Gdzie na Mazury?

hostka92

Hej dziewczyny 😋
W tym roku na wakacje wybieramy się ze znajomymi na Mazury, ale nie wiemy w który rejon najlepiej się udać. Zależy nam oczywiście nad pięknym jeziorem, ale też miejscem gdzie będą jakieś kluby czy puby aby można było gdzieś wyjść wieczorami i potańczyć💃😼. Jakie miejsca polecacie??

Neve

Mikołajki, i Ruciane-Nida Moja babcia mieszka w Nidzie, a ciocia w Mikołajkach, więc sprawdzony teren

blackline

Zależy co kto lubi Mikołajki są piękne jednak na jeden-dwa dni chyba,że planujecie żeglować to co innego. Jeżeli będziecie w Mikołajkach polecam Galindie- znajduje się w środku lasu. Jest to wioska Wikingów można zjeść dobry obiad/deser, poleżeć na trawie, pooglądać piękne rzeźby drewniane, ogrody. Proponuję większe miasta, małe miejscowości może dla niektórych są urokliwe ale bardzoo biedne, zapuszczone, zabite dechami ( mam rodzinę w Paprotkach).

misia1703

Byłam raz w Mikołajkach i kompletnie odradzam chyba że na żeglowanie. Dobrze że pojechaliśmy tylko na weekend bo nawet nie było gdzie wyjść, kompletna nuda. Poplażowac tez nie bardzo jest gdzie.

hostka92

Dzięki dziewczyny Teraz się zaczynam zastanawiać czy te Mazury to faktycznie dobry pomysł, ale szczerze mówiąc morze już troszkę mi się przejadło i jest strasznie lodowata woda, a ja jestem bardzo ciepłolubna.

Zagmatwana

Myślę, że to wszystko zależy z kim tam będziesz. Moi rodzice jeżdzą na mazury ze znajomymi i się świetnie bawią, ja bardzo lubię mazury, ale nie lubię tańczyć, więc o klubach się nie wypowiem. Ale np. w okolicach Giżycka mi się podobało ale pobyt 3 dniowy w tym miejscu był dla mnie za długi (lokale były do tańca, ale tam raczej takie szanty).

1

albo założ konto i udzielaj się na forum.