✩ Kalendarz urodzinowy Clouders ✩

mysweet

Urodziny to wyjątkowa chwila dla każdej z nas - tym bardziej, gdy możemy cieszyć się nią z innymi Clouders Wcześniej (w 2016 roku) miałyśmy specjalną Akcję Listów do Clouders pod opieką naszej kochanej i niezastąpionej @doughnut, ale w tym roku jej już nie ma i nie będzie, dlatego też myślę, że ten wątek będzie nam bardzo przydatny! Stworzymy w nim kalendarz urodzin Clouders i gdy będziemy chciały komuś zrobić urodzinową niespodziankę wystarczy, że zajrzymy do wątku, sprawdzimy kiedy dokładnie wybrana przez nas Clouders ma urodziny, a następnie poprosimy ją w wiadomości prywatnej o adres do korespondencji Jeśli macie ochotę, aby data Waszych urodzin pojawiła się na liście - piszcie śmiało pod tym wątkiem!

UWAGA! UWAGA! UWAGA! NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI PRYWATNE - ŻADNE! Wszystkie pytania, wątpliwości, prośby o dodanie lub usunięcie z kalendarza umieszczamy tutaj, na forum. Wiadomości, które i tak trafią do mojej skrzynki będą usuwane, a Wasze pytania, wątpliwości i prośby nie zostaną przeze mnie rozpatrzone - także to Wasz wybór

ZGŁOSZENIA:
• Możecie dopisać się w każdym momencie, niezależnie od miesiąca, pory roku czy pory dnia, ale proszę róbcie to w komentarzach - nie w prywatnej wiadomości!
• Aby mieć możliwość dopisania do kalendarza trzeba: być AKTYWNYM członkiem DressCloud tj. dodawać chmurki (przynajmniej dwie w miesiącu - ODŚWIEŻENIA SIĘ NIE LICZĄ!), posiadać odznakę Babble - Babble (ale wciąż komentować wątki na babble-box) i przede wszystkim udzielać się w naszym urodzinowym wątku

ZASADY:
• Po otrzymaniu paczuszki urodzinowej wstawiamy tutaj jej zdjęcie (miło będzie też jeśli będzie to osobna chmurka)
PAMIĘTAJMY, że to szansa na podziękowanie osobie, która o nas pamiętała w tym ważnym dla nas dniu!

UWAGA!
• Jeśli solenizantka trzykrotnie nie wstawi zdjęcia i nawet nie napisze zwykłego "dziękuję", wtedy usuwamy tę osobę z naszej urodzinowej listy i trafia ona na naszą specjalną "czarną listę" To samo w przypadku np. brania adresu i niewysłanie paczuszki; umawiania się na wymianę paczuszkami i nie wywiązanie się z umowy itd.
TUTAJ POTRZEBUJĘ WASZEJ POMOCY - PROSZĘ WAS O ZGŁASZANIE DO MNIE TAKICH SYTUACJI!
• Jeśli Clouders po tym jak zapisze się do kalendarza nie wyśle nikomu żadnej kartki po upływie 3 miesięcy, automatycznie usuwamy tę osobę z listy!
• Jeśli Clouders po tym jak zapisze się do kalendarza przestaje być aktywna (nie dodaje minimum dwóch chmurek w miesiącu lub jest offline od ponad miesiąca), automatycznie usuwamy tę osobę z listy!
• Osoby, które zostały usunięte mają oczywiście możliwość ponownego zapisania się do kalendarza, gdy spełnią warunki opisane w regulaminie + NIE PRZYWRACAMY ODZNAK. Na wszystkie odznaki trzeba na nowo zapracować.

STYCZEŃ

6 @Natosu
17 @paulaa99 ★ ☁ (mała aktywność)
20 @Olala
21 @frambuesa ★ ☁

LUTY

3 @Zakochana
6 @Ageczii ★ ☁
10 @ralpf ★ ☁
11 @lubietox3 ★ ☁ i @icecold ★ ☁ i @Fabuleux ★ ☁
14 @ewelkaa02 ♡ ★
18 @mysia302 ★ ☁

MARZEC

8 @smerfetka3 ★ ☁
15 @Torii
17 @Brill
18 @wenkka
20 @mysweet ★ ☁
23 @ilovedots i @kkosarska

KWIECIEŃ

5 @doolary12
7 @Evelina
9 @lichee
21 @Chloreek ★ ☁
26 @Dell

MAJ

8 @ViolaBujak
28 @Cormi

CZERWIEC

14 @margaret19
16 @gosche
29 @kamilja

LIPIEC

11 @agyness
14 @Monarea
15 @desajre
27 @Kasia789
29 @martulla ★ ☁

SIERPIEŃ

12 @gulonica
20 @majalis
23 @candysmile ★ ☁

WRZESIEŃ

8 @vivix ★ ☁
9 @megianto
21 @xkyokox (mała aktywność)

PAŹDZIERNIK

6 @madziek1 ★ ☁
15 @Kicia124
17 @Animozja
20 @LadyKala
31 @Karolinnaa

LISTOPAD

5 @TheDream
16 @sufcia72 ★ ☁

GRUDZIEŃ

2 @NowWhat
9 @chocolata
22 @carlax ★ ☁
27 @Janettt
29 @dastiina ★ ☁
30 @Kasia7212 ★ ☁


★ - użytkowniczka, przy której nicku został umieszczony ten znaczek brała AKTYWNY udział w Akcji Urodzinowych Listów do Clouders i/lub stara się często rozpieszczać Clouders urodzinowymi niespodziankami (wysłanie do Clouders przynajmniej ośmiu urodzinowych paczuszek)
☁ - użytkowniczka, przy której nicku został umieszczony ten znaczek dodaje chmurki ze zdjęciami otrzymanych przez nią paczuszek urodzinowych (dodanie przynajmniej pięciu chmurek ze zdjęciami paczuszek urodzinowych)
♡ - użytkowniczka, przy której nicku został umieszczony ten znaczek chętnie pomaga przy funkcjonowaniu kalendarza
Jak ją zdobyć? Po pierwsze weryfikacja Clouders - ja nie zawsze mam czas, aby to sumiennie sprawdzać w każdym miesiącu, więc jeśli zauważysz, że ktoś nie spełnia już warunków , to napisz do mnie lub oznacz Clouders tutaj w wątku. Po drugie nowe pomysły - co dwie głowy, to nie jedna. TY też możesz wskazać swoje pomysły, prośby i zażalenia. WY tworzycie ten kalendarz, więc WASZA aktywność jest jak najbardziej wskazana Po trzecie dodawanie zdjęć - sama dodawaj zdjęcia otrzymanych paczuszek, ale też sprawdzaj czy osoby, którym Ty wysłałaś paczki wstawiły zdjęcie chociażby w naszym wątku. Koniecznie zgłaszaj braki w tym temacie! Po czwarte przydzielanie odznak. Jestem człowiekiem, czasami też mi coś umknie. Jeśli zauważysz, że komuś należała się odznaka, a jej nie przyznałam pisz! Sprawdzę i wszystko wyjaśnimy. Po piątek udzielaj się i odpowiadaj na pytania nowych uczestniczek naszego kalendarza. Ja nie zawsze jestem online. Jeśli uznam, że Twoja pomoc nie jest jednorazowa i bardzo mi się przydaje, to przyznam Ci taką odznakę, a więc... do dzieła!

PO ODZNAKI ZGŁASZAJCIE SIĘ SAME W KOMENTARZU POD TYM WĄTKIEM (ja tylko sprawdzam czy faktycznie się należą)

CZARNA LISTA - trafiają na nią Clouders, które w akcji "list do Clouder" - urodziny (https://dresscloud.pl/babble-box/czas-wolny/5364-AKCJA-List-do-Clouder--URODZINY-edycja-caloroczna-koniec-akcji-31122016) dostały wiele kartek i listów, a od siebie nie dały nic - czasem nawet zwykłego "dziękuję" dotyczy też Clouders, które poza akcją również otrzymywały kartki, paczuszki i "odwdzięczyły" się tym samym zachowaniem

@Syll
@SylwciaSha
@ksiezycova
@kami24
@annael
@kateja

✩ Kalendarz urodzinowy Clouders ✩
Gwiazda123

25 stycznia (trochę się spóźniłam) hahaha

dids

@Rocksy od czerwca praktycznie w ogóle nie ma mnie, w domu więc wszystkie przesyłki odbiera moja mama, możliwe że pomieszaly się gdzieś z innymi,bo dużo ich było jak wróciłam po trzymiesiexznej nieobecności do domu :/

kalinus
Marudziara • 2 lata temu
Z tą czarną Lista dobry pomysł. Tak jak przy wymianach kosmetycznych. :) ja już widzę dziewczę z Nickiem na literę S. 

Sonrisaa • 2 lata temu
@kalinus @ove3 wyręczyła mnie @Marudziara :D

pisać konkretnie a nie się czaicie ;P

kalinus
Gwiazda123 • 2 lata temu
25 stycznia (trochę się spóźniłam) hahaha

jak na gwiazdę przystało hahaha

kami24

7 czerwiec

owieczka
gilgotka • 2 lata temu
2 kwietnia ! :) Fajna sprawa ! ♥ Swoją droga ostatnio myślałam nad tym, że fajnie by było gdyby na DC po wejściu np. na głównej wyświetlało się jakie Clouders mają tego dnia urodziny ! :) Wtedy żadna z nas nie przeoczyłaby urodzin :)

Albo czyje urodziny się zbliżają, tez byłoby fajnie

@dids też na to zwracam uwagę ale na DC jest cała masa poważniejszych błędów niestety

Aa i poproszę o wpisanie mnie 23 sierpnia, dziękuję!

dids
gilgotka • 2 lata temu
2 kwietnia ! :) Fajna sprawa ! ♥ Swoją droga ostatnio myślałam nad tym, że fajnie by było gdyby na DC po wejściu np. na głównej wyświetlało się jakie Clouders mają tego dnia urodziny ! :) Wtedy żadna z nas nie przeoczyłaby urodzin :)

@dresscloud prosimy o taką funkcję

Fajnie by było jakby np. między barometrem a forum widniał napis "Urodziny dzisiaj świętuje xxx", a po kliknięciu w to przeniosłoby nas na stronę gdzie byłyby rozpisane zbliżające się urodziny clouders, tak jak na facebooku.

ellka

26 CZERWCA

kalinus

już sobie spisałam 13 dat urodzin i wysłałam prośby o adres

a co z osobami ze stycznia....wysłałabym 2 kartki...tylko czy to nie głupio takie spóźnione? ...a co tam...napiszę więc łącznie będzie 15 ....bo tak jakoś słabo, żeby dziewczyny ze stycznia zostały pominięte.....

ralpf

Ja już pierwszą paczuszkę wysyłam jutro!
Chwalmy się tutaj nimi najlepiej!

dastiina

@marudziara nie nie i nawet się nie łudziłam.
Ja w tym roku wiem kogo unikać i wiem komu wysłać liścik, bo w tamtym roku chciałam, a nie mogłam i kilka miesięcy ominęłam.

Ysiakova97

Super! 11 września ❤

Venus300
Marudziara • 2 lata temu
Z tą czarną Lista dobry pomysł. Tak jak przy wymianach kosmetycznych. :) ja już widzę dziewczę z Nickiem na literę S. 

Sonrisaa • 2 lata temu
@kalinus @ove3 wyręczyła mnie @Marudziara :D

kalinus • 2 lata temu
pisać konkretnie a nie się czaicie ;P

Ja tez chętnie podam kilka nicków które nadają się na tą czarną listę :p Co prawda żadna z tych osób się jeszcze nie zgłosiła ale na przyszłość

eddieegger

Super!
29 lipca

eddieegger

@ralpf a ja już pierwszą wysłałam, ciekawe do kogo!

ove3
Marudziara • 2 lata temu
Z tą czarną Lista dobry pomysł. Tak jak przy wymianach kosmetycznych. :) ja już widzę dziewczę z Nickiem na literę S. 

Sonrisaa • 2 lata temu
@kalinus @ove3 wyręczyła mnie @Marudziara :D

W sumie nie podała żadnego nicku a fajnie bylo by wiedzieć na kogo nie tracic czasu

dastiina

@mysweet tym razem oczekuj kartki urodzinowej ode mnie.

frambuesa

ja już też kilka mam upatrzonych

mermaidall

16 wrzesień

mysweet

To w takim razie dziewczyny poproszę na priv. lub tutaj nicki do wpisania na czarną listę i będę ją uzupełniać!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 287
albo założ konto i udzielaj się na babble-box.