Czym jest Olaplex? Szybka naprawa zniszczonych włosów

Co dokładnie kryje się pod enigmatyczną nazwą Olaplex? Zapewne wiele razy słyszałyście o zabiegach, które mają na celu całkowitą regenerację nawet bardzo zniszczonych włosów. Olaplex można uznać za najsilniej działające kosmetyki regeneracyjne. Aby cieszyć się najbardziej zjawiskowym efektem odbudowania włosów, należy udać się do salonu fryzjerskiego, ponieważ niektóre kosmetyki tego rodzaju przeznaczone są jedynie do profesjonalnego użytku, dając równocześnie najlepsze rezultaty. W dzisiejszym artykule postaramy się przybliżyć nieco temat regeneracji Olaplex. Zapraszamy do lektury!

Regeneracja Olaplex

Regeneracja Olaplex to jedyny na świecie opatentowany i niesamowicie skuteczny sposób naprawy nawet mocnych uszkodzeń włosów. Dzięki umiejętnemu stosowaniu oraz profesjonalnemu podejściu stosowanie kosmetyków przynosi bardzo zadowalające efekty. Warto zaznaczyć, że Olaplex to coś zdecydowanie więcej niż tradycyjny szampon lub odżywka. Produkt wykazuje dużo silniejsze działanie poprzez wysoką koncentrację specjalnie dobranego środka. Skutkiem dobrze przeprowadzonej kuracji Olaplex jest widoczna regeneracja, oraz zdrowy wygląd włosów. Ściśle tajna i skuteczna formuła kosmetyków Olaplex oraz niezaprzeczalnie świetne rezultaty sprawiają, że kosmetyki praktycznie nie mają na rynku konkurencji.

Jak działa Olaplex? Kosmetyki Olaplex

Bez szczególnego komplikowania, Olaplex pomaga odbudować to co niszczą zabiegi kosmetyczne oraz niesprzyjające włosom warunki atmoswetyczne. Kosmetyki Olaplex zawierają bardzo skuteczny składnik aktywny imaleinian bis-aminopropylowo-diglikolowy, który odpowiedzialny jest za łączenie mostków dwusiarczkowych. To właśnie te mostki podczas różnorodnych zabiegów takich jak rozjaśnianie, czy stylizacja na gorąco ulegają zniszczeniu, co powoduje widoczne osłabienie i nieestetyczny wygląd włosów. Składnik aktywny wnika w głąb włosa i zamienia suche, łamliwe włosy w cudną lśniącą i sprężystą fryzurę.

Jak stosować Olaplex?

Olaplex bardzo często stosowany jest przez profesjonalne salony fryzjerskie jako dodatek na przykład podczas zabiegu koloryzacji lub rozjaśniania włosów. Dzięki temu zabiegowi obciążone nieco zmianą koloru włosy są dobrze chronione przed potencjalnymi uszkodzeniami. Dlatego kiedy fryzjer lub fryzjerka proponują dodatek Olaplex do całej usługi, warto wziąć pod uwagę długofalowe korzyści płynące z zastosowanie kosmetyku. Cały zabieg w salonie fryzjerskim będzie bazował na dwóch produktach Olaplex – Olaplex No.1 oraz Olaplex No.2. Produkt z numerem jeden to skoncentrowana formuła rozpoczynająca proces rekonstrukcji. Kosmetyk dodawany jest do mieszanki koloryzującej lub rozjaśniacza. Olaplex No.2 to tak naprawdę kontynuacja i podtrzymanie odbudowy włosa. Aby cieszyć się świetnym efektem pracy wykonanej w salonie fryzjerskim, warto stosować w domu Olaplex No.3 – Hair Protector, który utrzyma koloryzację oraz zapewni dłuższą ochronę przed uszkodzeniami. Ciesz się pięknymi i zdrowymi włosami na długo po wyjściu z salonu fryzjerskiego!

Artykuł partnera

Komentarze

albo założ konto i udzielaj się w komentarzach.