Ładuje

soyco logo

Połączenie natury i piękna.

O marce

Soyco to połączenie natury i piękna. Wyjątkowa receptura zamknięta w eleganckiej formie, doskonale komponuje się w domowych wnętrzach. Ma ona także zbawienny wpływ na nasz organizm. Naturalne składniki potrafią zdziałać cuda, jeżeli są one odpowiednio dobrane. Zwracamy szczególną uwagę na wysoką jakość naszych wyrobów. Korzystamy tylko z bawełnianych, organicznych i w pełni wegańskich knotów, wolnych od ołowiu. Podczas produkcji wykorzystujemy tylko naturalne olejki eteryczne oraz specjalnie dobraną mieszankę wosków. Ręcznie wylewane świece sojowo-kokosowe to unikalny produkt na naszym rynku. Wybierz świecę dostrojoną do pory dnia i ciesz się efektami, które wniesie do Twojego życia aromaterapia.

soyco świeca be harmony recenzja
Ostatnio dość często pale świeczki lub woski i akurat świeca Soyco bardzo mi się spodobała i byłam ciekawa jak pachnie. Świeca jest dwu knotowa, dzięki czemu równomiernie się pali a zapach jest bardziej intensywny, nie jest drażniący wręcz relaksujący. Świeca jest boska, zapach idealnie trafiony w mój gust!, myślę że na pewno będę chciała sprawdzić inne warianty zapachowe świec Soyco.
- mysia302

Zobacz, co piszą nasze użytkowniczki o naturalnych świecach Soyco.

Jeżeli chodzi o rzetelne i prawidzie opinie oraz recenzje to nasze użytkowniczki są w tym najlepsze! Oglądnij zdjęcia, filmy i dowiedz się co sądzą o naturalnych świecach od Soyco. Na pewno ich recenzje pomogą Ci odkryć miłość do świec.

Jestem bardzo zadowolona, zapach świecy jest fantastyczny. Niebawem planuje zakup kolejnego zapachu. Bardzo podoba mi się podwójny knot w świecy oraz oczywiście to, że jest to produkt polski.
- Kosti

świeca soyco early bird sojowo kokosowa opinia
Co wyróżnia świece? Na pewno chronienie jej przed ulatnianiem zapachu i przed kurzem- sporym korkiem. Idealnie sprawdza się też on jako podstawka pod świecę. Co do zapachu świecy - nie mogłam trafić lepiej! Zapach jest pobudzający, intensywny, świeży i mocno cytrusowy. Cóż... Zapach zostaje z nami bardzo długo. Nawet przy zamknięciu drzwi- zapach świecy czułam też w przedpokoju. Pokochałam tą markę. ❤️
- dastiina

Produkty przetestowane przez Zespół DressCloud

Zobacz, co sądzimy o świecach Soyco i przeczytaj nasze opinie. Możesz być pewna, że są to w 100% rzetelne, prawdziwe i niesponsorowane posty pisane w całości przez nas.

soyco świeca naturalna lullaby opinia
Przedstawiam Wam moją nową miłość ❤️ polskiej (jak ja jestem dumna ❤️) marki Soyco. Nie zastyga ona w równomiernej tafli, ten fakt zaznaczył producent, ponieważ świeca jest naturalna sojowo-kokosowa i nie używa żadnych upiększaczy świec, dlatego możemy ją palić bez obaw, że nawdychamy się niezdrowych substancji. Są w niej tylko naturalne olejki eteryczne, a knoty są wolne od ołowiu.

Przeczytaj całą recenzję
soyco early bird świeca sojowo woskowa recenzja
Gdy tylko otworzyłam świecę, w pokoju rozniósł się cudowny zapach. Byłam na maksa ciekawa, jak będzie po zapaleniu. Okazało się, że po zapaleniu zapach jest jeszcze mocniejszy. Dwa knoty mają same plusy, bo nie trzeba tak długo czekać, by wosk stopił się na całej powierzchni świecy, dzięki czemu nie tworzy się tunel. Jestem niesamowicie zauroczona tą świecą. ❤️

Przeczytaj całą recenzję

Chciałabyś przetestować świece od Soyco?

Zobacz, co nasze użytkowniczki otrzymały zupełnie za darmo do przetestowania dzięki zakładce testowanie na DressCloud. Odkryj z nami świat naturalnych świec! Dołącz do nas

swop od soyco
swop od soyco
swop od soyco
swop od soyco
swop od soyco
swop od soyco
swop od soyco
swop od soyco
swop od soyco
swop od soyco