Przeczytaj recenzję produktu BG Cosmetics z swopa #1805

31.03.2020 | marylin


Opis producenta

Naturalne masło do ciała PINK GLOW z biodegradowalnym brokatem Bioglitter® PURE Ekskluzywne naturalne masło do ciała PINK GLOW od BG Cosmetics z biod... Rozwiń

KUP MNIE

Opinia użytkowniczki

Naturalne masło do ciała Pink Glow z biodegradowalnym brokatem od Body Glitter.
.
Masło to ma jeden cel - rozświetlenie skóry, które zawdzięczamy znajdującym się w nim brokatowi. Dlatego recenzję zacznę od efektów, a jest tu czym się zachwycać 😍. Masło tworzy na skórze subtelną poświatę z pięknie mieniącym się brokatem. Nie jest go ani za dużo, ani za mało. Pięknie rozświetlona skóra wywołuje na twarzy szeroki uśmiech 😊. Imponująco wygląda w słoneczne dni, kiedy na skórę pada naturalne słoneczne światło ☀️.
.
Masło swoją funkcję spełnia - nadaje skórze blasku. Jednak sama forma masła nie bardzo przypadła mi do gustu. Jest ono strasznie twarde 😐. Aby nabrać porcję masła trzeba mocno wbić w nie palce. Sprawia to trudność również w rozsmarowaniu masła na ciele. Najlepszym sposobem jest przytrzymanie przez chwilę porcji masła w dłoni, które pod wpływem ciepła zaczyna się roztapiać. Potem łatwiej jest je wsmarować w skórę.
.
Sama forma masła jest trochę dziwna, ponieważ niby jest ono trochę tłuste i pozostawia na skórze lekko tłusty film, ale po chwili kiedy masło wchłonęło się pozostawiając tylko brokatową poświatę, miałam wrażenie, że wysusza on moją skórę 🤷🏻‍♀️.
.
Podsumowując - efekt zniewalający, ale formuła masła mnie nie zachwyciła. Szkoda, że masło jest takie trudne w użyciu, ponieważ ma bardzo fajny, naturalny skład. Znajdziemy w nim m.in. masło shea, olej ze słodkich migdałów, masło z nasion kakaowca zwyczajnego, masło murumuru, witaminę E, olej z nasion dzikiej róży, olej z owoców malin, wyciąg z awokado, sok z granatu, wyciąg z wąkroty azjatyckiej, olej z nasion słonecznika, olej z pestek czereśni, mocznik + kilka wspomagaczy, ale zdecydowanie większość składu jest pochodzenia naturalnego 😉. Składniki te sprawiają również, że masło ma cudowny kwiatowy aromat, bardzo delikatny i subtelny 🌸🌺.


Zobacz, co piszą nasze Użytkowniczki o podobnych produktach.

Pokaż wszystkie chmurki i recenzje (28)