KatyLove

KatyLove

Cześć ! Nazywam się Katarzyna .
Urodzinki obchodzę 03.marca , imieninki 25 listopada.
Kim jestem ? Przede wszystkim sobą , nie udaję kogoś kim nie jestem . Kocham kosmetyki , uwielbiam się malować a także poznawać i testować nowe produkty .Jestem zakochana w długich włosach zapuszczam je aż do kolan ! Moją pasją jest fotografia (głownie fauna i flora , zdarza się też zdj kosmetyków itp , natomiast nie wykonuję zdjęć osób)
kocham zwierzęta zwłaszcza malutkie. Uwielbiam świece zapachowe , perfumy, balsamy, matowe pomadki. błyszczyki .Uwielbiam skandynawskie wystroje wnętrz co zatem idzie dekoracje w tym stylu ( co nie oznacza że nie lubię innych dekoracji ) . lubię motyw pandy . Kocham lampiony ! lubię muszle znad morza i dekoracje morskie ponieważ przypominają mi wakacje ( nie przepadam za biżuteria morską)


mój instagram ----https://www.instagram.com/katylove_na_dresscloud/


Moje motto "nie stawiaj po raz kolejny przecinka tam gdzie już dawno powinna być kropka." Moje hobby wizaż fotografia Ulubiona książka nie czytam ale jest jedna( 6 lat później) Ulubiony film 3 metry nad niebem Ulubione perfumy rare pearls(od avon ) Kosmetyk Nr. 1 tusz do rzęs Kolor ❤ zielony Ulubiony sklep rossman / home you Typ cery tłusta
Ostatnio online godzinę temuProfil założony 18 dni temu

75528467638


Moje chmurki (75)
Wygrane swopy 
Obserwatorzy (38)

Filtruj posty
Filtruj według kategorii
Stylizations
Ubrania
Obuwie
Akcesoria
Torebki
Bizuteria
Fryzury
Kosmetyki
Makeup
Paznokcie
Moje dziecko
Mój Mężczyzna
Inspiracje
To i owo