Make up & no make up!

Nelsonek26

Dziewczyny uważacie się za ładniejsze po zrobieniu makijażu? Ja myślę że u mnie zależy to od dnia, czasem bez tzw tapety na twarzy wyglądam spoko a czasem nawet makijaż nie pomaga... Pokażecie się?

Make up & no make up! Make up & no make up!
kngslk

Ja lubię siebie i tak i tak Często chodzę bez makijażu, nie mam z tym problemu. Czasem mam ochotę też się odstrzelić z mocnym okiem, kreskami i intensywną szminką . U mnie nie ma na to reguły

dfbsx

Jestem leniwa. Bardzo leniwa i cenię sobie wyższość spania nad czymkolwiek Ostatnio maluję się jakoś raz w tygodniu, jak mam "większe" wyjście do większego miasta też mi się zdarzy, ale nie mam problemu wyjść z domu bez makijażu. Nauczyłam się z tym żyć. Chociaż przyznam, że uwielbiam się malować, poniekąd jest to moje hobby.

Nelsonek26
kngslk • 1 miesiąc temu
Ja lubię siebie i tak i tak :) Często chodzę bez makijażu, nie mam z tym problemu. Czasem mam ochotę też się odstrzelić z mocnym okiem, kreskami i intensywną szminką :D. U mnie nie ma na to reguły :)

Też lubię czasem zaszaleć, ale moje siostry i znajome uważają, że moje szaleństwo to dla nich makijaż codzienny 🤣🤣

Nelsonek26
dfbsx • 1 miesiąc temu
Jestem leniwa. Bardzo leniwa i cenię sobie wyższość spania nad czymkolwiek xD Ostatnio maluję się jakoś raz w tygodniu, jak mam "większe" wyjście do większego miasta też mi się zdarzy, ale nie mam problemu wyjść z domu bez makijażu. Nauczyłam się z tym żyć. Chociaż przyznam, że uwielbiam się malować, poniekąd jest to moje hobby.

Też tak mam, do siebie do miasta bez makijażu, większe wyjście ok 👌

Fabuleux

No ja to nie tak, że siebie nie lubię bez makijażu ale blizny potrądzikowe robią swoje i gdy się pomaluje zyskuje większą pewność siebie Nie mam ogl problemu z wyjściem z domu bez ale jak mogę to wole go zrobić by czuć się no lepiej.

GlamRock

U mnie podobnie jak u @Fabuleux , nie mam problemu by pokazać się bez makijażu, pomimo, że przez ostatnie miesiące kondycja mojej skóry się pogorszyła, to bez makijażu z domu bez problemu wyjdę. Często nawet do pracy, choć nie ukrywam lubię się w bardziej wyrazistej, choć nadal delikatnej i minimalistycznej wersji siebie
Tutaj porównanie z przed 3 lat Dużo się nie zmieniło
https://dresscloud.pl/cloud/makeup/na-co-dzien/437406-makeup-na-co-dzien-eveline/

1

albo założ konto i udzielaj się na forum.