swopshop

Chcemy, żebyś uwierzyła, że możesz wszystko. Wykorzystaj swoją moc, oczaruj świat! Dajemy Ci małą pomoc:-) Skuteczną i bezpieczną odżywkę do rzęs MoLash®

MoLash

MoLash serum do rzęs to innowacyjny produkt, dzięki któremu twoje rzęsy staną się dłuższe, gęstsze, zyskają głębię koloru, będą mocne i odżywione.

Dzięki najnowszej technologii oraz badaniom klinicznym i dermatologicznym udało się nam stworzyć MoLash unikalne serum do rzęs, zaprojektowane dla kobiet marzących o długich, mocnych i gęstych rzęsach.

Po 3 tygodniach stosowania MoLash sama zobaczysz, że rzęsy stały się wyraźnie gęstsze, wzmocnione i nabrały głębokiej barwy. MoLash polecane jest zwłaszcza dla pań, których rzęsy są krótkie, osłabione z powodu wieku lub zniszczone przedłużaniem lub stosowaniem niewłaściwych preparatów kosmetycznych, czy też leczeniem.

Pojemność i wydajność
Jedno opakowanie to aż 5 ml preparatu - wystarczy na pełną kurację, czyli 3 miesiące stosowania oraz rozpoczęcie fazy podtrzymującej efekt.
Produkt może być stosowany również u osób o wrażliwej skórze oczu oraz noszących soczewki kontaktowe. Przetestowany przez dermatologów i okulistów.

5ml

KUP MNIE Przeczytaj recenzję

Przeczytaj opinie o tym produkcie.

Zobacz wszystkie (17)

MoLash

Kredka do oczu MoLash® Eyeliner jest łatwa w użyciu dzięki wyjątkowo miękkiej strukturze, co pozwala sprawnie nakreślić kształt oka. Umożliwia rysowanie precyzyjnych kresek za jednym pociągnięciem ręki, co sprawi, że spojrzenie nabierze wyrazistości, głębi i tajemniczości a Ty uzyskasz jeszcze więcej mocy.
Zaawansowana formuła gwarantuje trwały makijaż przez wiele godzin.

KUP MNIE Przeczytaj recenzję

Przeczytaj opinie o tym produkcie.

Zobacz wszystkie (18)
Dresscloud
Dresscloud • 6 miesięcy temu
Powiedz nam, co myślisz o tym swopie. Znasz produkty i polecasz? Masz pytania? Śmiało, komentuj!
NEKOPATRIA
NEKOPATRIA • 6 miesięcy temu
Bardzo chętnie bym przetestowała, uwielbiam odżywki do rzęs 😉
Agus18
Agus18 • 6 miesięcy temu
Super
Monarea
Monarea • 6 miesięcy temu
Oj chciałabym taki zestaw a nie mam za dużo kryształków
Ananovo
Ananovo • 6 miesięcy temu
Oj chciałabym chciała 😉. Odkąd zafundowałam sobie ponad rok temu sztuczne rzęsy, moje bidulki dalej nie doszły do siebie. Przydałaby się im porządna kuracja

#16860°

swop
zolza
zolza 91150
2. Joanna1984 38500
3. vianna 37425

Podoba Ci się nowy wygląd odżywki MoLash?
Tak
Tamta wersja była ładniejsza

Dresscloud
Dresscloud • 6 miesięcy temuPowiedz nam, co myślisz o tym swopie. Znasz produkty i polecasz? Masz pytania? Śmiało, komentuj!
NEKOPATRIA
NEKOPATRIA • 6 miesięcy temuBardzo chętnie bym przetestowała, uwielbiam odżywki do rzęs 😉
Agus18
Agus18 • 6 miesięcy temuSuper
Monarea
Monarea • 6 miesięcy temuOj chciałabym taki zestaw a nie mam za dużo kryształków
Ananovo
Ananovo • 6 miesięcy temuOj chciałabym chciała 😉. Odkąd zafundowałam sobie ponad rok temu sztuczne rzęsy, moje bidulki dalej nie doszły do siebie. Przydałaby się im porządna kuracja