bow90
bow90
5.51k1 miesiąc temu

Sinsay różowa jeansowa kurtka szukam

Dziewczyny czy w Waszych Sinsay jest ta kurtka? Na stronie jest w nowościach od kilku miesięcy i nadal nie wskoczyła do zakupu online. Stacjonarnie u mnie mają w systemie jeden rozmiar tej kurtki ale podobno lezy w kartonach na zapleczu no cyrk . Czy u Was jest w sklepach? Czy po prostu masowo ją wykupują? Poluję na nią już mega długo.

Sinsay różowa jeansowa kurtka szukam Sinsay różowa jeansowa kurtka szukam
monikove
monikove
3.99k1 miesiąc temu

Byłam ostatnio w dwóch sklepach i w ogóle jej nie widziałam. Mama sobię upatrzyła bluzkę i też szukałam nie znalazłam na szczęście udało mi się ją zamówić właśnie online.

Brill
Brill
4.51k1 miesiąc temu

Może tak szybko wykupują online? Ja tak czatowałam na doniczki i zaraz po powiadomieniu o dostępności nie było po nich śladu 😅. Jak będę w Sinsay to zerknę czy jest 😊

ViolaM
ViolaM
401 miesiąc temu

U mnie jedna biedna sztuka XXL 🥴

Sinsay różowa jeansowa kurtka szukam
Dalencia
Dalencia
2141 miesiąc temu

Nie wiem... Nie zwracałam uwagi

Dalencia
Dalencia
2141 miesiąc temu

Ale jak znajdę to napiszę

Dalencia
Dalencia
2141 miesiąc temu

Ładna to ludzie biorą ale z tym zapleczem to serio cyrk

bow90
bow90
5.51k1 miesiąc temu
ViolaM • 1 miesiąc temu
U mnie jedna biedna sztuka XXL 🥴

Czyli są w sklepach a ludzie wykupują 🤣

bow90
bow90
5.51k1 miesiąc temu
Brill • 1 miesiąc temu
Może tak szybko wykupują online? Ja tak czatowałam na doniczki i zaraz po powiadomieniu o dostępności nie było po nich śladu 😅. Jak będę w Sinsay to zerknę czy jest 😊

One mają napis na stronie wkrótce ale niby są na sklepach a poluje na L 😻😻

Brill
Brill
4.51k1 miesiąc temu
Brill • 1 miesiąc temu
Może tak szybko wykupują online? Ja tak czatowałam na doniczki i zaraz po powiadomieniu o dostępności nie było po nich śladu 😅. Jak będę w Sinsay to zerknę czy jest 😊

bow90 • 1 miesiąc temu
One mają napis na stronie wkrótce ale niby są na sklepach a poluje na L 😻😻

a oki. Może w sobotę będę w sinsay to zerknę jak już byś ją zgarnęła to daj znać w wątku

bow90
bow90
5.51k1 miesiąc temu
Brill • 1 miesiąc temu
Może tak szybko wykupują online? Ja tak czatowałam na doniczki i zaraz po powiadomieniu o dostępności nie było po nich śladu 😅. Jak będę w Sinsay to zerknę czy jest 😊

bow90 • 1 miesiąc temu
One mają napis na stronie wkrótce ale niby są na sklepach a poluje na L 😻😻

Brill • 1 miesiąc temu
a oki. Może w sobotę będę w sinsay to zerknę jak już byś ją zgarnęła to daj znać w wątku :D

oki dzięki wielkie

monikove
monikove
3.99k1 miesiąc temu
Brill • 1 miesiąc temu
Może tak szybko wykupują online? Ja tak czatowałam na doniczki i zaraz po powiadomieniu o dostępności nie było po nich śladu 😅. Jak będę w Sinsay to zerknę czy jest 😊

bow90 • 1 miesiąc temu
One mają napis na stronie wkrótce ale niby są na sklepach a poluje na L 😻😻

Jak będę odbierać zamówienie to mogę zapytać 🤗

bow90
bow90
5.51k1 miesiąc temu
Brill • 1 miesiąc temu
Może tak szybko wykupują online? Ja tak czatowałam na doniczki i zaraz po powiadomieniu o dostępności nie było po nich śladu 😅. Jak będę w Sinsay to zerknę czy jest 😊

bow90 • 1 miesiąc temu
One mają napis na stronie wkrótce ale niby są na sklepach a poluje na L 😻😻

monikove • 1 miesiąc temu
Jak będę odbierać zamówienie to mogę zapytać 🤗

Poproszę Bo u mnie dalej brak

Brill
Brill
4.51k1 miesiąc temu

Byłam dzisiaj ale nie było tej kurtki, żadnego rozmiaru 😔

monikove
monikove
3.99k1 miesiąc temu

Byłam dzisiaj i były,ale rozmiar M i XL. Nie było żadnej S i L.

bow90
bow90
5.51k1 miesiąc temu

Zamykam wątek kurteczka znaleziona koleżanka kupiła mi w innym mieście Dzięki za pomoc

Niestety nie możesz się już wypowiedzieć w tym temacie, ponieważ został zamknięty.