ORLYO marce
ORLY
swopshop

ORLY - marka, która rozkochała w sobie miliony manicurzystek na całym świecie. Od ponad 40 lat wprowadza na rynek kosmetyczny coraz bardziej innowacyjne produkty, które dbają o zdrowy i piękny wygląd paznokci. Twórca oryginalnego French Manicure, zdobywca aż 12 nagród ABBIE, będących odpowiednikiem Oskara w świecie profesjonalnej kosmetyki oraz niekwestionowany lider w naturalnej pielęgnacji paznokci. Lakiery ORLY to gwarancja nieskazitelnego pokrycia, wyjątkowej trwałości i olśniewającego połysku.

ORLY

Zestaw Breathable Mini Kit to 4 najlepiej sprzedające się kolory zamknięte w małych buteleczkach: Love My Nails, Pamper Me, Nourishing Nude oraz Treatment + Shine. Każdy o pojemności 5,3ml.

Breathable to pierwszy w historii profesjonalny produkt all-in-one łączący preparat z kolorem. W odróżnieniu do tradycyjnego lakieru do paznokci, Breathable, dzięki formule Advanced Oxygen Technology tworzy na paznokciach przepuszczalną warstwę, która pozwala, by tlen i woda przenikały przez płytkę do łożyska. Zaawansowana technologia połączona z mieszanką olejku arganowego, prowitaminy B5 oraz witaminy C intensywnie nawilża, regeneruje zniszczone paznokcie oraz stymuluje ich zdrowy wzrost. Produkt zawiera składniki odpowiadające za przyczepność i połysk, dzięki czemu nie musisz używać bazy i topu.

KUP MNIE Przeczytaj recenzję

Komentarze

lubietox3
lubietox3 • 3 lata temu
Mega polecam te lakiery! Trzymają się tydzień na paznokciach bez odprysku!

#12430°

swop
vivix
vivix 55897
2. GoldenGal 52261
3. ViolaBujak 50000

Podobają Ci się kolory lakierów z tego zestawu?
Tak, to są moje kolory *.*
Mogą być

lubietox3
lubietox3 • 3 lata temuMega polecam te lakiery! Trzymają się tydzień na paznokciach bez odprysku!