
Testowanie ImasOnline.
Hej, ImasOnline ma w tym momencie testowanie produktów do prania. Dostałam się do tego testowania i zarazem otrzymałam od nich wiadomość, że wciąż poszukują osób do testów. Warunki są następujące:
"Wystarczy, że:
są kobietami w wieku 20–69 lat,
zarejestrują się w Panelu IMAS OnLine do 22 marca lutego na stronie imasonline.pl" - tutaj chyba im się miesiące pomyliły, bo powinno być do kwietnia.
To już moje kolejne testowanie tego typu w tym panelu. Jesli jesteście chętne to spróbujcie czy się zakwalifikujecie. Wysyłka produktu będzie po świętach.

Założyłam konto, ale nie widzę nigdzie żeby coś takiego było, czy to oni będą wysyłać zaproszenie do tego testu? @ggusia

Myślę, że wyślą ankietę. Moze byc tez badanie dostepne w panelu, w zakladce badania.

Ja też jak się zarejestrowałam to nic nie było, na następny dzień była ankieta ale nie dostałam się więc to trzeba czekać na ankiety żeby dostać się do testowania 😅

A wypełniłaś profil? Byc moze znalezli juz wymaganą ilość osob do testu. Ja tez nie zawsze sie dostaje do testow produktow i nie da sie ukryc, ale w takich panelach co jakis czas są badania tego typu.