Walka z łupieżem - Pomocy :(

GlamRock

Kochane ręce już mi opadają. Mam piękne, gęste i grube włosy, ale duży problem ze skórą głowy. Kilka miesięcy temu znów powrócił problem z łupieżem i nie potrafię się go pozbyć, próbowałam już przeróżnych szamponów przeciwłupieżowych i nic. Ostatnim razem gdy walczyłam z łupieżem pomógł szampon od dermatologa z cynkiem i cynk w tabletkach, ale tym razem taki zestaw nie działa
Słyszałam, że naturalne szampony w kostce np. firmy 4szpaki mogą pomóc, ale sama już nie wiem
Znacie jakieś sposoby, które mogą pomóc? Mam włosy ciemne, więc łupież mocno widać A do tego to swędzenie, nie do wytrzymania.

bow90

Ja mam też problem z łupieżem. Gdy tylko użyję coś z Sls/Sles zaraz mam łupież. Czasem jak szampon używam za długo to jest to samo. Ja stosuje szampony z aloesem one najbardziej koją moja skórę głowy. Obecnie stosuje szampon Ecolab uspokajający do wrażliwej skóry głowy. W razie nawet łupieżu stosuje szampon przeciwlupiezowy Isana. Ma on identyczne działanie co Nizoral. Wystarczy 3-4 umycia i problem z głowy. Potem go odstawiam bo toszampon z Sls więc po czasie szkodzi nie pomaga. I czasami peelinguje skórę głowy też to pomaga.

1 2

albo założ konto i udzielaj się na forum.