Kulturalne narzekanie na rzeczywistość! Uwaga - zawiera offtopy!

Strona 2265 / 2911

Szeptucha
Szeptucha
8.81k3 lata temu
maya15 • 3 lata temu
Nasza kotka dalej nie wróciła, już dostaje na głowę co się z nią dzieje 😭

Mojej szwagierki kot kiedyś uciekł na tydzień, mieszkali przy ruchliwej ulicy i się znalazł i dalej z nimi mieszka 😉 także jeszcze jest nadzieja, że wróci ❤️

maya15
maya15
1.11k3 lata temu
maya15 • 3 lata temu
Nasza kotka dalej nie wróciła, już dostaje na głowę co się z nią dzieje 😭

Myszowata • 3 lata temu
Moj 2 razy ucie za pierwszym razem nie bylo go 3 dni za drugim 8 zrospaczona porozsylalam posty o zaginieciu i zrezygnowana już siedzialam na schotach a tu nagle Maniek wychudzony biegnie i płacze_miałczy) . Wydaje mi sie ze ktos go sobie poprostu zabral bo mieszkamy kolo ruchliwej drogi i pozatym damskimi perfumami mocno pachniał. U weterynarza okazalo sie ze tylko niedozywiony ale zadbany wiec cos musi w tym być. Teraz wyprowadzam go na szelkach tylko z racji ze czesto biegaja zdziczale psy(mieszkamy 600m od lasu). Wiem co czujesz to czlonek rodziny jest jednak i jak nie wraca poprostu się martwimy😭

Luna nam już raz uciekła ale wróciła rano, odrazu kupiliśmy jej gps do szelek, ale jak na złość wczoraj mąż jak chciał ją wyśledzić to się okazało ze się rozładował 😭 boje się ze ją ktoś zabrał bo to 3 letni kot syjamski, a jest bardzo malutka jak na ten wiek, wszyscy się nią zachwycają jak ją widza wiec jest duża szansa ze ktoś ją zabrał 😩 najbardziej się boje czy jej ktoś krzywdy nie zrobi

Myszowata
Myszowata
5.83k3 lata temu
maya15 • 3 lata temu
Nasza kotka dalej nie wróciła, już dostaje na głowę co się z nią dzieje 😭

Myszowata • 3 lata temu
Moj 2 razy ucie za pierwszym razem nie bylo go 3 dni za drugim 8 zrospaczona porozsylalam posty o zaginieciu i zrezygnowana już siedzialam na schotach a tu nagle Maniek wychudzony biegnie i płacze_miałczy) . Wydaje mi sie ze ktos go sobie poprostu zabral bo mieszkamy kolo ruchliwej drogi i pozatym damskimi perfumami mocno pachniał. U weterynarza okazalo sie ze tylko niedozywiony ale zadbany wiec cos musi w tym być. Teraz wyprowadzam go na szelkach tylko z racji ze czesto biegaja zdziczale psy(mieszkamy 600m od lasu). Wiem co czujesz to czlonek rodziny jest jednak i jak nie wraca poprostu się martwimy😭

maya15 • 3 lata temu
Luna nam już raz uciekła ale wróciła rano, odrazu kupiliśmy jej gps do szelek, ale jak na złość wczoraj mąż jak chciał ją wyśledzić to się okazało ze się rozładował 😭 boje się ze ją ktoś zabrał bo to 3 letni kot syjamski, a jest bardzo malutka jak na ten wiek, wszyscy się nią zachwycają jak ją widza wiec jest duża szansa ze ktoś ją zabrał 😩 najbardziej się boje czy jej ktoś krzywdy nie zrobi

Mój też chodzil z gps ale niestety u mnie srednio to dzialalo za duze zaklucenia i czesto sygnał gubil szczegolnie w lesie 🤦. Mam nadzieje że się znajdzie i że nikt jej nic zlego nie zrobi .

unreallove
Nieznany profil
15.71k3 lata temu

Wczoraj zaczęło mnie mega kłóć i piec w klatce piersiowej, pół nocki miałam z głowy bo tak bardzo bolało i gorączki dostałam też w nocy.. Dzisiaj od rana odczuwam pieczenie w klatce i jestem taka słaba, idę dziś do lekarza, ale zapewne i tak powie ze nic nie widzi.. Do tego ogromnie bolą mnie plecy w okolicy łopatek 😢.

Myszowata
Myszowata
5.83k3 lata temu
Nieznany profil • 3 lata temu
Wczoraj zaczęło mnie mega kłóć i piec w klatce piersiowej, pół nocki miałam z głowy bo tak bardzo bolało i gorączki dostałam też w nocy.. Dzisiaj od rana odczuwam pieczenie w klatce i jestem taka słaba, idę dziś do lekarza, ale zapewne i tak powie ze nic nie widzi.. Do tego ogromnie bolą mnie plecy w okolicy łopatek 😢.

Kurcze nie fajniemam nadzieje że Cię przebadaja a nie sprawia bo roznie bywa z nasz służba zdrowia niestety

Myszowata
Myszowata
5.83k3 lata temu

Niecierpie burzy a nadchodzi

unreallove
Nieznany profil
15.71k3 lata temu
Nieznany profil • 3 lata temu
Wczoraj zaczęło mnie mega kłóć i piec w klatce piersiowej, pół nocki miałam z głowy bo tak bardzo bolało i gorączki dostałam też w nocy.. Dzisiaj od rana odczuwam pieczenie w klatce i jestem taka słaba, idę dziś do lekarza, ale zapewne i tak powie ze nic nie widzi.. Do tego ogromnie bolą mnie plecy w okolicy łopatek 😢.

Myszowata • 3 lata temu
Kurcze nie fajniemam nadzieje że Cię przebadaja a nie sprawia bo roznie bywa z nasz służba zdrowia niestety :(

No jeśli wgl się uda załatwić wizytę na dziś.. Nie chce czekać do jutra bo cały czas czuje ból w klatce, do tego czujeze rośnie mi znowu gorączka a jestem poza domem i to jeszcze samochodem.. 🤦

NowWhat
NowWhat
7.95k3 lata temu

Od kilku dni boli mnie bark, nie mam pojęcia od czego 🤨

Szeptucha
Szeptucha
8.81k3 lata temu

Dziś w końcu trochę pokropiło nad ranem. Normalnie tego nie robię, ale jestem przesądna i zabiłam wielkiego pająka, który chodził nam po pokoju, oby to sprowadziło jutro deszcz 🫣

basiek86
basiek86
5723 lata temu
Nieznany profil • 3 lata temu
Wczoraj zaczęło mnie mega kłóć i piec w klatce piersiowej, pół nocki miałam z głowy bo tak bardzo bolało i gorączki dostałam też w nocy.. Dzisiaj od rana odczuwam pieczenie w klatce i jestem taka słaba, idę dziś do lekarza, ale zapewne i tak powie ze nic nie widzi.. Do tego ogromnie bolą mnie plecy w okolicy łopatek 😢.

Myszowata • 3 lata temu
Kurcze nie fajniemam nadzieje że Cię przebadaja a nie sprawia bo roznie bywa z nasz służba zdrowia niestety :(

Nieznany profil • 3 lata temu
No jeśli wgl się uda załatwić wizytę na dziś.. Nie chce czekać do jutra bo cały czas czuje ból w klatce, do tego czujeze rośnie mi znowu gorączka a jestem poza domem i to jeszcze samochodem.. 🤦

Trzymam kciuki, żeby Ci się udało dziś dostać do lekarza. 😘

unreallove
Nieznany profil
15.71k3 lata temu
Nieznany profil • 3 lata temu
Wczoraj zaczęło mnie mega kłóć i piec w klatce piersiowej, pół nocki miałam z głowy bo tak bardzo bolało i gorączki dostałam też w nocy.. Dzisiaj od rana odczuwam pieczenie w klatce i jestem taka słaba, idę dziś do lekarza, ale zapewne i tak powie ze nic nie widzi.. Do tego ogromnie bolą mnie plecy w okolicy łopatek 😢.

Myszowata • 3 lata temu
Kurcze nie fajniemam nadzieje że Cię przebadaja a nie sprawia bo roznie bywa z nasz służba zdrowia niestety :(

Nieznany profil • 3 lata temu
No jeśli wgl się uda załatwić wizytę na dziś.. Nie chce czekać do jutra bo cały czas czuje ból w klatce, do tego czujeze rośnie mi znowu gorączka a jestem poza domem i to jeszcze samochodem.. 🤦

basiek86 • 3 lata temu
Trzymam kciuki, żeby Ci się udało dziś dostać do lekarza. 😘

Dziękuję, udało, ale czekam drugi raz w kolejce z wynikami z ekg 🤦

basiek86
basiek86
5723 lata temu
Nieznany profil • 3 lata temu
Wczoraj zaczęło mnie mega kłóć i piec w klatce piersiowej, pół nocki miałam z głowy bo tak bardzo bolało i gorączki dostałam też w nocy.. Dzisiaj od rana odczuwam pieczenie w klatce i jestem taka słaba, idę dziś do lekarza, ale zapewne i tak powie ze nic nie widzi.. Do tego ogromnie bolą mnie plecy w okolicy łopatek 😢.

Myszowata • 3 lata temu
Kurcze nie fajniemam nadzieje że Cię przebadaja a nie sprawia bo roznie bywa z nasz służba zdrowia niestety :(

Nieznany profil • 3 lata temu
No jeśli wgl się uda załatwić wizytę na dziś.. Nie chce czekać do jutra bo cały czas czuje ból w klatce, do tego czujeze rośnie mi znowu gorączka a jestem poza domem i to jeszcze samochodem.. 🤦

basiek86 • 3 lata temu
Trzymam kciuki, żeby Ci się udało dziś dostać do lekarza. 😘

Nieznany profil • 3 lata temu
Dziękuję, udało, ale czekam drugi raz w kolejce z wynikami z ekg 🤦

Oby wszystko było dobrze i przestało Cię już boleć...

kpoperka
kpoperka
3.96k3 lata temu
NowWhat • 3 lata temu
Od kilku dni boli mnie bark, nie mam pojęcia od czego 🤨

Moze cię przewiało?

kpoperka
kpoperka
3.96k3 lata temu

Mój insta chyba całkowice padnie. Zasięgi równaja się bliżej zero 😭😭😭

Anja174
Anja174
1.01k3 lata temu

Dzisiejszy dzień mnie przeorał… końcówki roku szkolnego to jakaś masakra. Sprawozdania, mnóstwo papierologii, rady. Siedziałam dzisiaj w pracy od 8 do 18.. już nawet mi się obiadu nie chciał jeść jak do domu wróciłam

Alicja95
Alicja95
4.92k3 lata temu

Od rana ciężki dzień przez okres (pierwszy dzień), a teraz jeszcze informacja, że wujek zmarł

Kamilabea
Kamilabea
8.52k3 lata temu

Kurcze chyba drukarka mi zdechła całkowicie. Mam do wydrukowania około 10 stron. Na poczcie to koszt 15 złotych aż 🙆🏼‍♀️

Adaaa84
Adaaa84
3.04k3 lata temu

Ostatnio mnie okropnie boli nad łopatką z prawej strony. Czuje, że to przez prace bo ostatnio zajęłam stanowisko siedzące i mam takie malutkie części do składania i siedzę nachylona do przodu, żeby dobrze widzieć co robię inaczej się nie da.. Wysiądzie mi kręgosłup przez to wszystko 😔

ksanaru
ksanaru
17.66k3 lata temu

Moje ostatnie 3 dni to jest taka sinusoida nastroju, nie pamiętam kiedy ostatnio musiałam robić cokolwiek na takich obrotach. Za każdym razem jak dzieje się coś dobrego, to coś innego mnie musi kopnąć w kostke. Ale nie ma tego złego, mam nadzieję że efekt finalny będzie tego warty i że po drodze mój organizm nie powie stop. 🤞

OrzechOwa235
OrzechOwa235
4.54k3 lata temu
Nieznany profil • 3 lata temu
Wczoraj zaczęło mnie mega kłóć i piec w klatce piersiowej, pół nocki miałam z głowy bo tak bardzo bolało i gorączki dostałam też w nocy.. Dzisiaj od rana odczuwam pieczenie w klatce i jestem taka słaba, idę dziś do lekarza, ale zapewne i tak powie ze nic nie widzi.. Do tego ogromnie bolą mnie plecy w okolicy łopatek 😢.

Trzymam kciuki żeby było dobrze ❤️
mnie często kłuje w klatce od żołądka

1 2264 2265 2266 2911
albo dołącz do nas i udzielaj się na forum.