Kizia

Buldożki Francuskie

Hejka Jestem szczęśliwą mamą buldożki
Dlatego pomyślałam, że fajnie byłoby podzielić się wiadomościami o tej rasie. Wiem, że niektóre zwyczaje pieski mają takie same.
Lecz słyszałam, że pieski chorują. Może wypowiecie się o swoich buldożkach. Czy mają jakieś choroby, jak one się objawiają, na co zwracać uwagę.
Ale także o pielęgnacji, jedzeniu czy zabawie
Chętnie poznam wasze doświadczenia i opinie

sailor

Dużo słyszałam o tym, że chorują. Moi sąsiedzi mają 2 buldogi i generalnie to fajne, normalne psy. Ale przez to że mają spłaszczone nosy ciężko im się oddycha. No i jak kichają to strasznie dużo smarków im wycieka - bardzo nieprzyjemny widok. Kilka razy biegały razem z moją suczka - fakt że dużo wolniej, ale było widać że były chętne do zabawy. Także myślę że powinnaś się przygotować na częstsze wizyty u weterynarza.

monikove

Nie wiem nic o tej rasie, bo mam dwa mieszańce, więc up

Jasia

Moja sąsiadka ma dwa takie pieski, raczej nie chorują. Fajne, normalne psy. Zamiast szczekać chrumkają. Dzieci się ich nie boją.

Anuusiaczeek

Buldozka nie mam jednak serdecznie mogę Ci polecić karmę mokrą z Dolina Noteci - najtaniej na allegro. Pełnowartościowa karma z witaminami jednak bez zbóż. Więcej mięsna w tej karmie niż w konserwach dla ludzi. Jeżeli chodzi o suchą karmę to happy dog oraz wiejska zagroda 😉 również bez żadnych zbóż

Anuusiaczeek

Mam mieszańca Huskiego. Ogólnie barzzo mocno czytam skład karmy dla moich wierzakow aby w przyszłości uniknąć różnych niepotrzebnych chorób.

1

albo założ konto i udzielaj się na forum.