✩ Kalendarz urodzinowy Clouders ✩

mysweet

Urodziny to wyjątkowa chwila dla każdej z nas - tym bardziej, gdy możemy cieszyć się nią z innymi Clouders Wcześniej (w 2016 roku) miałyśmy specjalną Akcję Listów do Clouders pod opieką naszej kochanej i niezastąpionej @doughnut, ale w tym roku jej już nie ma i nie będzie, dlatego też myślę, że ten wątek będzie nam bardzo przydatny! Stworzymy w nim kalendarz urodzin Clouders i gdy będziemy chciały komuś zrobić urodzinową niespodziankę wystarczy, że zajrzymy do wątku, sprawdzimy kiedy dokładnie wybrana przez nas Clouders ma urodziny, a następnie poprosimy ją w wiadomości prywatnej o adres do korespondencji Jeśli macie ochotę, aby data Waszych urodzin pojawiła się na liście - piszcie śmiało pod tym wątkiem!

UWAGA! UWAGA! UWAGA! NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI PRYWATNE - ŻADNE! Wszystkie pytania, wątpliwości, prośby o dodanie lub usunięcie z kalendarza umieszczamy tutaj, na forum. Wiadomości, które i tak trafią do mojej skrzynki będą usuwane, a Wasze pytania, wątpliwości i prośby nie zostaną przeze mnie rozpatrzone - także to Wasz wybór

ZGŁOSZENIA:
• Możecie dopisać się w każdym momencie, niezależnie od miesiąca, pory roku czy pory dnia, ale proszę róbcie to w komentarzach - nie w prywatnej wiadomości!
• Aby mieć możliwość dopisania do kalendarza trzeba: być AKTYWNYM członkiem DressCloud tj. dodawać chmurki (przynajmniej dwie w miesiącu - ODŚWIEŻENIA SIĘ NIE LICZĄ!), posiadać odznakę Babble - Babble (ale wciąż komentować wątki na babble-box) i przede wszystkim udzielać się w naszym urodzinowym wątku

ZASADY:
• Po otrzymaniu paczuszki urodzinowej wstawiamy tutaj jej zdjęcie (miło będzie też jeśli będzie to osobna chmurka)
PAMIĘTAJMY, że to szansa na podziękowanie osobie, która o nas pamiętała w tym ważnym dla nas dniu!

UWAGA!
• Jeśli solenizantka trzykrotnie nie wstawi zdjęcia i nawet nie napisze zwykłego "dziękuję", wtedy usuwamy tę osobę z naszej urodzinowej listy i trafia ona na naszą specjalną "czarną listę" To samo w przypadku np. brania adresu i niewysłanie paczuszki; umawiania się na wymianę paczuszkami i nie wywiązanie się z umowy itd.
TUTAJ POTRZEBUJĘ WASZEJ POMOCY - PROSZĘ WAS O ZGŁASZANIE DO MNIE TAKICH SYTUACJI!
• Jeśli Clouders po tym jak zapisze się do kalendarza nie wyśle nikomu żadnej kartki po upływie 3 miesięcy, automatycznie usuwamy tę osobę z listy!
• Jeśli Clouders po tym jak zapisze się do kalendarza przestaje być aktywna (nie dodaje minimum dwóch chmurek w miesiącu lub jest offline od ponad miesiąca), automatycznie usuwamy tę osobę z listy!
• Osoby, które zostały usunięte mają oczywiście możliwość ponownego zapisania się do kalendarza, gdy spełnią warunki opisane w regulaminie + NIE PRZYWRACAMY ODZNAK. Na wszystkie odznaki trzeba na nowo zapracować.

STYCZEŃ

6 @Natosu
17 @paulaa99 ★ ☁ (mała aktywność)
20 @Olala
21 @frambuesa ★ ☁

LUTY

3 @Zakochana
6 @Ageczii ★ ☁
10 @ralpf ★ ☁
11 @lubietox3 ★ ☁ i @icecold ★ ☁ i @Fabuleux ★ ☁
14 @ewelkaa02 ♡ ★
18 @mysia302 ★ ☁

MARZEC

8 @smerfetka3 ★ ☁
15 @Torii
17 @Brill
18 @wenkka
20 @mysweet ★ ☁
23 @ilovedots i @kkosarska

KWIECIEŃ

5 @doolary12
7 @Evelina
9 @lichee
21 @Chloreek ★ ☁
26 @Dell

MAJ

8 @ViolaBujak
28 @Cormi

CZERWIEC

14 @margaret19
16 @gosche
29 @kamilja

LIPIEC

11 @agyness
14 @Monarea
15 @desajre
27 @Kasia789
29 @martulla ★ ☁

SIERPIEŃ

12 @gulonica
20 @majalis
23 @candysmile ★ ☁

WRZESIEŃ

8 @vivix ★ ☁
9 @megianto
21 @xkyokox (mała aktywność)

PAŹDZIERNIK

6 @madziek1 ★ ☁
15 @Kicia124
17 @Animozja
20 @LadyKala
31 @Karolinnaa

LISTOPAD

5 @TheDream
16 @sufcia72 ★ ☁

GRUDZIEŃ

2 @NowWhat
9 @chocolata
22 @carlax ★ ☁
27 @Janettt
29 @dastiina ★ ☁
30 @Kasia7212 ★ ☁


★ - użytkowniczka, przy której nicku został umieszczony ten znaczek brała AKTYWNY udział w Akcji Urodzinowych Listów do Clouders i/lub stara się często rozpieszczać Clouders urodzinowymi niespodziankami (wysłanie do Clouders przynajmniej ośmiu urodzinowych paczuszek)
☁ - użytkowniczka, przy której nicku został umieszczony ten znaczek dodaje chmurki ze zdjęciami otrzymanych przez nią paczuszek urodzinowych (dodanie przynajmniej pięciu chmurek ze zdjęciami paczuszek urodzinowych)
♡ - użytkowniczka, przy której nicku został umieszczony ten znaczek chętnie pomaga przy funkcjonowaniu kalendarza
Jak ją zdobyć? Po pierwsze weryfikacja Clouders - ja nie zawsze mam czas, aby to sumiennie sprawdzać w każdym miesiącu, więc jeśli zauważysz, że ktoś nie spełnia już warunków , to napisz do mnie lub oznacz Clouders tutaj w wątku. Po drugie nowe pomysły - co dwie głowy, to nie jedna. TY też możesz wskazać swoje pomysły, prośby i zażalenia. WY tworzycie ten kalendarz, więc WASZA aktywność jest jak najbardziej wskazana Po trzecie dodawanie zdjęć - sama dodawaj zdjęcia otrzymanych paczuszek, ale też sprawdzaj czy osoby, którym Ty wysłałaś paczki wstawiły zdjęcie chociażby w naszym wątku. Koniecznie zgłaszaj braki w tym temacie! Po czwarte przydzielanie odznak. Jestem człowiekiem, czasami też mi coś umknie. Jeśli zauważysz, że komuś należała się odznaka, a jej nie przyznałam pisz! Sprawdzę i wszystko wyjaśnimy. Po piątek udzielaj się i odpowiadaj na pytania nowych uczestniczek naszego kalendarza. Ja nie zawsze jestem online. Jeśli uznam, że Twoja pomoc nie jest jednorazowa i bardzo mi się przydaje, to przyznam Ci taką odznakę, a więc... do dzieła!

PO ODZNAKI ZGŁASZAJCIE SIĘ SAME W KOMENTARZU POD TYM WĄTKIEM (ja tylko sprawdzam czy faktycznie się należą)

CZARNA LISTA - trafiają na nią Clouders, które w akcji "list do Clouder" - urodziny (https://dresscloud.pl/babble-box/czas-wolny/5364-AKCJA-List-do-Clouder--URODZINY-edycja-caloroczna-koniec-akcji-31122016) dostały wiele kartek i listów, a od siebie nie dały nic - czasem nawet zwykłego "dziękuję" dotyczy też Clouders, które poza akcją również otrzymywały kartki, paczuszki i "odwdzięczyły" się tym samym zachowaniem

@Syll
@SylwciaSha
@ksiezycova
@kami24
@annael
@kateja

✩ Kalendarz urodzinowy Clouders ✩
sssonia

fajna sprawa
14 marca

szanowna

12 października

hangled

14.12. i w tym roku obiecuję wysyłać częściej przesyłki.

Sherifka89

26 luty

kalinus

11 września

Malinowa92

27 luty.

Rzadko dzielę się z innymi swoją datą urodzin, ale w tym roku obchodzę 25 urodziny (ćwierćwiecze o zgrozo!) i jakoś mi tak smutno strasznie z tego powodu... Więc jakby komuś chciało się wysłać mi samą kartkę to naprawdę bardzo mnie to ucieszy

Ogólnie ta akcja urodzinowa była naprawdę fajna. Żałuję, że musiałam z niej zrezygnować, ale może w tym roku uda mi się kilku osobom wysłać kartki

Dorota18

24 stycznia

Zagmatwana

02.05 : )

CichooBadz

@mysweet 8 sierpien

dastiina

29.12

Natosu

6 stycznia

rudamaruda

5 kwietnia

frambuesa

Super! Ja 21 stycznia

doolary12

Ja z kwietnia

Rocksy

11 lipca

mysweet
doolary12 • 2 lata temu
Ja z kwietnia ;)

@doolary12 a z którego dnia?

Karolla

15 kwiecień

gosche

16 czerwca

doolary12
doolary12 • 2 lata temu
Ja z kwietnia ;)

mysweet • 2 lata temu
@doolary12 a z którego dnia? :)

05 kwiecień

mysweet
doolary12 • 2 lata temu
Ja z kwietnia ;)

mysweet • 2 lata temu
@doolary12 a z którego dnia? :)

doolary12 • 2 lata temu
05 kwiecień

@doolary12 dziękuję! Już Cię wpisałam!

1 2 3 4 5 6 7 8 287
albo założ konto i udzielaj się na babble-box.