wakacje.pl

blackline

Zawsze jeździliśmy na wakacje, które sami organizowaliśmy. W tym roku ze względu na dość poważnie zepsuty samochód zostaje nam samolot. Szukamy tygodniowy wakacji all in jednak kompletnie się na tym nie znamy. Na co należy zwrócić uwagę?Skąd mieć pewność,że lot będzie bezpieczny i przyjemny, hotelowe jedzenie dobre a plaża czysta? Może możecie polecić jakieś strony godne uwagi a może, któraś z Was wykupiła wakacje, które warto polecić? Interesuje nas termin od 15lipca - sierpnia. Cena 2500 od osoby

ksanaru

nie znam sie więc up

eddieegger

Po pierwsze nigdy nie oglądam zdjęć katalogowych. Jeśli spodoba mi się oferta pod względem ceny, lokalizacji i opisu hotelu, szukam w Internecie realnych zdjęć dodanych przez turystów (np. na Holidaycheck). Wtedy widzę, czy woda jest czysta, a plaża godna uwagi. Polacy chętnie wypowiadają się też na tegl typu stronach o posiłkach i warunkach w hotelu
Po drugie zawsze wybieram oferty "znanych" biur podróży, nigdy jakichś dziwnych, kiedy nazwę pierwsze słyszę.
Po trzecie, jak spodoba mi się jakiś kierunek/wyspa/miasto, najpierw czytam o tym miejscu - głównie ze względu na jakieś święta narodowe czy zwyczaje w określonych częściach roku, żeby nie przyjechać i nie doświadczyć jak wszystko jest pozamykane itp.
Po czwarte zawsze dokładnie analizuję strefę klimatyczną (np. nieświadomi znajomi polecieli do Tajlandii nie wiedząc czemu znaleźli tak atrakcyjną ofertę cenową - pora przeraźliwych wiatrów.
Po piąte w Europie nigdy nie wybieram hoteli o standardzie niższym niż 3 gwiazdki.
Po szóste polecam wakacje.pl i travelplanet z przeglądarek oferujących wiele kierunków, a z biur podróży polecam.Rainbow, a nie polecam Wezyr/Coral Travels.

Powodzenia!

1

Przepraszamy, ten temat został zamknięty.