jak zrobic takie sombre?

agaciorex

Koleżanka ma naturalne ciemne włosy, rozjaśniane do blondu. Chce mieć ombre- ciemne czyli naturlne przy czubku głowy i reszta brąz. Ktoś podpowie jak to ogarnąć? Nie mogę nałożyć farby na całe, a później na końcówki, bo mi nie chwyci kolor.

Agnus

ale Ty czy koleżanka?

jojoan
Agnus • 3 lata temu
ale Ty czy koleżanka? :D

Chyba robi koleżance jeśli dobrze zrozumiałam

aporanek

Może po prostu nałóż farbę na całe i poczekaj aż jej naturalny kolor odrośnie? O ile o taki efekt jej chodzi

gosche

Najlepsza rada - nie bierz się za coś na czym się nie znasz ewentualnie - na yt jest duzo filmów instruktażowych

Allexa32

Ja bym nie ryzykowała i poszła do fryzjera po prostu

kamilja
Allexa32 • 3 lata temu
Ja bym nie ryzykowała i poszła do fryzjera po prostu :P

też bym się nie podjęła samodzielnego farbowania w takiej sytuacji

alex

Jak zrobisz coś źle, a jest duże prawdopodobieństwo, to będzie na Ciebie wściekła :/ Jeśli fryzjerka by zrobiła źle to przynajmniej by narzekała na fryzjerkę Nie brałabym się za coś takiego, na prawdę wątpliwe, że wyjdzie tak, jak ona tego chce Nie wątpię w Twoje szczere chęci, ale duże ryzyko jest, ja bym się bała tak. Z blondem jest różnie, jak potrzymacie farbę za długo i będzie za ciemna?

jusstinkaa

to ja powtórzę, że lepiej się za to nie brać i po prostu najlepiej jakby Twoja koleżanka poszła do fryzjera, bo w takiej sytuacji bardzo możliwe, że coś pójdzie nie tak, a wtedy koleżanka będzie niezadowolona, a może nawet zła na Ciebie, a Ty będziesz czuła się winna. Moja znajoma załatwiła sobie włosy przez takie samodzielne farbowanie z pomocą swojej siostry, że od ponad roku męczy się żeby wrócić do brązowych włosów, a ciągle jej wychodzą rude

kingusykes

Lepiej nie eksperymentuj, bo jeszcze zepsujesz koleżance włosy

Mylady

Hej Więc tak jak koleżanki piszą wyżej nie eksperymentuj. Dlaczego? Włosy mogą wyjść rudę-tak,to prawda uczę się do zawodu fryzjera,wiem coś o tym. Co w takiej sytuacji? Powiem jak to robię w salonie.
Na odrosty tak 6-7 cm należy nałożyć farbę w kolorze naturalnym co włosy albo ton ciemniejszy, oczywiście zakryje blond,następnie każde pasmo od tyłu głowy się tapiruje i znów nakłada się farbę w jaśniejszym odcieniu brązu.Następnie zostawiasz farbę na włosach na 30min i spłukujesz. Uwaga!- farbę trzeba kontrolować i szczerze? Jeśli wykonasz to nieumiejętnie będą prześwity,nierówności. Farby drogeryjne nie dokońca mogą pokryć włosy i co jeszcze,nigdy nie wiesz jaki wyjdzie odcień.

1

albo założ konto i udzielaj się na forum.