Kulturalne narzekanie na rzeczywistość! Uwaga - zawiera offtopy!

Strona 2644 / 2911

Kamilabea
Kamilabea
8.52k2 lata temu
Kamilabea • 2 lata temu
Świetne te nowe reklamy takie na pol strony🥴

ikaa • 2 lata temu
U mnie to samo 🫠

Kamilabea • 2 lata temu
Męczące to i to bardzo

krystyna • 2 lata temu
Na wizażu mam reklamę na całą stronę i nikt się nie czepia. Na innych serwisach też. tak to już jest.

Na innych serwisach nie mam problemu z reklamami. Tutaj tylko co jakiś czas jak wleci jakaś to trudno ją minąć i zasłania pół lub całą stronę

krystyna
krystyna
2202 lata temu
Kamilabea • 2 lata temu
Świetne te nowe reklamy takie na pol strony🥴

ikaa • 2 lata temu
U mnie to samo 🫠

Kamilabea • 2 lata temu
Męczące to i to bardzo

krystyna • 2 lata temu
Na wizażu mam reklamę na całą stronę i nikt się nie czepia. Na innych serwisach też. tak to już jest.

Kamilabea • 2 lata temu
Na innych serwisach nie mam problemu z reklamami. Tutaj tylko co jakiś czas jak wleci jakaś to trudno ją minąć i zasłania pół lub całą stronę

U mnie peirwsza lepsza strona: wizaz i polki. To są reklamy na całe strony. Tak to już jest w necie, że są reklamy. Nie będę pisać do wizazu by mi je usuneli, bo z tego żyją.

Kulturalne narzekanie na rzeczywistość! Uwaga - zawiera offtopy! Kulturalne narzekanie na rzeczywistość! Uwaga - zawiera offtopy!
Kamilabea
Kamilabea
8.52k2 lata temu
Kamilabea • 2 lata temu
Świetne te nowe reklamy takie na pol strony🥴

ikaa • 2 lata temu
U mnie to samo 🫠

Kamilabea • 2 lata temu
Męczące to i to bardzo

krystyna • 2 lata temu
Na wizażu mam reklamę na całą stronę i nikt się nie czepia. Na innych serwisach też. tak to już jest.

Kamilabea • 2 lata temu
Na innych serwisach nie mam problemu z reklamami. Tutaj tylko co jakiś czas jak wleci jakaś to trudno ją minąć i zasłania pół lub całą stronę

krystyna • 2 lata temu
U mnie peirwsza lepsza strona: wizaz i polki. To są reklamy na całe strony. Tak to już jest w necie, że są reklamy. Nie będę pisać do wizazu by mi je usuneli, bo z tego żyją.

Jak Ci to tylko nie przeszkadza to świetnie 🤷🏼‍♀️

Ageczii
Nieznany profil
3.21k2 lata temu
Nieznany profil • 2 lata temu
Ciekawe kiedy znowu uda mi się dostać do jakiegoś kosmetycznego testowania. 😅🙈

sailor • 2 lata temu
Mnie te testowania całkowicie zniechęciły do odwiedzania DC. Nie ma szans żeby się dostać. Na tą chwilę mam wrażenie, że zmiana swopów jest kompletną porażką.😔

Nieznany profil • 2 lata temu
Mi się udało dostać do 1 testowania po zmianie, ale miałam szczęście, bo po prostu byłam na stronie akurat o tej godzinie. Teraz jak ludzie już wiedzą, że trzeba być szybkim, to nie mam szans. 😅

Diancia99 • 2 lata temu
Ja siedzę parę min przed i każdą sekundę odliczam i nie idzie mi to, też uważam że w swopach szybciej udało się trafić coś a teraz kolekcje tworzę kryształków tylko 🤣 w konkursie nie mam szans , na królową też także jak coś dostanę tu Chociaż jednego to chyba graniczy z cudem 🙃 a myślałam że na wizaz się nie dostanę a dostałam się już dwa razy 🤣

Nieznany profil • 2 lata temu
Ja zbierałam na kolorowego swopa, a tu wyskoczyła taka druzgocąca wiadomość o ich zakończeniu. 😂 To chociaż coś od wizaż dostajesz. 👍😀 Ja się tam nigdy do niczego nie dostałam, ale nie dziwię się, bo jestem tam aktywna tylko czasami.

Nieznany profil • 2 lata temu
Ja zbierałam na odznakę za 10 swopow i na odznakę za komentowanie ich, już niewiele mi brakowało i nagle info o braku swopow. Nie zdążyłam nawet odpowiednio się wcześniej przygotować aby uzbierać na odznakę. Gdybym wiedziała wcześniej to bym sprężła ruchy. Dla mnie informacja o wycofaniu swopow powinna być dużo, dużo wcześniej, bo to diametralna zmiana. Nie wiem na co teraz wydawać kryształki, na razie czekam co dalej.

NowWhat • 2 lata temu
Miałam dokładnie tak samo z odznaką, i nawet napisałam do administracji komentarz z pytaniem, czy następnym razem mogliby wcześniej powiadamiać, bo to jest diametralna zmiana na tym portalu, a dowiedzieliśmy się chyba 2 tygodnie przed. Administracja odpowiedziała mi, że ogłosili tak szybko jak to było możliwe i że w przyszłości też będą tak robić 😔

krystyna • 2 lata temu
Z tego co pamiętam faktyczie to było 2 tyg przed, ale co w tym dziwnego? Widocznie tak to było możliwe. Jakby był możliwy inny czas to by tak zrobili.

bardziej zaskakujące niż dziwne

Myszowata
Myszowata
5.83k2 lata temu

DHL poprostu mnie dobija paczka od 13 czerwca jest w dostarczeniu i dojechac nie mogą 🤦. Najgorsza firma przewozowa w mojej okolisy zawsze z nimi i Fedexem sa problemy. Nie mam juz do nich sily zglaszalam ale nic nie osiagnelam 😳 moja cierpliwosc jest już na cienkiej granicy 😭.

Diancia99
Diancia99
7742 lata temu
Myszowata • 2 lata temu
DHL poprostu mnie dobija paczka od 13 czerwca jest w dostarczeniu i dojechac nie mogą 🤦. Najgorsza firma przewozowa w mojej okolisy zawsze z nimi i Fedexem sa problemy. Nie mam juz do nich sily zglaszalam ale nic nie osiagnelam 😳 moja cierpliwosc jest już na cienkiej granicy 😭.

One Kurier jeszcze gorsza 🫢 pracuje przy wysyłce i One Kurier jest tak leniwy że jak widzi że są tylko dwie paczki to mu się nie chce przyjechać, czeka parę dni aż się nazbiera u nas 😂 a klientowi tydzień nie dowozili paczki bo im się nie chciało i wróciła do nas 🤣

Myszowata
Myszowata
5.83k2 lata temu
Myszowata • 2 lata temu
DHL poprostu mnie dobija paczka od 13 czerwca jest w dostarczeniu i dojechac nie mogą 🤦. Najgorsza firma przewozowa w mojej okolisy zawsze z nimi i Fedexem sa problemy. Nie mam juz do nich sily zglaszalam ale nic nie osiagnelam 😳 moja cierpliwosc jest już na cienkiej granicy 😭.

Diancia99 • 2 lata temu
One Kurier jeszcze gorsza 🫢 pracuje przy wysyłce i One Kurier jest tak leniwy że jak widzi że są tylko dwie paczki to mu się nie chce przyjechać, czeka parę dni aż się nazbiera u nas 😂 a klientowi tydzień nie dowozili paczki bo im się nie chciało i wróciła do nas 🤣

Dhl moja paczke od sprzedawcy odebral 4 czerwca do dzis nie dotarła.

Diancia99
Diancia99
7742 lata temu
Myszowata • 2 lata temu
DHL poprostu mnie dobija paczka od 13 czerwca jest w dostarczeniu i dojechac nie mogą 🤦. Najgorsza firma przewozowa w mojej okolisy zawsze z nimi i Fedexem sa problemy. Nie mam juz do nich sily zglaszalam ale nic nie osiagnelam 😳 moja cierpliwosc jest już na cienkiej granicy 😭.

Diancia99 • 2 lata temu
One Kurier jeszcze gorsza 🫢 pracuje przy wysyłce i One Kurier jest tak leniwy że jak widzi że są tylko dwie paczki to mu się nie chce przyjechać, czeka parę dni aż się nazbiera u nas 😂 a klientowi tydzień nie dowozili paczki bo im się nie chciało i wróciła do nas 🤣

Myszowata • 2 lata temu
Dhl moja paczke od sprzedawcy odebral 4 czerwca do dzis nie dotarła.

Wszędzie się trafiają jakieś mendy i to chyba w każdej firmie kurierskiej 🙃 DPD każda nam paczkę rozwalił że zaczęliśmy myśleć że kurier który przyjeżdża i ciągle narzekać że zaczął je sabotować 😂

Monarea
Monarea
4.24k2 lata temu

Powiem Wam niewiarygodną historię. Ja do tej pory nie wierzę, że to się dzieje. Jak wiecie, a jak nie wiecie to wam powiem, że chodzę na rękach. I na plecach mam dość mocno wyznaczone miejsce gdzie kończy mi się kręgosłup, taki trochę garb trochę nie. Ze względu na swoją niepełnoprawność na moich barkach leży ciężar całego mojego ciała a dłonie to jednocześnie stopy.

Wyobraźcie sobie, że od tygodni napier-dalają mnie łokcie i barki. I zaczęło być coraz gorzej. Jakby jest to wpisane we mnie więc machnęłam ręką.

Od dzisiaj jestem na rozpuszczalnych przeciwbólowych, bo do 17 nie byłam w stanie wyjść z łóżka. Podnieść ręcę do góry? Zapomnij.

Jak się okazuję.. naciągnęłam mięśnie na plecach... ku-rwa jak? Czy jak coś źle skręciłam czy co..

maktao
maktao
7.4k2 lata temu
Monarea • 2 lata temu
Powiem Wam niewiarygodną historię. Ja do tej pory nie wierzę, że to się dzieje. Jak wiecie, a jak nie wiecie to wam powiem, że chodzę na rękach. I na plecach mam dość mocno wyznaczone miejsce gdzie kończy mi się kręgosłup, taki trochę garb trochę nie. Ze względu na swoją niepełnoprawność na moich barkach leży ciężar całego mojego ciała a dłonie to jednocześnie stopy. Wyobraźcie sobie, że od tygodni napier-dalają mnie łokcie i barki. I zaczęło być coraz gorzej. Jakby jest to wpisane we mnie więc machnęłam ręką. Od dzisiaj jestem na rozpuszczalnych przeciwbólowych, bo do 17 nie byłam w stanie wyjść z łóżka. Podnieść ręcę do góry? Zapomnij. Jak się okazuję.. naciągnęłam mięśnie na plecach... ku-rwa jak? Czy jak coś źle skręciłam czy co..

Wszystko jest ze soba połączone, złe chodzenie może zmarszczyć twarz 🙃 odpocznij trochę dziewczyno 🥰

Monarea
Monarea
4.24k2 lata temu
Monarea • 2 lata temu
Powiem Wam niewiarygodną historię. Ja do tej pory nie wierzę, że to się dzieje. Jak wiecie, a jak nie wiecie to wam powiem, że chodzę na rękach. I na plecach mam dość mocno wyznaczone miejsce gdzie kończy mi się kręgosłup, taki trochę garb trochę nie. Ze względu na swoją niepełnoprawność na moich barkach leży ciężar całego mojego ciała a dłonie to jednocześnie stopy. Wyobraźcie sobie, że od tygodni napier-dalają mnie łokcie i barki. I zaczęło być coraz gorzej. Jakby jest to wpisane we mnie więc machnęłam ręką. Od dzisiaj jestem na rozpuszczalnych przeciwbólowych, bo do 17 nie byłam w stanie wyjść z łóżka. Podnieść ręcę do góry? Zapomnij. Jak się okazuję.. naciągnęłam mięśnie na plecach... ku-rwa jak? Czy jak coś źle skręciłam czy co..

maktao • 2 lata temu
Wszystko jest ze soba połączone, złe chodzenie może zmarszczyć twarz 🙃 odpocznij trochę dziewczyno 🥰

Czekaj co? złe chodzenie?

Odpoczywam ile mogę. Ale tu wolontariat w rdd tu wolontariat w kinie tu coś a tam jeszcze coś.

maktao
maktao
7.4k2 lata temu
Monarea • 2 lata temu
Powiem Wam niewiarygodną historię. Ja do tej pory nie wierzę, że to się dzieje. Jak wiecie, a jak nie wiecie to wam powiem, że chodzę na rękach. I na plecach mam dość mocno wyznaczone miejsce gdzie kończy mi się kręgosłup, taki trochę garb trochę nie. Ze względu na swoją niepełnoprawność na moich barkach leży ciężar całego mojego ciała a dłonie to jednocześnie stopy. Wyobraźcie sobie, że od tygodni napier-dalają mnie łokcie i barki. I zaczęło być coraz gorzej. Jakby jest to wpisane we mnie więc machnęłam ręką. Od dzisiaj jestem na rozpuszczalnych przeciwbólowych, bo do 17 nie byłam w stanie wyjść z łóżka. Podnieść ręcę do góry? Zapomnij. Jak się okazuję.. naciągnęłam mięśnie na plecach... ku-rwa jak? Czy jak coś źle skręciłam czy co..

maktao • 2 lata temu
Wszystko jest ze soba połączone, złe chodzenie może zmarszczyć twarz 🙃 odpocznij trochę dziewczyno 🥰

Monarea • 2 lata temu
Czekaj co? złe chodzenie? xD Odpoczywam ile mogę. Ale tu wolontariat w rdd tu wolontariat w kinie tu coś a tam jeszcze coś.

Źle ułożona stopa 😅 i garbienie się… whitepointshoes na instagramie, polecam

Monarea
Monarea
4.24k2 lata temu
Monarea • 2 lata temu
Powiem Wam niewiarygodną historię. Ja do tej pory nie wierzę, że to się dzieje. Jak wiecie, a jak nie wiecie to wam powiem, że chodzę na rękach. I na plecach mam dość mocno wyznaczone miejsce gdzie kończy mi się kręgosłup, taki trochę garb trochę nie. Ze względu na swoją niepełnoprawność na moich barkach leży ciężar całego mojego ciała a dłonie to jednocześnie stopy. Wyobraźcie sobie, że od tygodni napier-dalają mnie łokcie i barki. I zaczęło być coraz gorzej. Jakby jest to wpisane we mnie więc machnęłam ręką. Od dzisiaj jestem na rozpuszczalnych przeciwbólowych, bo do 17 nie byłam w stanie wyjść z łóżka. Podnieść ręcę do góry? Zapomnij. Jak się okazuję.. naciągnęłam mięśnie na plecach... ku-rwa jak? Czy jak coś źle skręciłam czy co..

maktao • 2 lata temu
Wszystko jest ze soba połączone, złe chodzenie może zmarszczyć twarz 🙃 odpocznij trochę dziewczyno 🥰

Monarea • 2 lata temu
Czekaj co? złe chodzenie? xD Odpoczywam ile mogę. Ale tu wolontariat w rdd tu wolontariat w kinie tu coś a tam jeszcze coś.

maktao • 2 lata temu
Źle ułożona stopa 😅 i garbienie się… whitepointshoes na instagramie, polecam

W moim przypadku to ręka nie stopa. Staram się maksymalnie nie garbić i leżeć prosto. Ale nigdy nic nie wiadomo

maktao
maktao
7.4k2 lata temu
Monarea • 2 lata temu
Powiem Wam niewiarygodną historię. Ja do tej pory nie wierzę, że to się dzieje. Jak wiecie, a jak nie wiecie to wam powiem, że chodzę na rękach. I na plecach mam dość mocno wyznaczone miejsce gdzie kończy mi się kręgosłup, taki trochę garb trochę nie. Ze względu na swoją niepełnoprawność na moich barkach leży ciężar całego mojego ciała a dłonie to jednocześnie stopy. Wyobraźcie sobie, że od tygodni napier-dalają mnie łokcie i barki. I zaczęło być coraz gorzej. Jakby jest to wpisane we mnie więc machnęłam ręką. Od dzisiaj jestem na rozpuszczalnych przeciwbólowych, bo do 17 nie byłam w stanie wyjść z łóżka. Podnieść ręcę do góry? Zapomnij. Jak się okazuję.. naciągnęłam mięśnie na plecach... ku-rwa jak? Czy jak coś źle skręciłam czy co..

maktao • 2 lata temu
Wszystko jest ze soba połączone, złe chodzenie może zmarszczyć twarz 🙃 odpocznij trochę dziewczyno 🥰

Monarea • 2 lata temu
Czekaj co? złe chodzenie? xD Odpoczywam ile mogę. Ale tu wolontariat w rdd tu wolontariat w kinie tu coś a tam jeszcze coś.

maktao • 2 lata temu
Źle ułożona stopa 😅 i garbienie się… whitepointshoes na instagramie, polecam

Monarea • 2 lata temu
W moim przypadku to ręka nie stopa. Staram się maksymalnie nie garbić i leżeć prosto. Ale nigdy nic nie wiadomo

A i tak masz to wszystko ze soba połączone

pati2211
pati2211
2.77k2 lata temu
Kamilabea • 2 lata temu
Świetne te nowe reklamy takie na pol strony🥴

ikaa • 2 lata temu
U mnie to samo 🫠

Kamilabea • 2 lata temu
Męczące to i to bardzo

krystyna • 2 lata temu
Na wizażu mam reklamę na całą stronę i nikt się nie czepia. Na innych serwisach też. tak to już jest.

Kamilabea • 2 lata temu
Na innych serwisach nie mam problemu z reklamami. Tutaj tylko co jakiś czas jak wleci jakaś to trudno ją minąć i zasłania pół lub całą stronę

To prawda z tymi reklamami jak nie miałam premium to też mi przeszkadzały No ale cóż, od tego jest ten wątek żeby sobie ponarzekać 😁 chwilami nie które komentarze jak widzę to aż starach coś napisać na forum bo zaraz będzie że wieczne narzekanie...

Szeptucha
Szeptucha
8.81k2 lata temu

Chciałam wydziergać na szydełku chustę ale zamiast iść u góry na prosto to wychodzi mi w literkę V i nie wiem co robię źle 🥸

Diancia99
Diancia99
7742 lata temu
Kamilabea • 2 lata temu
Świetne te nowe reklamy takie na pol strony🥴

ikaa • 2 lata temu
U mnie to samo 🫠

Kamilabea • 2 lata temu
Męczące to i to bardzo

krystyna • 2 lata temu
Na wizażu mam reklamę na całą stronę i nikt się nie czepia. Na innych serwisach też. tak to już jest.

Kamilabea • 2 lata temu
Na innych serwisach nie mam problemu z reklamami. Tutaj tylko co jakiś czas jak wleci jakaś to trudno ją minąć i zasłania pół lub całą stronę

pati2211 • 2 lata temu
To prawda z tymi reklamami jak nie miałam premium to też mi przeszkadzały No ale cóż, od tego jest ten wątek żeby sobie ponarzekać 😁 chwilami nie które komentarze jak widzę to aż starach coś napisać na forum bo zaraz będzie że wieczne narzekanie...

Też tak uważam 🙈 myślałam że można sobie ponarzekać żeby sobie ulżyć a potem żałujesz jak ja dzisiaj 😂

frambuesa
frambuesa
11.66k2 lata temu
Szeptucha • 2 lata temu
Chciałam wydziergać na szydełku chustę ale zamiast iść u góry na prosto to wychodzi mi w literkę V i nie wiem co robię źle 🥸

U mnie jak tak się dzieje przy makramach to znaczy że jest za ścisły splot i trzeba luźniej wiązać może tutaj też 😁😁

Choso
Nieznany profil
4312 lata temu
Kamilabea • 2 lata temu
Świetne te nowe reklamy takie na pol strony🥴

ikaa • 2 lata temu
U mnie to samo 🫠

Kamilabea • 2 lata temu
Męczące to i to bardzo

krystyna • 2 lata temu
Na wizażu mam reklamę na całą stronę i nikt się nie czepia. Na innych serwisach też. tak to już jest.

Kamilabea • 2 lata temu
Na innych serwisach nie mam problemu z reklamami. Tutaj tylko co jakiś czas jak wleci jakaś to trudno ją minąć i zasłania pół lub całą stronę

pati2211 • 2 lata temu
To prawda z tymi reklamami jak nie miałam premium to też mi przeszkadzały No ale cóż, od tego jest ten wątek żeby sobie ponarzekać 😁 chwilami nie które komentarze jak widzę to aż starach coś napisać na forum bo zaraz będzie że wieczne narzekanie...

Diancia99 • 2 lata temu
Też tak uważam 🙈 myślałam że można sobie ponarzekać żeby sobie ulżyć a potem żałujesz jak ja dzisiaj 😂

Ja tam czasami narzekam, ale zawsze staram się to robić w miarę na wesoło I nie żałuję.

Heylovely
Nieznany profil
8.18k2 lata temu
Kamilabea • 2 lata temu
Świetne te nowe reklamy takie na pol strony🥴

ikaa • 2 lata temu
U mnie to samo 🫠

Kamilabea • 2 lata temu
Męczące to i to bardzo

krystyna • 2 lata temu
Na wizażu mam reklamę na całą stronę i nikt się nie czepia. Na innych serwisach też. tak to już jest.

Kamilabea • 2 lata temu
Na innych serwisach nie mam problemu z reklamami. Tutaj tylko co jakiś czas jak wleci jakaś to trudno ją minąć i zasłania pół lub całą stronę

pati2211 • 2 lata temu
To prawda z tymi reklamami jak nie miałam premium to też mi przeszkadzały No ale cóż, od tego jest ten wątek żeby sobie ponarzekać 😁 chwilami nie które komentarze jak widzę to aż starach coś napisać na forum bo zaraz będzie że wieczne narzekanie...

Można włączyć Adblocka, polecam bo na większości stron się przydaje.

1 2643 2644 2645 2911
albo dołącz do nas i udzielaj się na forum.