwięcej czasu i energii, ale to ona sprawia, że na zdjęciach widzimy więcej.

Pisanie to dla mnie odskocznia, moment wyciszenia, chwila tylko dla mnie. Nie prowadzę bloga ani instagrama, nie jestem w trakcie pisania książki - jednak jeśli już wezmę się za jakiś tekst to staram się, aby grono odbiorców czerpało z jego czytania taką samą przyjemność, jaką ja czerpię z jego tworzenia.
PS w szkole dostawałam najlepsze noty za rozprawki - nikt w klasie nie potrafił lać wody tak umiejętnie, jak ja 🤭

Nie potrafiłabym żyć bez muzyki. Gdybym musiała zadecydować, który ze zmysłów ma ze mną pozostać kosztem całej reszty, nie wahałabym się ani chwili i wybrała słuch. Muzyka stanowi dla mnie ukojenie, przystanek dla emocji, źródło inspiracji, ale i rozrywki. Lubię śpiewać, słuchać, ale i tworzyć w głowie własne melodie.

Nie mam jasno określonego celu w życiu, jeszcze nie odnalazłam swojej własnej ścieżki, cały czas szukam czegoś, co zatrzyma mnie przy sobie na dłużej. Najważniejsza jest dla mnie moja rodzina i szczęście najbliższych. Od lat otaczam się garstką tych samych osób, bo "u mnie z ludźmi jak z rapem, nie ilość tylko jakość", a to właśnie otaczający mnie ludzie nadają życiu sensu i wartości.
Jestem osobą o wysoko wrażliwej osobowości, lubię otaczać się tym, co piękne i wartościowe, kocham zwierzęta i naturę oraz wierzę, że świat kiedyś jeszcze stanie się dobrym miejscem.

Mam nadzieję, że znajdziesz u mnie garstkę inspiracji i zostaniesz na dłużej.

Miłego dnia! 🌿

Moje motto Nikt nie kocha, tak jak my kochamy; nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy.
Moje hobby Pielęgnacja włosów
Ulubiony film/serial Francuska suita
Najchętniej słucham Spotify
Ulubione perfumy CK Reveal
Kosmetyk NR 1 Pomadka ochronna
Ulubiony sklep Drogeria
Typ cery Normalna

Perełki
Wszystkie chmurki (11)
Obserwatorzy (28)
Ulubione Clouders

Filtruj posty
Filtruj według kategorii
Stylizations
Ubrania
Obuwie
Akcesoria
Torebki
Bizuteria
Fryzury
Kosmetyki
Makeup
Paznokcie
Moje dziecko
Mój Mężczyzna
Inspiracje
To i owo