Co dzieje się z aplikacją DressCloud?

carmelieev

Witam! Przybywam z pytaniem dotyczącym aplikacji DressCloud. Ponieważ z komputera korzystam bardzo rzadko, chciałam zainstalować sobie aplikację DressCloud, której z resztą kiedyś już używałam. Niestety od kilku tygodni próbuję to zrobić, aplikacja niestety nie działa. Nie da się jej znaleźć poprzez Appstore (wyszukałam ją tylko dzięki "aplikacje kupione, nie na tym iPhonie"). Gdy wchodze w aplikację, opcja logowania i rejestracji nie działa - czyli nie mogę nic zrobić.

Miałyście już taką sytuację? Naprawdę nie wiem co robić.
Życzę wszystkim miłej niedzieli i liczę na odpowiedź

eendoorfin

Nie ma już aplikacji
Wejdź na DC poprzez normalną przeglądarkę na telefonie, a wszystko działa bardzo fajnie

pati2211

DC informowało o tym w poście

Aplikacja mobilna
Ponieważ nowa strona będzie się dopasowywać do każdego urządzenia, postanowiliśmy na moment obecny zrezygnować z aplikacji.
Jesteśmy niedużym zespołem i zajęłoby nam bardzo dużo czasu, zanim nowe zmiany zostałyby dodane do aplikacji. Wolimy ten czas poświęcić na rozbudowywanie strony.

Oczywiście nie zostawimy Was na lodzie i jeżeli macie smartfon z systemem Android to także będziecie mogły otrzymywać powiadomienia push. Niebawem także na systemie iOS będą one dostępne. Wytłumaczymy Wam w osobnym temacie jak aktywować powiadomienia.
Jak widzicie nic się nie będzie różnić od aplikacji, oprócz tego, że będzie działać o wiele lepiej.

sufcia72

aplikacja została wyłączona

misia1703

dokładnie juz nie ma aplikacji

TheDream

Aplikacji już nie ma, ale wchodząc na DC przez przeglądarkę telefonu jest naprawdę świetnie zrobiona ta stronka i mi dużo bardziej podoba się niż tamta aplikacja

alex909

Niestety aplikacji juz nie ma

babsi

@carmelieev W nowej wersji zrezygnowaliśmy z aplikacji na rzecz wersji mobilnej DressCloud. Zachęcamy do korzystania z DC na przeglądarce telefonu, która działa teraz o wiele lepiej niż aplikacja. W przypadku pytań lub problemów jesteśmy do dyspozycji.

Zamykam temat.

1

Przepraszamy, ten temat został zamknięty.