Tessarte
Tessarte
47719 dni temu

Własny biznes/firma- przedsiębiorczynie zgłoście się!

Hej dziewczyny, chwalcie się jakie macie biznesy lub planujecie. Fajnie będzie zrobić takie miejsce do wsparcia w tym trudnym na rynku czasie.

Ja dosłownie na dniach zakładam spółkę. Tworzę profile na instagramie/tik toku/youtubie o nazwie tańcząca dietetyczka i zajmuję się insulinoopornością, a już niedługo także niepłodnością i ciążą. Sprzedaję eBooki, konsultacje, diety. Zdecydowałam się na postawienie sklepu na platformie hash magnet i w tym miesiącu będę się tym zajmować.

Własny biznes/firma- przedsiębiorczynie zgłoście się!
asobelga
asobelga
29617 dni temu

Super ❤️

Pietrzyka
Pietrzyka
1044 dni temu

Super opcja i życzę powodzenia

Musisz jednak wiedzieć, ze początki w firmie bywają trudne. Dobrze bedzie na pewno opracować sobie odpowiedni plan działania bo bez niego firma długo nie przetrwa:
https://przyszloscosobista.pl/strategia-marketingowa-czyli-plan-dzialania-bez-ktorego-twoja-firma-nie-przetrwa/

Zerknij sobie na stronę. Znajdziesz tutaj kilka ważnych informacji o planie działania, o strategiach marketingowych. Dobrze jest od samego początku budować własną markę osobistą.

LadyKala
LadyKala
3.3k4 dni temu

Ja właśnie tworzę swój mały projekt gry komputerowej. W przyszłości myślę nad sklepem online z moim rękodziełem. Marzy mi się też swój sklep z ubraniami... i z partnerem myslimy nad foodtruck'iem. Ogólnie dorabiam jako grafik, fotograf i mam jeszcze strone internetowa. Troche rozbieżne kategorie, ale cały czas szukam "tego czegos".

Kamilabea
Kamilabea
3k4 dni temu

Powodzenia
Ja sie zastanawiałam nad działalnością nierejestrowaną. Czyszczenie uszu, oczu, łap. Czesanie, szczepienie, kroplówki. Przycinanie futra, ale po 3 wizytach w Urzędzie Skarbowym i gminie odechciało mi się . W końcu zrezygnowałam, ale nie wiem czy do tego nie wrócę

albo dołącz do nas i udzielaj się na forum.