Czarne plamienie, tabletki anty

disember

Hej dziewczyny. Od około roku biorę tabletki antykoncepcyjne vines. Jestem aktualnie w połowie blistra, przedwczoraj w nocy dość silnie bolało mnie podbrzusze tak jak na okres i wczoraj miałam lekkie, brązowe plamienie. Dziś znów boli mnie podbrzusze i na wkładce mam czarną plamę, taki czarny śluz, nawet nie brązowy tylko czarny. Wiem, że takie plamienia do 3 opakowania to norma, ale teraz? Jakieś 2 opakowania temu też była taka sytuacja, że miałam brązowe plamienie, ale wtedy nie bolał mnie brzuch. Co mi może być? Czy te tabletki są za słabe? Nie chronią mnie przed ciążą?

Janettt

Nie jestem lekarzem i nie wiem czy w takiej sytuacji chronią. Ale jeśli coś takiego się dzieje to raczej wskazana jest wizyta u ginekologa.
Ja brałam przez ok 2 lata tabletki (nie pamiętam jakie, miałam wtedy 16 lat - po operacji jajnika musiałam brać, więc nawet nie wiem czy chroniły przed ciąża bo i tak jestem bezpłodna nie wiadomo czy nie właśnie po tych tabletkach), ale nigdy nie miałam sytuacji z dziwnym plamieniem, a jak się coś działo to do gina szłam, raz nawet do szpitala jechałam bo było podejrzenie zrostów.
Także nie ma co tutaj pytać tylko lepiej iść się dowiedzieć u lekarza co się dzieje.

TheDream

Na Twoim miejscu od razu kontaktowałabym się lekarzem. Nigdy nie miałam takiej sytuacji podczas brania tabletek.

sailor

Lekarz. W internecie co głowa to inna opinia a nikt specjalistą nie jest. Więc umów się do lekarza. Jeśli myślisz że mogą nie działać to od razu zrób test i będziesz miała pewność.

monikove

Ja bym najpierw test zrobiła i od razu się zgłosiła do lekarza.Nie ma co czekać z takimi rzeczami.

bow90

Tabletki są za słabe najprawdopodobniej, musisz przejść na mocniejsze .

1

albo założ konto i udzielaj się na forum.