Keratynowe prostowanie włosów

gleam

Hej dziewczyny Ostatnio często myślę o zakupieniu zestawu do keratynowego prostowania włosów. Mam dość niesforne włosy, naturalnie są falowane. Tak, wiem, że to ładnie wygląda, ale nie w moim przypadku. Moje włosy są za krótkie na to, bym pozwalała im naturalnie się falować. Jeszcze niedawno codziennie używałam prostownicy, aby jakoś wyglądać. Później przerzuciłam się na suszarkę do modelowania włosów z obrotową szczotką, z której de facto jestem zadowolona, bo nie niszczy mi włosów a i fale są ładne i błyszczące. Teraz jednak mam na to wszystko za mało czasu.

Potrzebuję Waszej opinii, co myślicie o keratynowym prostowaniu? Spotkałam się na innych forach z różnymi zdaniami, że niszczy to mocno włosy, że wyglądają na nieświeże i tłuste, ale z drugiej strony komentarze były też pozytywne.. Sama nie wiem. Któraś z Was miała z tym do czynienia?
Z góry dziękuję

Estrella

Niestety nie pomogę ale up ! chętnie się dowiem jak to działa

Sherifka89
Estrella • 5 lat temu
Niestety nie pomogę ale up ! :) chętnie się dowiem jak to działa :)

i ja również chętnie się dowiem jak to się robi

Czarnuuch

Też chętnie się dowiem co i jak Sama się zastanawiam nad takim prostowaniem

Allexa32

Ja miałam, zrobiłam sama w domu z koleżanką i nie żałuję. Przez jakieś pół roku miałam proste włosy a normalnie mam siano i nie męczyłam ich prostownicą. Nie zniszczyło mi to włosów. Niedługo będę robić znowu, tylko muszę kupić prostownicę, bo moja padła

dagusqa

Miałam i średnio polecam. Włosy są pięknie wygładzone i raczej jest to efekt wygładzenia niż prostowania. Nie zauważyłam, żeby moje włosy były po tym zniszczone - wręcz przeciwnie. Najgorszy był okres, kiedy efekt przestał się utrzymywać i nie mialam ani prostych włosów ani kręconych. Nie były to super proste włosy bo wymagały przeprostowania, ale faktycznie utrzymanie ich w takim stanie było łatwiejsze. Niestety to efekt raczej kilku tygodni niż miesięcy szczególnie przy włosach wymagających częstego mycia.
Nie mniej jednak, za miesiąc=-dwa znów planuję

owieczka

Też kiedyś o tym czytałam, ale nie sądzę żeby to dało na moich włosach jakikolwiek efekt więc przynajmniej podbiję temat

karolina96

Pracuję w salonie fryzjerskim i robimy keratynowe prostowanie włosów. To nie niszczy włosów wręcz przeciwnie, włosy są po tym ładniejsze. Jeżeli masz włosy farbowane to po keratynowe Ci się rozjaśnią.
Keratyne miała robiona koleżanka, która ma bardzo gęste, długie włosy i drobniutkie loczki i cieszyła się prostymi włosami przez 6 miesięcy.
Zależy też jakimi produktami robisz. Niektórzy nie każą po keratyne myć włosów przez tydzień i ich związywać. My pracujemy na Goldwellu i możesz je czesać, związywać i co tylko chcesz..

revelka

To totalna sciema, chwyt marketingowy. To coś Ala trwala, a to wszystko nauczy włosy....

revelka

*niszczy

1

Przepraszamy, ten temat został zamknięty.