Polinaa

mleko modyfikowane dla noworodka

Cześć,
czy któraś z was miała problem z pokarmem po porodzie? Nie było go, bądź było bardzo niewiele. Mam taki problem, że za miesiąc przyjdzie moja pociecha na świat, a pokarmu nie ma, piersi wgl nie u rosły od początku ciąży. Jak mogę wybrać najlepsze Mleko dla dziecka do szpitala? Proszę o poradę jeżeli ktoś był w takiej samej sytuacji 😊

sailor

Ja prawie w ogóle nie miałam. Cały czas karmiłam Bebiko i Młoda nie miała żadnych kolek i prawidłowo rosła. Moja mama też mnie karmiła Bebiko.

Kicia124

Myślę, że jeszcze nie ma się co martwić jeszcze za wcześnie byś miała pokarm ,on przyjdzie dopiero po porodzie . Na początku jest sama siara ,ale gdy przystawisz dziecko do piersi to proces laktacji zacznie się pobudzać. Kup sobie już szybciej herbatki na laktację . Też po urodzeniu miałam mało pokarmu sama siara bałam się, że nie będę miała, zaczęłam pić herbatki i przystawiać dziecko i potem miałam pokarmu ,aż za dużo. Musisz uzbroić się w cierpliwość, nie martw się na zapas . A jeśli nie będziesz miała pokarmu lub będziesz miała jego za mało to w szpitalu mają mleka i sami podadzą je dziecku . A po wyjściu jeśli nie będziesz miała pokarmu ,zawsze możesz kupić mleko z apteki .

Jasia

Nic się nie martw. Mleko będzie po porodzie. W szpitalu mają swoje i jak by co to podadzą. Ja miałam problem z karmieniem i oba dzieciaki miałam na Bebilonie. Ale nie nastawiaj się absolutnie, że nie będziesz mieć pokarmu, to się naprawdę rzadko zdarza. Polecam herbatki z Rossmanna, dużo cierpliwości i dobry laktator (który dla odmiany możesz spakować do szpitala, bo zazwyczaj mają do wypożyczenia ale lepiej mieć swój).

Polinaa
Kicia124 • 1 miesiąc temu
Myślę, że jeszcze nie ma się co martwić jeszcze za wcześnie byś miała pokarm ,on przyjdzie dopiero po porodzie . Na początku jest sama siara ,ale gdy przystawisz dziecko do piersi to proces laktacji zacznie się pobudzać. Kup sobie już szybciej herbatki na laktację . Też po urodzeniu miałam mało pokarmu sama siara bałam się, że nie będę miała, zaczęłam pić herbatki i przystawiać dziecko i potem miałam pokarmu ,aż za dużo. Musisz uzbroić się w cierpliwość, nie martw się na zapas . A jeśli nie będziesz miała pokarmu lub będziesz miała jego za mało to w szpitalu mają mleka i sami podadzą je dziecku . A po wyjściu jeśli nie będziesz miała pokarmu ,zawsze możesz kupić mleko z apteki . :)

Super, dziękuję za radę 🥰 Już się martwiłam przez brak wzrostu piersi. Od początku ciąży nic się nie zmieniły stąd moje obawy.

Polinaa
sailor • 1 miesiąc temu
Ja prawie w ogóle nie miałam. Cały czas karmiłam Bebiko i Młoda nie miała żadnych kolek i prawidłowo rosła. Moja mama też mnie karmiła Bebiko.

Super, dziękuję za radę 🥰

Dar28

Też bym się narazie nie stresowała, ja w obu przypadkach miałam pokarm dopiero po porodzie ale my przerabialismy enfamil to córka strasznie po nim ulewala i stanelo na Bebilonie pamietam ze 2 była z opcją w saszetkach tak więc nie musieliśmy kupować odrazu całego opakowania a chłopcy pili bebilon pepti wszystkiego dobrego ) pozdrawiam

1

albo założ konto i udzielaj się na forum.