Maty do ćwiczeń

Aleksija

Znacie może jakieś fajne firmy z dobrymi matami do jogi i ćwiczeń ? I jaka najlepiej kupić matę ? Czy gruba czy lepiej trochę cieńsza ?

Lacrimosa

Ja jestem od lat zakochana w matach Tiguar, tych grubszych. Rozważałam kiedyś zakup cieńszej, ale odkładam jednak na tego Tiguara, bo dobrze ją znam i wiem, że na niej nic mnie nie będzie boleć od podłogi ❤️

paoleandra

Wiem, że jakąś matę miała @Zagmatwana, ale nie pamiętam czy ona była do ćwiczeń czy do leżenia po prostu.

Lacrimosa
paoleandra • 8 miesięcy temu
Wiem, że jakąś matę miała @Zagmatwana, ale nie pamiętam czy ona była do ćwiczeń czy do leżenia po prostu. :D

Tę taką do akupresury chyba

Maja

Podpinam się, też chętnie się dowiem 😄

kngslk

przypomnijcie się później, to wstawię jaką kupiłam, bo u mnie się sprawdza

Lacrimosa
kngslk • 8 miesięcy temu
przypomnijcie się później, to wstawię jaką kupiłam, bo u mnie się sprawdza :)

@kngslk No właśnie się zastanawiałam, czy nie pisać do Ciebie na priv, bo widziałam, że coś masz i byłam ciekawa Strasznie się waham, bo tę „moją” bardzo dobrze znam i wiem, jaka jest wspaniała, ale z drugiej strony cena to kosmos, a chyba nie jestem tak wysportowana, żeby mi była do życia potrzebna, może coś tańszego wystarczy Z kolei jak pomyślę, że miałabym wydać pieniądze na coś, co okaże się u mnie totalnym niewypałem, to mi szkoda, nawet kilkunastu zł.

kngslk

Ja szukałam czegoś do jogi, w domu normalnie nie ćwiczę wcale, bo chodzę na siłownię. Chciałam coś w średniej cenie, więc nie oczekuję nie wiadomo jakiej jakości. Teraz sytuacja jest jaka jest, więc ćwiczenia w domu też są, cieszę się że kupiłam tą matę. Sprawdza się i do jogi i do ćwiczeń. Jest długa, nie ślizga się. Poza tym jest bardzo ładny. Minusik za to, że będzie się szybko brudzić, ale można ją myć. Nie zostają na niej dziury po kolanach. Moim zdaniem za tą cenę jest super.
https://allegro.pl/oferta/mata-do-cwiczen-183x61-pianka-tpe-sportvida-8219616723?snapshot=MjAyMC0wMy0xN1QxNDozMDoxNi42OTBaO2J1eWVyOzc1MDM4ZjVkNWVmNTBkZDlhZDAwNWE0OTQwNTRlZWRiMTMzNjc1NGY3ZDIyYjhkYTQxYzVjMDU1ZTM5NzJhZjM%3D

1

Przepraszamy, ten temat został zamknięty.