drukarka atramentowa czy laserowa?

francescaa

Zmęczyło mnie latanie z każdą głupią kartką do wydrukowania do punktu ksero, a że w najbliższym czasie będę miała tego sporo do wydrukowania, to postanowiłam kupić drukarkę. Pytanie jaką: atramentową czy laserową? Co lepiej się sprawdza w domowym użytkowaniu, jeśli dziennie drukuję 4-5 stron. Druk czarno-biały, nie zależy mi na kolorze, z kolorem to mogę iść do punktu ksero. Możecie polecić jakiś konkretny model? Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Mój budżet to maksymalnie 500 zł.
Z góry dzięki za odpowiedzi.

Cormi

Ja posiadam laserową proszkową drukarkę Phaser 3020 i polecam z całego serca!
Kosztuje ok 200-300 zł, świetnie mi się sprawdza (a użytkuję ją bardzo intensywnie po studencku od 2 lat ), mega tanio można uzupełnić tusz - brat kupił mi proszek uzupełniający za śmieszne pieniądze, ok 20 zł na allegro i przy zużywaniu 1 ryzy papieru na semestr spokojnie wystarczy mi tego tuszu na następne 3-4 lata... Więc mega tania i świetnie działająca drukarka!

Sonrisaa

Ja mam Hp b110 i także gorąco polecam. Ona posiada skaner, a na studenckie warunki to jak dla mnie niezbędnik. Kosztuje kolo 350 zł, a możesz na niej drukować bez kabla, z kazdego urządzenia, z którego chcesz Tusze do niej też są bardzo tanie, zestaw z kolorami kosztuje 30 zł (2 duże czarne tusze i 3 kolory), przy czym jeden czarny tusz wystarcza przy studenckim uzytkowaniu tak na półtora ryzy.

Nataliaa

Brother dcp j150 najlepsze drukarki z brothera. Mam ją ponad rok w domu i codziennie coś się drukuje czasem nawet po 50 kartek a tusz jeszcze się nie skończył. Zresztą tusz też można tanio kupić. Właśnie będzie kosztować 500 zł ale brother ma to do siebie że tyle kosztuje a nawet więcej

ruda90

Osobiście posiadam atramentową drukarkę oraz proszkową. Polecam proszkową (na toner). Atramentową trzymam tylko i wyłącznie dla skanera. Co do proszkowej to mam brothera HL 1210W. I jestem zadowolona. Zamiennik tonera kupisz na allegro za ok 30zł (+/-).

lichee

Ja mam urządzenie wielofunkcyjne Brother już od 3 lat i sprawdza się znakomicie, jeżeli chodzi o drukarkę w nim, jest to typ laserowy, nie mam zastrzeżeń zadnych ;

1

Przepraszamy, ten temat został zamknięty.