Tessarte
Tessarte
58110 miesięcy temu

Własny biznes/firma- przedsiębiorczynie zgłoście się!

Hej dziewczyny, chwalcie się jakie macie biznesy lub planujecie. Fajnie będzie zrobić takie miejsce do wsparcia w tym trudnym na rynku czasie.

Ja dosłownie na dniach zakładam spółkę. Tworzę profile na instagramie/tik toku/youtubie o nazwie tańcząca dietetyczka i zajmuję się insulinoopornością, a już niedługo także niepłodnością i ciążą. Sprzedaję eBooki, konsultacje, diety. Zdecydowałam się na postawienie sklepu na platformie hash magnet i w tym miesiącu będę się tym zajmować.

Własny biznes/firma- przedsiębiorczynie zgłoście się!
asobelga
asobelga
1.03k10 miesięcy temu

Super ❤️

Pietrzyka
Nieznany profil
11110 miesięcy temu

Super opcja i życzę powodzenia

Musisz jednak wiedzieć, ze początki w firmie bywają trudne. Dobrze bedzie na pewno opracować sobie odpowiedni plan działania bo bez niego firma długo nie przetrwa:
https://przyszloscosobista.pl/strategia-marketingowa-czyli-plan-dzialania-bez-ktorego-twoja-firma-nie-przetrwa/

Zerknij sobie na stronę. Znajdziesz tutaj kilka ważnych informacji o planie działania, o strategiach marketingowych. Dobrze jest od samego początku budować własną markę osobistą.

Dollka
Dollka
3.48k10 miesięcy temu

Ja właśnie tworzę swój mały projekt gry komputerowej. W przyszłości myślę nad sklepem online z moim rękodziełem. Marzy mi się też swój sklep z ubraniami... i z partnerem myslimy nad foodtruck'iem. Ogólnie dorabiam jako grafik, fotograf i mam jeszcze strone internetowa. Troche rozbieżne kategorie, ale cały czas szukam "tego czegos".

Kamilabea
Kamilabea
6.43k10 miesięcy temu

Powodzenia
Ja sie zastanawiałam nad działalnością nierejestrowaną. Czyszczenie uszu, oczu, łap. Czesanie, szczepienie, kroplówki. Przycinanie futra, ale po 3 wizytach w Urzędzie Skarbowym i gminie odechciało mi się . W końcu zrezygnowałam, ale nie wiem czy do tego nie wrócę

Kamilag
Kamilag
639 miesięcy temu

No ja własnie dostałam dotację z pup i zastanawiam się co z niej kupić, jak rozdysponować pieniądze. Chodzi tutaj o własną poligrafie, robienie zaproszeń na wesela itp

talia
Nieznany profil
1479 miesięcy temu

Jak za dotacje kupisz maszyny i urządzenia masz najwięcej punktów.Materiały i reklama się nie punktuje. Maszyny narzędzia kupuj najlepsze jakościowo.Sprawdzaj czy ten kto ci sprzedaje prowadzi serwis. Dbaj o dobre warunki gwarancji bo teraz nie chroni cię prawo konsumenckie i jak będą mogli to, to wykorzystają.Sprawdzaj opinie w necie.
Dobrze będzie również zakupić artykuły biurowe. Przydadzą Ci się porzadne segregatory jak tutaj https://biurpap.pl/przechowywanie-i-archiwizacja-dokumentow/segregatory-lodz

albo dołącz do nas i udzielaj się na forum.