moniqueee

baza proteinowa

stan moich paznokci jest krytyczny, a odżywki już nie dają rady. Dlatego czas na bazę proteinową - znalazłam je m.in. w NeoNail, Semilacu czy Indigo, ale nie wiem która jest najlepsza. Fajnie jakby od razu dawała jakiś kolor, chociaż wiem że to raczej niemożliwe. Zależy mi na wzmocnieniu paznokci i zapuszczeniu ich.

monikove

Up

Kamirai

Ojoj, nawet nie słyszałam o czymś takim! Up

ralpf

Ja bardzo polecam bazę z Indigo, jest tak mocna, że spokojnie nadbudujesz nią paznokieć - budując krzywą C, do tego nie trzeba jej ściągać do końca, a uzupełniać - ściągnąć dopiero po 3 razie. Paznokcie rosną na niej rewelacyjnie!

Monarea

Indigo Cudo w małej butelce

moniqueee
ralpf • 2 lata temu
Ja bardzo polecam bazę z Indigo, jest tak mocna, że spokojnie nadbudujesz nią paznokieć - budując krzywą C, do tego nie trzeba jej ściągać do końca, a uzupełniać - ściągnąć dopiero po 3 razie. Paznokcie rosną na niej rewelacyjnie! :serce:

super, dziękuję bardzo za opinię. ❤ nie ukrywam że to był mój nr 1, bo opinie miAł najlepsze.

moniqueee
Monarea • 2 lata temu
Indigo :serce: Cudo w małej butelce :serce:

Dziękuję za opinię ❤

Fabuleux

Indigo Zawsze mam robione paznokcie z wykorzystaniem tej bazy i jestem zachwycona

Chloreek

Długo stosowałam semillaca, ale ostatanio dostałam indigo i po kilku użyciach już nigdy nie wrócę do innych baz proteinowych bardzo polecam, dodam ze jestem samoukiem i robie paznokcie tylko sobie. I mega fajnie się sprawdza

TheDream

Moja kosmetyczka używała Indigo i miałam po niej naprawdę mocne paznokcie. Później zaczęłam robić paznokcie w domu i mam zamiar do niej wrócić, ponieważ są dużo słabsze niż dawniej

moniqueee

Czyli jednogłośnie wygrywa Indigo. Dziękuję bardzo 💅❤

babsi

Mam bazę proteinową Indigo, którą bardzo polecam, a ostatnio skusilam się na bazę mineralną Indigo, która również jest mocna, a w dodatku ma piękny kolor.

moniqueee
babsi • 2 lata temu
Mam bazę proteinową Indigo, którą bardzo polecam, a ostatnio skusilam się na bazę mineralną Indigo, która również jest mocna, a w dodatku ma piękny kolor. :kwiatek:

Jej, to jest TO czego szukałam. Baza, która wyleczy paznokcie i jednocześnie nada kolor. ❤ zastanowię się nad nią! Dziękuję za opinię

ralpf
babsi • 2 lata temu
Mam bazę proteinową Indigo, którą bardzo polecam, a ostatnio skusilam się na bazę mineralną Indigo, która również jest mocna, a w dodatku ma piękny kolor. :kwiatek:

moniqueee • 2 lata temu
Jej, to jest TO czego szukałam. Baza, która wyleczy paznokcie i jednocześnie nada kolor. ❤ zastanowię się nad nią! Dziękuję za opinię :*

Pragnę zaznaczyć, że baza mineralna nie jest tak odżywcza jak baza proteinowa w Indigo, ale mineralną polecam bardzo. To baza 3w1 - do tego kilka dni temu powstały 2 nowe kolorki, Delikates i Wake up no make up - mają w sobie drobinki złota i srebra. Sama dziś skusiłam się na Delikates.

My nadbudowujemy, oraz odżywiamy paznokcie w Indigo, bazą proteinową, więc ją polecam bardziej, jeżeli wymagasz super efektów i odżywienia.

Ageczii

Cieszę się, że wpadłam na ten wątek ❤️ potrzebuje takiej bazy.

Martina94

Ja miałam z Indigo Super produkt. Można wzmocnić paznokcie i zbudować piękną krzywą C

1

Przepraszamy, ten temat został zamknięty.