
Hot?
Zastanawiam się nad kupnem tych bucików (zdjęcie od sprzedającej na vinted). Kolor pasuje idealnie do sukienki którą kupiłam na wesele i bardzo mi się podobają. Chciałam zapytac co o nich sądzicie i do dziewczyn które maja takie niezwykłe koturny: czy są wygodne?


kolo faktycznie super ale nawet jakby byly mega wygodne to nie kupilabym takich

Mi się strasznie podobają, są takie nietypowe. Do tego piękny kolor. Ale mi też się wydaje, że szybko straciłabym w nich zęby... Nigdy nie nosiłam, więc nie wiem, ale sądzę, że podbicie strasznie będzie boleć

buty ogólnie ładne, z tego co słyszałam to są wygodne ale ja sama nie wyobrażam sobie w takich chodzic a co dopiero tańczyc na weselu a jeszcze jak podpity wujaszek poprosi Cię do tańca i zacznie obracac we wszystkie strony to nie wesoło

oprócz koloru to nic mi się w nich nie podoba. na pewno nie są zbyt wygodne i za duży nacisk skupia się na podbiciu - chwilę w nich potańczysz i stopą nie ruszysz. w dodatku nie ufałabym "podróbkom" jakiegoś nowego wzoru (swoją drogą, nie wiem, kto taki kształt buta wymyślił), ponieważ mogą być źle wyważone.
jeśli Tobie się podobają to kup - może akurat dla Ciebie będą wygodne.

Kolor ładny,ale fason do mnie nie przemawia Nie przepadam za tymi wymyślnymi koturnami

Kolor bardzo ładny, ale dla mnie to nie są zbyt dobre buty. Po pierwsze chyba bym nie umiała w nich chodzić, a po drugie nie lubię butów na koturnie.

Faktycznie, kolor piękny, ale widziałam wczoraj na weselu dziewczynę, która bardzo się męczyła w podobnych