roseberry

POMOCY włosy nie chcą rosnąć. :(

Dziewczyny, bardzo Was proszę o jakiekolwiek rady, wiem, że zawsze pomożecie i można na Was liczyć, bo już raz na prawdę - właśnie dzięki Wam, ruszyłam do przodu w pewnej sprawie.

Co do mojego problemu - miesiąc temu coś (głupiego) strzeliło mi do głowy i postanowiłam odświeżyć swoje włosy. Fryzjerka stwierdziła, że zetnie zniszczone końcówki i... upitoliła mi je do ramion. Dodatkowo pokusiłam się na ombre, które wykonywała chyba PIERWSZY RAZ i było tak PASKUDNE, że nie uwierzyłybyście, że to robota fryzjerki. Wstrętne platynowe plamy przeplatane z wypłowiałym brązem, w dodatku kolory nie przechodziły stopniowo od naturalnego w te dziwne paskudztwa, tylko po prostu one zaczynały się w jednym konkretnym miejscu. Tak jakby były robione od linijki!

Samo "ombre" udało mi się naprawić dzięki rozjaśniaczowi i srebrnym płukankom, a chociaż byłam załamana i kilka dni płakałam (wiem, to głupie, ale moje włosy były wtedy katastrofą, na sama myśl mnie mdli) fryzjerce i tak wpadła stówa, bo to znajoma moich rodziców i wtedy jakoś głupio mi było powiedzieć, że nie mogłam przez nią patrzeć w lustro, ani nawet dotykać tych paskudnych kłaków. Z kolorem obecnie jest już ok, już go zaakceptowałam - problemem natomiast pozostała długość.

Błagam dziewczyny, zdradźcie mi jakieś Wasze sprawdzone sposoby na szybszy wzrost włosów, już niedługo trzeba wyjść do ludzi, na uczelnię, a ja nie mogę sobie tego nawet wyobrazić.
Czy myślicie, że mogę pić drożdże jeśli mam cerę naczynkową i bardzo łatwo łapiacą wszelkie niedoskonałosci? Np wystarczy, że zjem więcej czekolady i już mi coś wyskakuje. Tak samo z ostrymi rzeczami. Czy drożdże nie sprawią, że mnie "wysypie"? Wiem, ze to indywidualne kwestia każdej z nas, ale jakie Wy macie z tym doświadczenia?

A może znacie jakieś domowe mieszanki na porost włosów?

Kurczę, nawet jeśli nie będzie odzewu, to bardzo cieszę się, że mogłam się Wam wygadać. Naprawdę mi ulżyło.

letsbless

moje tez nie rosna szybko, a co najgorsze-nic nie pomaga tylko czeste podcinanie u fryzjera

AngelCity

Olejek Arganowy i Rycynowy nalej na talerzyk który postaw na kubek z wrzątkiem. Nastepnie cieply olejek nanieś na skore glowy i zostaw na noc. ok 1/2 razy na tydzień i po miesiącu powinno być lepiej.

1 2

albo założ konto i udzielaj się na forum.